Pondelok, 17. máj 2021. Meniny má Gizela, zajtra Viola.

Odstrašujúce VIDEO tragickej nehody motorkára v Bratislave: Posledné sekundy, takto riskoval

Posledné sekundy pred tragédiou
Posledné sekundy pred tragédiou
Zdroj: Repro foto Tv Joj, tip čitateľa
22.03.2017 13:45

BRATISLAVA - Tragicky sa skončil včerajší podvečer v hlavnom meste. Nehoda dvoch áut a motorky sa stala osudnou pre 36 – ročného motocyklistu Petra. Na mieste zasahovali záchranári, ktorým sa žiaľ nepodarilo mužovi pomôcť.


 

Utorková dopravná nehoda v Bratislave sa skončila tragicky. Prišlo k nej krátko pred pol siedmou podvečer na Popradskej ulici v blízkosti čerpacej stanice. K zrážke prišlo medzi motocyklom značky Kawasaki a dvomi osobnými autami.

Odstrašujúce VIDEO tragickej nehody
Zdroj: Repro foto Tv Joj, tip čitateľa

"Privolaným záchranným zložkám na miesto sa život 36 – ročného motocyklistu z okresu Senec aj napriek ich vynaloženému úsiliu zachrániť nepodarilo," informovala bratislavská policajná hovorkyňa Tatiana Kurucová. Nešťastnú správu o mužovi, ktorý nehodu neprežil nám potvrdil aj hovorca záchranárov Boris Chmel. "Privolaní záchranári sa snažili niekoľko desiatok minút o záchranu mužovho života, žiaľ neúspešne. Muž podľahol mnohopočetným zraneniam, ktoré pri zrážke utrpel."

Odstrašujúce VIDEO tragickej nehody
Zdroj: Repro foto Tv Joj, tip čitateľa

Presné príčiny nehody sú doposiaľ neznáme. Vodiči osobných automobilov podstúpili dychovú skúšku, ktorej výsledky požitie alkoholu vylúčili. Ďalšie okolnosti sú predmetom vyšetrovania. Veľká tragédia zasiahla aj rodinu, Peter tu zanechal 6 - ročného syna. 

Posledné sekundy pred smrťou 

Získali sme video zachytávajúce pár sekúnd pred tragickou nehodou, ktorá si vyžiadala smrť motorkára Petra. Na záberoch je vidieť ako ľahkovážne jazdí v strede pomedzi autá a kľučkuje. Zvuk na videu nie je, no podľa slov svedka, Peter motor vytáčal do poriadne vysokých otáčok.

Na videu je vidieť dvoch motorkárov. Prvým je práve Peter, ktorý v porovnaní s druhým motorkárom išiel rýchlejšie ako mal. Aj svedok priznal, že Petrova rýchlosť bola neporovnateľná a druhý motorkár išiel o moc pomalšie. Ľahkovážna a nebezpečná jazda sa tak žiaľ stala poslednou. 


Galéria

Posledné sekundy pred tragédiou

Nástroje k článkuZDROJ: de
FOTO: Repro foto Tv Joj
VIDEO: Tip čitateľa

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články