Streda, 22. november 2017. Meniny má Cecília, zajtra Klement.

Komentáre

KOMENTÁR: Tri možnosti Angely Merkelovej po krachu koaličných rokovaní

Angela Merkelová

Angela Merkelová

včera o 21:15

BERLÍN – Angele Merkelovej sa nepodarilo zostaviť koalíciu. Rokovania o novej nemeckej vláde totiž v nedeľu zlyhali, keď sa strana FDP rozhodla ukončiť rokovania. Dôvodom nedohody boli utečenecká politika, ekológia a energetická politika. viac »

Rozkol v koalícii KDH a SaS: Saskár posielal starostu Pekára do väzenia, teraz spolu kandidujú

Kamil Bodnár a Dušan

24.10.2017 21:45

BRATISLAVA – Tomu sa povie zmena názoru! Ružinovský kandidát strany SaS na župného poslanca Kamil Bodnár sa do Bratislavy prisťahoval len pred pár rokmi zo Stropkova. No hneď vedel, že ružinovský starosta Dušan Pekár porušuje zákon, a zaslúži si od neho somárske uši. Tie mu poza chrbát urobil na fotke, ktorou sa okamžite pochválil na sociálnej sieti. viac »


Kollár naložil kotlebovcom: Klamete a podvádzate, ste štandardná strana!

Boris Kollár

24.10.2017 07:25

BRATISLAVA – Neštandardný politik Boris Kollár opäť úradoval. Šéf hnutia Sme rodina sa na svojom Facebooku poriadne oprel do ĽSNS, ktorým nič nedaroval – kotlebovcov na čele s banskobystrickým županom Marianom Kotlebom označil ich za stranu, ktorá klame a podvádza. viac »


KOMENTÁR Jakuba Nedobu: Babiš šokoval svet a ovládol celú Českú republiku

Jakub Nedoba

23.10.2017 19:20

BRATISLAVA – Výsledky českých parlamentných volieb už dávno tak nerezonovali na Slovensku a v podstate na celom svete. Dôvodov je hneď niekoľko. Prepad tradičných politických strán, Pirátska strana sa dostala jednoznačne prekročila brány parlamentu, do snemovne sa dostal aj nacionalista japonského pôvodu Okamura. No najmä, jednoznačne víťazil Slovák, ... viac »


KOMENTÁR Róberta Chovanculiaka: Šport ako hlavná priorita

KOMENTÁR Róberta Chovanculiaka: Šport

20.10.2017 16:30

BRATISLAVA – Ministerstvo školstva si medziročne polepšilo o 200 mil. eur. Nie všetky dodatočné peniaze však šli na vzdelávanie. Ministerstvo školstva je Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR. Práve posledná časť „šport“ si polepšil tento rok relatívne najviac. Výdavky na šport sa skoro zdvojnásobili. Z 51 mil. eur na 95 mil. eur. A na budúci ... viac »


FOTO Ostrá kampaň v Prešove: Chudíka čakalo prekvapenie od hlinovcov

FOTO Ostrá kampaň v

19.10.2017 22:05

LEVOČA – Kampaň pred župnými voľbami sa poriadne vyostruje. Tentokrát to pocítil smerácky kandidát na post predsedu Prešovského samosprávneho kraja Peter Chudík na jednom zo svojich mítingov. Postaral sa o to Alojz Hlina a KDH. viac »


KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Ako sa „hrdinovia“ zo strany #Sieť vykadili na Červenom námestí

KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Ako

18.10.2017 22:15

BRATISLAVA – V socialistickom Československu koloval kedysi vtip o slobode v USA a v Sovietskom zväze. Pointa bola v tom, Američan sa bez problémov vytentuje pred Bielym domom, a aj sovietsky hrdina to môže takisto celkom pokojne spraviť, hoc aj na Červenom námestí – len si pri tom nesmie stiahnuť nohavice. viac »


Aliancia za rodinu opäť traumatizuje Slovákov: FOTO Zneužitie detí pred voľbami

Juraj Droba, Anton Chromík

17.10.2017 19:05

BRATISLAVA – Anton Chromík sa opäť pripomenul. Muž, ktorý stojí za referendom za rodinu, ktoré sa v roku 2015 skončilo fiaskom, sa tentoraz zapojil do kampane pre blížiacimi sa župnými voľbami. A opäť sa pokúša zapojiť emócie. viac »


KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Strane verte, súdruhovia

KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Strane

17.10.2017 15:15

BRATISLAVA – Svoju nedávnu tlačovú konferenciu o financovaní župných volieb začal predseda strany SaS europoslanec Richard Sulík krátkym úvodom o tom, ako strana #Sieť zradila voličov. V tejto súvislosti mi napadla historka, ktorú pred rokmi spomínal jeden môj starší kolega. viac »


Zneužívajú hroznú nehodu na svoje ciele? Politici sa vyjadrili k tragédii opatrovateliek

Pri smrteľnej zrážke s

16.10.2017 22:05

BRATISLAVA – Tragická dopravná nehoda, pri ktorej v sobotu zahynuli aj slovenské opatrovateľky vracajúce sa z Rakúska, vyvolala okrem vyjadrení ľútostí aj množstvo otáznikov. Niektorí opoziční poslanci začali dokonca kritizovať vládu, ktorú nepriamo obvinili z podielu na tejto udalosti. viac »


KOMENTÁR Jakuba Nedobu: Ako sa vyrovnať s Mečiarom či antichartou?

Jakub Nedoba

16.10.2017 20:15

BRATISLAVA – V predošlom týždni ma najviac zaujali dva ľudské príbehy, ktoré hovoria o vyrovnávaní sa s minulosťou. Je ňou popieranie českého muzikanta a komika Františka Ringa Čecha, že podpísal tzv. antichartu, a taktiež nový dokumentárny film s Vladimírom Mečiarom. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.