Komentáre k aktuálnym témam | Topky.sk - Bleskovky

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Komentáre

FOTO Odkaz protestujúcich učiteľov ministerke školstva: Začnite konať, Lubyovú odmietli

Protest učiteľov

Protest učiteľov

pred hodinou

BRATISLAVA – Iniciatíva slovenských učiteľov a študenti z iniciatívy Nie je nám to jedno protestujú pred ministerstvom školstva a žiadajú odpoveď na 11 otázok. viac »

Nemilo prekvapení liberáli, odkaz pre kolegov z opozície: Zíďte z nesprávnej cesty

Richard Sulík

23.05.2018 22:50

BRATISLAVA – Ohraničenie dôchodkového veku, ktoré sa pokúša dosiahnuť koalícia? Čistý populizmus, odkazuje strana SaS. Najnovšie však liberáli reagovali aj na ochotu OĽaNO a Sme rodina podporiť tento návrh Smeru. Sulíkovci tvrdia, že sú nemilo prekvapení. viac »


VIDEO Líder euroliberálov si podal šéfa Facebooku: Tvrdé slová, má vôbec kontrolu?

Guy Verhofstadt a Mark

23.05.2018 16:50

BRUSEL – Šéf Facebooku Mark Zuckerberg si včera musel vypočuť poriadne tvrdé slová. Americký podnikateľ sa postavil pred Európsky parlament, aby čelil otázkam o škandále okolo zneužitia údajov miliónov používateľov sociálnej siete. Do Zuckerberga sa pustil najmä líder liberálnej politickej skupiny ALDE Guy Verhofstadt. viac »


Odborníci prehovorili: Žiadajú zásadné zmeny pri voľbe ústavných sudcov

Ústavný súd v Košiciach

22.05.2018 15:20

BRATISLAVA – Až 90 hlasov poslancov Národnej rady SR potrebných na zvolenie kandidáta, verejné vypočutie uchádzačov, verejné hlasovanie poslancov či štvorročný cyklus obmeny sudcov na Ústavnom súde SR. Tieto zásadné zmeny vypracovalo a žiada zaviesť do praxe 38 odborníkov z právnej oblasti. viac »


Najsilnejšie sankcie v dejinách? Američania hrozia Iránu, chystajú toto

Mike Pompeo

22.05.2018 07:56

WASHINGTON – Najsilnejšie sankcie v dejinách, na jadrové zbrane zabudnite. Takto znie odkaz minister zahraničných vecí USA Mikea Pompea, ktorý adresoval Iránu pri príležitosti po predstavenia náčrtu novej zmluvy pre Teherán. Dohoda s Iránom podľa Pompea predstavuje pre svet riziko kvôli svojim nedostatkom. viac »


KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Istanbulský dohovor a Slovensko

KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Istanbulský

19.05.2018 17:45

BRATISLAVA - Istanbulský dohovor, je jednou z právnych noriem, ktoré nám údajne „vnucuje“ EÚ. Hneď na úvod treba povedať, že to tak nie je. Spomenutý dokument, ako vyplýva z jeho úplného názvu - Dohovor Rady Európy o prevencií a boji proti násiliu na ženách a proti domácemu násiliu - je z dielne Rady Európy združujúcej nie 27, ale 47 krajín, okrem iných ... viac »


Výroky, ktoré nepatria do dnešného sveta: Kto sa stane Homofóbom roka?

Branislav Škripek, Ľubomír Galko

17.05.2018 22:31

BRATISLAVA – Politici opäť môžu získať nelichotivé ocenenie. Aj tento rok „zabojujú“ o anti-cenu Homofób roka. Medzi nominovaných patrí napríklad šéf SNS Andrej Danko, podpredseda SaS Ľubomír Galko či líder Sme rodina Boris Kollár. viac »


Hádka v parlamente o Rusku: Odkaz z opozície, súdruh Blaha ako dobrý komunista

Ondrej Dostál, Ľuboš Blaha

17.05.2018 07:55

BRATISLAVA – V utorok to v parlamente opäť iskrilo a jablkom sváru bolo znovu Rusko. Slovné odkazy si tentoraz vymieňali poslanci Ľuboš Blaha s Martinom Poliačikom a Ondrejom Dostálom. Čo bol najväčší problém? viac »


Revolúcia internetu v obciach: Vojna o pripojenie zadarmo v EÚ sa začala

Revolúcia internetu v obciach:

15.05.2018 16:15

BRATISLAVA – Veľká príležitosť pre starostov a primátorov. Obce totiž môžu prostredníctvom pomoci Európskej komisie získať bezplatný internet na verejných miestach, informuje Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu. viac »


Komentár Ivana Zuzulu: Robert Fico sa asi bojí, že keď zíde z očí, zíde aj z mysle?

Komentár Ivana Zuzulu: Robert

15.05.2018 09:45

BRATISLAVA – Pondelková tlačová konferencia predstaviteľov strany Smer naisto vojde do análov slovenskej žurnalistiky. Jej pôvodným zámerom bolo pritom len poinformovať nás o výnimočných prešľapoch hlavy štátu. Za rečníckym pultom sedeli ako v rozprávke „tri sudičky“ – jedna všetko vedela, no nesmela o tom hovoriť, druhá nevedela nič, no hovorila o ... viac »


KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Pekne a teplo

KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Pekne

14.05.2018 16:30

BRATISLAVA - „Predpovedači“ počasia nás takmer na všetkých rozhlasových a televíznych staniciach v posledných dňoch ubezpečujú, že aj naďalej bude pokračovať „pekné a teplé“ počasie. Čo je v máji na tropických horúčavách pekné, neviem. A mám dojem, že predstava o peknom počasí sa spája s predstavou dovolenky v Chorvátsku či Grécku, a o „peknom a teplom“ ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?