Utorok, 26. september 2017. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

Politika

Najnovší predvolebný prieskum prináša obrovské prekvapenie! Veľký návrat legendárnej strany

Alojz Hlina

Alojz Hlina

Foto
pred hodinou

BRATISLAVA - Raketový nárast kresťanských demokratov. Toto ukázal nový prieskum politických strán. V poslednej dobe sa s prieskumami roztrhlo vrece. Ako ukázali, strany si stabilne udržujú svoje preferencie. No najnovší prieskum ukazuje vysoký nárast preferencií KDH pod vedením Alojza Hlinu. viac »

Ochranný limit na doplatky pacientov sa týka nielen liekov: Po novom aj pomôcok i potravín

Tomáš Drucker

21.09.2017 16:30

BRATISLAVA – Ochranný limit na doplatky by sa mal po novom týkať nielen liekov, ale aj zdravotníckych pomôcok a dietetických potravín. Navrhlo to Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR v novele zákona o rozsahu a podmienkach ich úhrady z verejného zdravotného poistenia, ktorú v stredu (20.9.) odobrila vláda. viac »


Výbor pre nezlučiteľnosť funkcií dostal podnet na Kisku od strany neúspešného protikandidáta

Výbor pre nezlučiteľnosť funkcií

21.09.2017 16:05

BRATISLAVA – Neparlamentná strana Nový parlament, ktorej predsedom je neúspešný prezidentský kandidát z posledných volieb Jozef Behýl, podala podnet na parlamentný výbor pre nezlučiteľnosť funkcií, v ktorom ho žiada, aby preskúmal porušenia zákona o ochrane verejného záujmu verejným funkcionárom Andrejom Kiskom. viac »


Nový prieskum politických strán: Na Sulíka sa doťahuje Kotleba, Fico stagnuje

Robert Fico

21.09.2017 15:44

BRATISLAVA - Ak by sa parlamentné voľby konali v polovici septembra, vyhral by ich Smer-SD so ziskom 26 percent hlasov. V Národnej rady SR by tak obsadil 43 kresiel. Druhá by skončila SaS, ktorej by volebný výsledok 14 percent priniesol 23 mandátov, a tretia ĽSNS so 17 stoličkami za 10,4 percenta hlasov. viac »


SaS vyčíta ministrovi Gajdošovi, že za rok a pol nevie prijať kľúčové strategické rozhodnutie

Na snímke minister obrany

21.09.2017 13:15

BRATISLAVA - Podľa strany Sloboda a Solidarita minister obrany za SNS Peter Gajdoš postavil občanov Slovenska pred frustrujúcu dilemu. Ako uvádzajú predseda SaS Richard Sulík a podpredsedovia Ľubomír Galko a Jana Kiššová v tlačovej správe, ktorú poskytla hovorkyňa strany Katarína Svrčeková, Slováci sa buď zmieria s tým, že o pár mesiacov nebudú mať ... viac »


Most-Híd predstavil inštitút vzdelávacích centier: Pomôže najmä deťom z národnostných menšín

Peter Krajňák

21.09.2017 12:35

BRATISLAVA - Predstavitelia strany Most-Híd dnes predstavili program vzdelávacích centier, ktoré majú vzniknúť zlučovaním existujúcich škôl. viac »


Sme rodina navrhuje zníženie vekovej hranice priestupkovej zodpovednosti z 15 na 14 rokov

Peter Pčolinský

21.09.2017 10:45

BRATISLAVA - Znížiť hranicu veku zodpovednosti za spáchanie priestupku na 14 rokov a zmierniť súčasný stav osobitnej priestupkovej imunity aj voči určitej neprispôsobivej časti obyvateľstva, ktorá má v súčasnosti širokú možnosť vyhnúť sa sankciám za spáchané priestupky, je cieľom návrhu novely zákona o priestupkoch z dielne skupiny poslancov za hnutie ... viac »


Kiskov škandál už aj v parlamente: Mimoriadne rokovanie výboru pre financie, kampaň preveria

Kiskov škandál už aj

21.09.2017 10:30

BRATISLAVA – Parlamentný výbor pre financie žiada ministra financií Petra Kažimíra, aby podal výboru správu k medializovaným rozdielom vo financovaní kampane Andreja Kisku pred prezidentskými voľbami v roku 2014. viac »


ROZHOVOR Nová nádej Siete prehovorila o návrate na vrchol: TOTO je muž, ktorý nahradil Procházku

ROZHOVOR Nová nádej Siete
Foto

21.09.2017 00:00

BRATISLAVA - #Sieť má nového predsedu a pokúša sa o reštart. Éra Radoslava Procházku je definitívne preč. Nový predseda Ivan Zuzula hovorí o kríze morálky v politike, chce sa vrátiť k pôvodným hodnotám #Siete. Tvrdí, že iba politické strany založené na hodnotách, nie na marketingu, môžu ponúknuť konzistentnú politiku. viac »


Kandidáti na banskobystrického župana zadali prieskum u dvoch agentúr

Kandidáti

20.09.2017 21:03

BANSKÁ BYSTRICA - Za historický okamih označil dnes Martin Klus, poslanec Národnej rady SR a kandidát na predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) v novembrových voľbách do vyšších územných celkov (VÚC), fakt, že piati súperi na šéfa kraja - Stanislav Mičev, Martin Klus, Igor Kašper, Viliam Baňák a Pavel Greksa sa dohodli na spoločnom dvojprieskume ... viac »


Slovensko nepodpíše dohodu o zákaze jadrových zbraní: Podľa NATO nebude efektívna

Ilustračné foto

20.09.2017 19:00

BRATISLAVA - Slovensko nepodpíše novú navrhovanú Dohodu o zákaze jadrových zbraní. Pre TASR to potvrdil hovorca Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR (MZVaEZ SR) Peter Susko. Slovenská pozícia k jej podpisu vychádza zo spoločného stanoviska členských krajín NATO - podporuje jadrové odzbrojenie a kontrolu jadrových zbraní na základe ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.