°C

Štvrtok, 1. október 2020. Meniny má Arnold, zajtra Levoslav.

Erotický rozruch v Prahe: Bezprízorný naháč na prechádzke, prišlo nečakané vyvrcholenie!

Mladík sa prechádza nahý bez studu
Mladík sa prechádza nahý bez studu
Zdroj: navratdoreality.com
04.08.2014 22:00

PRAHA - Ľudia akoby v dnešnej dobe strácali hanblivosť a akúkoľvek súdnosť. Navlečú na seba hocičo a pírsing či tetovanie na akejkoľvek časti tela už nie je ničím výnimočným. Ako protiklad tu zas máme exhibicionistov, ktorí sa radi ukazujú tak, ako ich pán Boh stvoril. Naposledy sa tak stalo uplynulý víkend v Prahe.


Česká metropola zažila minulú sobotu malý rozruch. O ten sa postaral neznámy mladík, ktorý bol úplne nahý a prechádzal sa po Husitskej ulici. Okoloidúci, ktorí ho nakrúcali, žartovali, že "je to asi dôsledok LSD alebo že ho vykopla frajerka".

Netrvalo dlho a naháča si všimla ho policajná hliadka. Jeden zo strážnikov k nemu pristúpil a snažil sa mu slušne dohovoriť. Exhibicionista si na jeho veľké prekvapenie pred neho kľakol, akoby ho chcel prosiť o odpustenie. Vzápätí na neho fyzicky zaútočil. Dvojica začala zápasiť.

Erotický rozruch v Prahe:
Zdroj: navratdoreality.com

Vtom kolegovi pribehol na pomoc druhý policajt. Agresívneho muža sa nakoniec podarilo spacifikovať. Posledný pokus o odpor predviedol, keď sa snažil vyliezť na kapotu auta. Mal ale smolu, strážnici ho mali pod kontrolou a naložili ho do auta. Krvné testy vraj nepreukázali prítomnosť zakázanej látky. Mladík skončil na psychiatrii.


Galéria

Mladík sa prechádza nahý

Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: navratdoreality.com

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články