Šampionát na Slovensku zaujíma aj Afgancov | Topky.sk

Utorok, 15. október 2019. Meniny má Terézia, zajtra Vladimíra.

Šampionát na Slovensku zaujíma aj Afgancov

06.05.2011 17:50

BRATISLAVA - Internetovú tematickú stránku k hokejovému šampionátu www.ms2011.info navštívilo vyše 140 000 fanúšikov, ktorí chceli získať viac informácií o majstrovstvách.


Takmer 110 000 z nich je zo Slovenska. Zo zahraničia majú najväčší záujem českí (8000) a nemeckí fanúšikovia (4000). Na stránku, ktorá spája informácie o slovenskej metropole, Košiciach i organizačného výboru MS2011 IIHF, zavítali tiež hokejoví nadšenci z USA (1000) a Kanady (500). Aj ruská mutácia stránky pomáha v lepšej orientácii fanúšikom z Ruskej federácie (3000)

"Zaujímavosťou je osem návštevníkov z Japonska, šesť z Číny a dva prístupy sú evidované z Afganistanu," uviedol v piatok pre TASR hovorca bratislavského primátora Ľubomír Andrassy.

Stránka majstrovstiev sveta okrem základných textových a obrázkových informácií o dopravnej či bezpečnostnej situácii ponúka tiež virtuálneho sprievodcu bratislavským zimným štadiónom a turistického sprievodcu Bratislavou. Návštevníci stránky môžu bez prekážok nahliadnuť do elektronickej Siene slávy, ktorá pripomína najvýraznejšie osobnosti slovenského ľadového hokeja, akými boli napr. Stan Mikita, Ladislav Troják, Ján Starší, Vladimír Dzurilla či Dušan Pašek.
 


Nástroje k článkuZDROJ: TASR
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články