Pondelok, 21. máj 2018. Meniny má Zina, zajtra Júlia, Juliána.

Vražda Jána Kuciaka

Slovensko na titulke významného denníka: Polícia chce umlčať novinárov, hanba obrovských rozmerov

Investigatívna novinára z Českej republiky Pavla Holcová patrila k blízkym kolegom Jána Kuciaka

Investigatívna novinára z Českej republiky Pavla Holcová patrila k blízkym kolegom Jána Kuciaka

18.05.2018 17:00

BRATISLAVA - Reklama pre Slovensku, o akú rozhodne naša krajina nestojí. Celý svet od začiatku píše o vražde investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Rovnako aj o Robertovi Ficovi a podozreniach na prepojenia s mafiou, o ktorých Ján Kuciak písal. Najnovšie spôsobila škandál samotná NAKA, ktorá od hrozbou pokuty zhabala ... viac »

Šokujúce informácie z výboru na kontrolu SIS! Tajná služba vedela o mafii na východe Slovenska

Gábor Grendel

18.05.2018 15:00

BRATISLAVA - Spravodajské služby sa podľa predsedu parlamentného Osobitného kontrolného výboru na kontrolu činnosti SIS Gábora Grendela (OĽaNO) venovali pôsobeniu talianskych podnikateľov na východe Slovenska. Povedal po rokovaní výboru, ktorú podozrenia dnes riešil. viac »


Prokurátor podal žalobu na Vadalu: Od PPA chcel získať nelegálne dotácie

Prokurátor podal žalobu na

18.05.2018 14:59

PEZINOK - Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) podal vo štvrtok (17.5.) na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku (ŠTS) obžalobu na talianskeho občana Antonina Vadalu, pôsobiaceho na východe Slovenska, pre pokus zločinu poškodzovania finančných záujmov Európskych spoločenstiev a pokus zločinu subvenčného podvodu. V piatok o tom informovala ... viac »


Prokurátorova verzia v kauze zhabaného telefónu novinárky: Tri mesiace po vražde chcú zistiť vraha

Pavla Holcová

18.05.2018 11:59

BRATISLAVA - Výsluch Petry Holcovej pobúril celý svet. V utorok ju niekoľko hodín vypočúvala NAKA a vzali jej mobilný telefón. Príkaz vydal Úrad špeciálnej prokuratúry. Verejnosť i médiá považovali tento krok za pochybný. Úrad preto vydal stanovisko, v ktorom hovorí o spoločnom záujme na vyšetrení vraždy. viac »


Svet sa búri proti praktikám NAKA: Z výsluchu Kuciakovej spojky z Česka sa stal medzinárodný škandál

Pavla Holcová
FotoVideo

18.05.2018 10:00

BRATISLAVA - Investigatívnej novinárke Pavle Holcovej vzala NAKA mobilný telefón. Holcová čelila osemhodinovému drsnému výsluchu. Polícii ponúkla informácie ohľadom káuz, ktoré riešil Ján Kuciak, no to im nestačilo. Pod hrozbou pokuty im musela odovzdať telefón so všetkými kontaktmi. Mediálne organizácie i verejnosť sa búria. viac »


Ďalší nepochopiteľný zásah NAKA pri vyšetrovaní vraždy Kuciaka! Hororový výsluch novinárky

Pavla Holcová
Foto

16.05.2018 13:41

BRATISLAVA - Investigatívnu novinárku Pavlu Holcovú vypočúvala Národná kriminálna agentúra (NAKA). Výsluch trval osem hodín a vzali jej aj mobilný telefón s citlivými údajmi. Úrad špeciálnej prokuratúry v stanovisku uviedol, že im mobil dala dobrovoľne, Holcová však tvrdí, že to nebolo celkom tak. viac »


VIDEO Mame zavraždenej Martiny slová Čižnára vyrazili dych: Bolo to inak!

Zlatica Kušnírová a Jaromír
Video

15.05.2018 10:31

VEĽKÁ MAČA - Vražda novinára Jána Kuciaka a archeologičky Martiny Kušnírovej zmenila Slovensko. Začali padať hlavy najvyšších politikov, ktorí sa držali roky na svojich pozíciach. Ľudia vychádzajú pravidelne do ulíc a netrpezlivo čakajú na to, kedy sa brutálna poprava vyrieši. Generálny prokurátor Jaromír Čižnár naposledy oznámil, že jednoznačným cieľom ... viac »


Čižnár o vyšetrovaní vraždy Kuciaka: Môže to byť len taktika, tvrdí Hrabko

Jaromír Čižnár

12.05.2018 11:28

BRATISLAVA - Vyjadrenia generálneho prokurátora Jaromíra Čižnára, podľa ktorých došlo pri vyšetrovaní vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírovej k pozitívnemu posunu, môžu byť pravdou alebo len taktikou. V diskusii na TABLET.TV to povedal publicista Juraj Hrabko. viac »


Známy spevák Kocáb na koncerte pre Jána a Martinu: Vražda novinára je neprijateľná

Michael Kocáb sa pravidelne
Video

10.05.2018 17:00

GREGOROVCE - Ľudia, ktorí sa rozhodli prísť v sobotu na spomienkový Koncert pre Martinu a Jána do Gregoroviec v okrese Prešov, zaplnili tamojšie futbalové ihrisko. Hlavným posolstvom koncertu, ktorý pripravili v deň plánovanej svadby zavraždeného novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírovej, bola spolupatričnosť s ich rodinami. viac »


Čižnár sa pustil do Matečnej: Namiesto toho, aby štát farmárov chránil, podieľal sa na ich likvidácii

Jaroslav Čižnár
Video

10.05.2018 09:00

BRATISLAVA - Generálny prokurátor Jaromír Čižnár priznal pochybenia v prípade vyšetrovania Talianov na východe Slovenska. Ostrú kritiku schytala aj ministerka pôdohospodárstva Gabriela Matečná. viac »


VIDEO Generálny prokurátor prehovoril o chybách pri vyšetrovaní: Vražedný útok smeroval výlučne na Kuciaka!

Jaromír Čižnár
Video

09.05.2018 15:01

BRATISLAVA - Generálna prokuratúra sa po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej pustila do rozboru novinárovho posledného článku. V ňom písal o talianskej mafii a o tom, že jej chápadlá siahajú až do politiky, dokonca k samotnému bývalému premiérovi Robertovi Ficovi. Jaromír Čižnár dnes informoval o výsledkoch rozboru posledného Kuciakovho článku. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.