Streda, 17. január 2018. Meniny má Nataša, zajtra Bohdana.

Politika

Drucker kúpil dom na Floride: FOTO Skutočného luxusu v americkom dovolenkovom raji

Druckerov dom na Floride

Druckerov dom na Floride

Foto
pred 29 minútami

BRATISLAVA - Minister zdravotníctva Tomáš Drucker sa môže chváliť novou nehnuteľnosťou. Pred pár mesiacmi sa totiž stal polovičným majiteľom domu na Floride. Druhým majiteľom je jeho dlhoročný priateľ Jozef Michálek, majiteľ hotelov Holliday Inn v Žiline, Bratislave a Trnave. viac »

V roku 2017 bolo spáchaných celkovo 66 215 trestných činov, konštatuje polícia

V roku 2017 bolo

včera o 13:20

BRATISLAVA - Bezpečnostná situácia na Slovensku v roku 2017 sa opäť zlepšila. Spáchaných bolo celkovo 66.215 trestných činov, pri ktorých došlo ku zvýšeniu ich objasnenosti na 58,67 percenta. Na pondelkovej tlačovej konferencii to oznámil minister vnútra SR Robert Kaliňák (Smer-SD) a prezident Policajného zboru Tibor Gašpar s tým, že ide o najlepšie ... viac »


Ministerstvo obrany nakupuje techniku transparentne, tvrdí šéf služobného úradu Hoľko

Generálny riaditeľ Služobného úradu

včera o 12:50

BRATISLAVA - Ján Hoľko, generálny tajomník služobného úradu rezortu obrany, na dnešnej tlačovej konferencii uviedol, že ministerstvo postupuje pri nákupoch techniky tak, ako mu to prikazuje zákon. "Je naivné, ak si niekto myslí, že to vie urobiť transparentnejšie. Sú úradné postupy a zákonné nariadenia, ktoré musíme dodržiavať," uviedol Hoľko. viac »


Hnutie Progresívne Slovensko sa chce zamerať na tri prioritné oblasti

Na snímke líder hnutia

včera o 12:19

ŽILINA - Zlepšiť vzdelávanie, zmeniť súčasný stav zdravotníctva a znižovať regionálne a sociálne rozdiely. To sú tri priority Progresívneho Slovenska, ktoré oficiálne ako hnutie vznikne na ustanovujúcom sneme v sobotu (20.1.) v Žiline. "Sú to tri základné ciele, ktoré chceme presadiť," uviedol v pondelok na tlačovej besede Ivan Štefunko z prípravného ... viac »


Zvýšenie platov učiteľov možno financovať úsporami a systémovými zmenami, odkazuje SaS

Branislav Gröhling

včera o 11:30

BRATISLAVA - Podstatné zvýšenie platov slovenských učiteľov je možné i bez nárastu rozpočtovej kapitoly ministerstva školstva. Tvrdia to predstavitelia strany SaS, ktorí v pondelok predstavili reformný program strany pre oblasť školstva. Navrhujú jednorazové zvýšenie platových taríf učiteľov o 25 percent, malo by byť kryté úspornými a systémovými opatreniami v rezorte. viac »


Kiskova kauza pochybného účtovníctva opäť na pretrase: Ficova veľká výzva prezidentovi

Robert Fico a Andrej

včera o 10:45

BRATISLAVA - Zdá sa, že ani premiér Robert Fico neostane ticho. V nedeľnej diskusii vyzval prezidenta Andreja Kisku, aby zverejnil všetky dokumenty, ktoré sa týkajú prezidentskej kampane. Podľa premiéra musia byť prezidentské voľby čistá. Kiska sa však bráni. Výdavky zverejňoval priebežne, Fico by sa mal po štyroch rokoch konečne zmieriť s prehrou. viac »


Ostrá reakcia prezidenta na Ficovu výzvu: Obul sa do Kisku, chce zverejniť financovania kampane

Robert Fico a Andrej

14.01.2018 21:57

BRATISLAVA - Andrej Kiska minul vo svojej prezidentskej kampani viac, ako je povolené zákonom. Opäť to pripomenul premiér Robert Fico (Smer-SD). Kisku preto vyzval, aby zverejnil všetky dokumenty týkajúce sa jeho prezidentskej kampane v roku 2014. Reakcia prezidenta na seba nenechala dlho čakať. viac »


Premiér Fico nemá záujem komentovať voľby v Česku: Zeman je podľa neho génius

Robert Fico a Miloš

14.01.2018 15:00

BRATISLAVA - Premiér Robert Fico (Smer-SD) si váži súčasného českého prezidenta Miloša Zemana, ktorý sa snaží obhájiť svoju funkciu. "Je to brutálne inteligentný človek," povedal Fico v nedeľnej diskusnej relácii TA3 V politike. viac »


Richter: Situácia nedospela k tomu, aby firmy zo Slovenska odchádzali

Ján Richter

14.01.2018 14:45

BRATISLAVA – V západoslovenskom regióne je krízový stav z hľadiska nedostatku kvalifikovanej pracovnej sily, to si treba priznať. Situácia však nedospela do stavu, že by firmy zo Slovenska odchádzali. Myslí si to minister práce Ján Richter (Smer-SD). viac »


Znepokojený Andrej Danko: Trápi ho situácia v Európe, Sulík reaguje

Andrej Danko

14.01.2018 13:58

BRATISLAVA – Európa stagnuje a od čias problémov v Grécku sa to neustále zhoršuje. V nedeľňajšej diskusnej relácii TA3 V politike to vyhlásil predseda Národnej rady (NR) SR Andrej Danko (SNS). viac »


Danko chce nákupom transportérov zachrániť slovenské firmy: Nemci pýtajú šialenú sumu

Béla Bugár a Andrej

13.01.2018 15:12

BRATISLAVA - Proces nákupu transportérov pre armádu ešte nie je podľa predsedu Národnej rady SR a lídra Slovenskej národnej strany (SNS) Andreja Danka uzavretý. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.