°C

Pondelok, 26. október 2020. Meniny má Demeter, zajtra Sabína.

FOTO Tragická nehoda pri Topoľčanoch: Matej (†25) miloval rýchlu jazdu, z jeho slov mrazí

Tragédia pri Topoľčanoch
Tragédia pri Topoľčanoch
Zdroj: Foto: FB, Polícia
26.03.2018 13:01

TOPOĽČANY - Matej (†25) miloval rýchlu jazdu. Jeho vášeň sa mu, žiaľ, stala osudnou. V sobotu podvečer havaroval. Silný náraz do stromu neprežil.


Nešťastie sa stalo v sobotu podvečer okolo 17-tej hodiny medzi obcami Svrbice a Ratnovce v okrese Topoľčany. Matej sadol za volant žltého Seatu Leon a vybral sa na cestu. Pravdepodobne šliapol poriadne na plyn. "Vodič z doposiaľ nezistených príčin narazil do stromu, následkom čoho utrpel zranenia, ktorým na mieste nehody podľahol,"  informovala hovorkyňa nitrianskych policajtov Božena Bruchterová.

FOTO Tragická nehoda pri
Zdroj: Foto: FB, Polícia

Havarovaný vrak spozoroval v priekope pri kmeni stromu po nejakom čase okoloidúci. Náraz bol taký silný, že vodič z auta vyletel. "Prípadné požitie alkoholu bude u nebohého vodiča zisťované pri pitve. Presná príčina dopravnej nehody je v štádiu vyšetrovania," uzavrela Bruchterová s tým, že polícia vyčíslila škodu na 5000 eur.

FOTO Tragická nehoda pri
Zdroj: Foto: FB, Polícia

Matej pochádzal z obce Adranovce, no žil v Novom Meste nad Váhom. Pod svojou titulnou fotografiou na sociálnej sieti mal zverejnený veľavravný status: "Keď ma jedného dňa rýchlosť zabije, neplač... Ja som sa usmieval..."


Galéria

Tragédia pri Topoľčanoch

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/miš
FOTO: FB, Polícia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články