Rozruch v uliciach Bratislavy: Záhadná mladá žena sa prechádzala centrom úplne nahá! | Topky.sk

Streda, 16. október 2019. Meniny má Vladimíra, zajtra Hedviga.

Rozruch v uliciach Bratislavy: Záhadná mladá žena sa prechádzala centrom úplne nahá!

Nahá žena sa prechádza bratislavskými ulicami
Nahá žena sa prechádza bratislavskými ulicami
Zdroj: Foto: Facebook
15.07.2014 14:12

BRATISLAVA – Na internet sa objavili šteklivé zábery z hlavného mesta. Pikantné fotografie nahej ženy prechádzajúcej sa len v čiernych lodičkách pobavili viacero ľudí. Fotograf zavesil svoj „úlovok“ na sociálnu sieť a zožal pomerne veľký úspech. Prezrite si zábery, ktoré prinajmenšom vyčaria úsmev na tvári aj vám. Nepoznáte náhodou túto dámu?


Vaše tipy

Mladá žena sa nedeľné popoludnie rozhodla tráviť prechádzkou po historickom centre Bratislavy. Nebolo by na tom samozrejme nič zlé, keby na sebe nemala „cisárove nové šaty“. Úplne nahá len v sexi lodičkách brázdila ulice preplnené návštevníkmi.  

Rozruch v uliciach Bratislavy:
Zdroj: FB, tip čitateľa

Zastavila sa v centre mesta na Panskej ulici, kde si sadla na kofolu. Keď uhasila smäd z vyčerpávajúcej prechádzky, postavila sa a pokojne nahá odišla preč.

Rozruch v uliciach Bratislavy:
Zdroj: FB, tip čitateľa

U niektorých okoloidúcich a prítomných vzbudila pohoršenie, iní sa zasa dobre pobavili. V každom prípade boli všetci činom mladej ženy zaskočení.        

Či išlo o promo akciu na nejaký výrobok alebo bolo slečne iba príliš teplo, nie je známe. Do kaviarne, kde dáma popíjala osviežujúci nápoj, sa nám nepodarilo dovolať. Policajtov k tomuto prípadu nikto nevolal. Preto sa dá predpokladať, že sa Bratislavčanom sexi divadielko páčilo. Ako žena za kofolu zaplatila, nie je známe.

Ak ste na záberoch mladú dámu spoznali, dajte nám vedieť na tipy@topky.sk

Rozruch v uliciach Bratislavy:
Zdroj: FB, tip čitateľa


Galéria

Nahá žena sa prechádza

Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO: Tip čitateľa

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články