Utorok, 26. september 2017. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

Politika

Najnovší predvolebný prieskum prináša obrovské prekvapenie! Veľký návrat legendárnej strany

Alojz Hlina

Alojz Hlina

Foto
pred hodinou

BRATISLAVA - Raketový nárast kresťanských demokratov. Toto ukázal nový prieskum politických strán. V poslednej dobe sa s prieskumami roztrhlo vrece. Ako ukázali, strany si stabilne udržujú svoje preferencie. No najnovší prieskum ukazuje vysoký nárast preferencií KDH pod vedením Alojza Hlinu. viac »

Prieskum, ktorý poteší Danka: Najvyšší potenciál získať voličov druhých strán má SNS

Andrej Danko

23.09.2017 16:41

BRATISLAVA - Najväčší potenciál získať voličov iných politických strán má SNS. Ukázal to aktuálny prieskum agentúry AKO. Ako druhú by ju volilo 12,8 percenta opýtaných. Nasleduje SaS, za rezervnú možnosť ju označilo 8,8 percenta respondentov. viac »


Paška z SNS vysvetľoval koaličnú krízu: Vlažné správanie partnerov, bolo potrebné konať

Jaroslav Paška

23.09.2017 14:45

BRATISLAVA - Slovenská národná strana (SNS) chcela plniť svoj volebný program, ale pri tom narazila na vlažné správanie zo strany koaličných partnerov, keď cítila, že tie body, ktoré si do svojho programu ako SNS zaradila, zrazu boli menej dôležité ako tie body, s ktorými šla do politiky strana Smer-SD a podobne. viac »


Exodus smerákov v najsilnejšej bunke v kraji: Povedali dosť, je za tým korupcia a kauzy

Exodus smerákov v najsilnejšej
Foto

22.09.2017 15:25

BRATISLAVA - Vyše dvadsať smerákov v Nitrianskom kraji si povedalo, že stačilo. Rozhodli sa ukončiť svoje členstvo v strane. Vadí im korupcia a kauzy. viac »


Výsledky najnovšieho prieskumu: Do parlamentu by išlo osem strán, stabilizované poradie

Výsledky najnovšieho prieskumu: Do

22.09.2017 14:39

BRATISLAVA - Keby sa voľby do parlamentu konali teraz, najviac hlasov by získala vládna strana Smer-SD, na druhom mieste by skončila strana Sloboda a Solidarita (SaS) a za ňou by sa umiestnila strana Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS). viac »


Martina Lubyová: Brusel neškrtne Slovensku eurofondy, 32 miliónov eur sa nestihne vyčerpať

Martina Lubyová

22.09.2017 13:05

BRATISLAVA – Európska komisia (EK) nechce odobrať Slovensku žiadne finančné prostriedky v dôsledku problematickej eurofondovej výzvy na vedu a výskum. Krajina však aj tak príde o maximálne 32 miliónov eur, ktoré sa nestihnú vyčerpať do konca tohto roku. Po návrate z Bruselu to dnes uviedla ministerka školstva Martina Lubyová (nominantka SNS). viac »


Historické okienko Kotlebovcov: Tutanchamón bol Slovan, všetci sa učili od nás!

(Sprava) Poslanec NR SR

22.09.2017 12:00

BRATISLAVA/BARDEJOV - Kotlebovci sa stali terčom posmechu. Bardejovská vetva Ľudovej stranky Naše Slovensko totiž na svoje facebookovej stránke ĽSNS Bardejov uverejnila status, ktorý je z historického aj z pravopisného hľadiska plný chýb a prekrútených faktov. viac »


SaS žiada premiéra, aby zakročil pri odklade nákupu stíhačiek

Ľubomír Galko

22.09.2017 11:50

BRATISLAVA - Odloženie nákupu nových stíhačiek je hrubá politická chyba, mal by zakročiť premiér Robert Fico (Smer-SD). "Žiadame predsedu vlády Roberta Fica, aby zakročil a reálnymi činmi potvrdil svoje proeurópske smerovanie," uviedol na dnešnej tlačovej konferencii podpredseda opozičnej SaS a bývalý minister obrany Ľubomír Galko. viac »


Hnutie Sme rodina chce rozšíriť okruh ľudí, ktorým musia banky poskytovať účty zadarmo

Milan Krajniak

22.09.2017 09:30

BRATISLAVA – Hnutie Sme rodina chce rozšíriť okruh ľudí, ktorým musia banky poskytovať účty zadarmo. Preto do parlamentu predložili novelu zákona o bankách. Mesačný poplatok za základný balík služieb určuje ministerstvo financií. viac »


Kiska: Tretinu vysokých škôl by sme mali zavrieť, peniaze majú ísť len najlepším

Andrej Kiska

22.09.2017 06:10

SAN FRANCISCO - Slovenský prezident Andrej Kiska počas svojej pracovnej návštevy USA navštívil spoločnosť Volkswagen Research Lab, kde hovoril s jej predstaviteľmi o tom, ako vznikajú výskumné centrá a čo by sa dalo spraviť na Slovensku preto, aby vznikali aj u nás. viac »


Pätnásť rokov od začiatku vlády plnej kompromisov: Takto panovala Dzurindova štvorkoalícia

Mikuláš Dzurinda

21.09.2017 19:00

BRATISLAVA - Kauza skupinka či kauza zmenky, ale aj privatizácie štátnych podnikov a nové investície. Presne pred pätnástimi rokmi sa uskutočnili parlamentné voľby, ktoré opäť nepotešili Vladimíra Mečiara a priniesli štyri roky vlády Mikuláša Dzurindu. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.