Piatok, 23. marec 2018. Meniny má Adrian, zajtra Gabriel.

Vražda Jána Kuciaka

ROZHOVOR Budúci novinári o vražde Jána Kuciaka: Máme sa báť písať pravdu?

Študenti dúfajú, že sa vražda Jána a Martiny vyrieši. Mnohí sú však skeptickí.

Študenti dúfajú, že sa vražda Jána a Martiny vyrieši. Mnohí sú však skeptickí.

Video
včera o 00:01

BRATISLAVA - Vražda novinára Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej zasiahla celé Slovensko. Uplynul mesiac a ľudia vedia stále toľko, koľko na začiatku. Vrah je neznámy, no jedno je viac ako isté. Mladí ľudia prišli o život pre investigatívnu prácu novinára. Bezprecedentná vražda otriasla aj študentmi masmédií. Budúci novinári a novinárky sa pýtajú, či ... viac »

VIDEO Dojímavé gesto vysokoškolákov: Výstava na pamiatku Jána Kuciaka

Študenti Paneurópskej súkromnej školy
Video

včera o 20:00

BRATISLAVA - Študenti súkromnej Paneurópskej vysokej školy v Bratislave sa rozhodli, že si uctia pamiatku zavraždeného investigatívneho novinára Jána Kuciaka. Aby sa na jeho prácu nezabudlo, v galérii Karola Kállaya, ktorá je v priestoroch školy, vyvesili 630 strán textu. Výstava kompletne mapuje jeho novinársku prácu. viac »


ONLINE Prezident Kiska definitívne rozhodol o novej vláde: Priznanie smutného Druckera

Tomáš Drucker u Andreja
FotoVideo

včera o 19:50

BRATISLAVA - Dezignovaný premiér Peter Pellegrini v pondelok predstavil prezidentovi Andrejovi Kiskovi návrh na novú vládu. Na miesto ministra vnútra bol navrhnutý Jozef Ráž mladší a na miesto ministerky kultúry mala nastúpiť Ľubica Laššáková. Včera prezident oznámil, že novú vládu nevymenuje. Pellegrini preto urobil jeden ústupok. Vyjde mu druhý pokus ... viac »


Rozprávkový biznis Krajmerovcov: Majetok ženy elitného policajta preklepne Generálna prokuratúra

Šef protikorupčnej jednotky NAKA

včera o 19:47

BRATISLAVA - Majetkom šéfa protikorupčnej jednotky Róberta Krajmera, ktorý bol aj na mieste činu úkladnej vraždy novinára a jeho snúbenice, sa bude zaoberať Generálna prokuratúra. Štát má podľa zákona venovať manželkám vysokých bezpečnostných funkcionárov zvýšenú pozornosť. viac »


V prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny je mnoho otázok: Nové informácie z miesta činu

V prípade vraždy Jána

včera o 19:47

VEĽKÁ MAČA - Mama zavraždenej Martiny Kušnírovej má v prípade vyšetrovania pochybnosti. Doteraz jej nedovolili nahliadnuť do celého spisu, dokonca ani nevidela fotografie z miesta činu. Podľa nej polícia určite niečo tají. viac »


V piatok vyjdú do ulíc aj študenti: Nedôvera v elity narastá, výzva akademikom

Účastníci občianskeho zhromaždenia Za

včera o 19:45

BRATISLAVA - Študenti slovenských vysokých škôl a univerzít sa rozhodli spojiť sily a spoločne deklarovať postoj, ktorý zastávajú. viac »


Nová ministerka kultúry Laššáková šokuje: Za všetkým stojí Soros, mimovládky sú bohaté

Ľubica Laššáková
Video

včera o 12:45

BRATISLAVA - Ľubica Laššáková, zatiaľ zrejme budúca ministerka kultúry, sa prikláňa na Ficovu stranu. Aj ona si myslí, že Soros riadi veci nielen na Slovensku "zaoceánskymi peniazmi". Podľa nej týmito peniazmi niekto zasahuje do politiky postkomunistických štátov. viac »


ONLINE Veľké rošády po Kiskovom rozhodnutí: Pellegrini zverejnil nové meno na ministra vnútra

Peter Pellegrini
FotoVideo

20.03.2018 17:20

BRATISLAVA - Koaličné strany Smer, SNS a Most-Híd v pondelok predstavili svoje nominácie do novej vlády, ktorú povedie Peter Pellegrini. Po oznámení mien odniesol Pellegrini prezidentovi zoznam všetkých ministrov. Andrej Kiska dnes oznámil, že novú vládu nevymenuje. viac »


VIDEO Danko označil Kollára za mafiána, ten sa bráni: Si chrapúň, choď kradnúť

Boris Kollár zareagoval na
Video

20.03.2018 16:19

BRATISLAVA - V nedeľu večer vyzval líder SNS Andrej Danko do nedeľnej debaty Borisa Kollára. Nazval ho mafiánskym šmejdom, ktorý žije z krvavých peňazí. Líder Smer rodina doteraz nereagoval, no nakoniec sa predsa len ozval. Dankovu výzvu prijal, nazval ho chrapúňom a poslal ho ďalej kradnúť. viac »


Vyšetrovanie vraždy novinára a jeho snúbenice podľa prokuratúry pokračuje

Vyšetrovanie vraždy novinára a

20.03.2018 15:20

BRATISLAVA - Vyšetrovanie vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky naďalej intenzívne pokračuje. Ako ďalej informovala hovorkyňa Úradu špeciálnej prokuratúry Jana Tökölyová, prvoradým je zistenie a zaistenie dôkazov slúžiacich na objasnenie veci a potrestanie páchateľa. viac »


Nominant na nového ministra vnútra: Kaliňákov kamarát z motoriek a podnikateľ v gastronómii

Jozef Ráž.

20.03.2018 09:30

BRATISLAVA - Peter Pellegrini spolu s Robertom Ficom včera predstavil nového ministra vnútra. Mal by sa ním stať Jozef Ráž ml., syn speváka legendárnej slovenskej skupiny Elán. Pellegrini túto voľbu zdôvodnil tým, že chceli na post nominovať nestraníka. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.