Štvrtok, 19. október 2017. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Komentáre

KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Ako sa „hrdinovia“ zo strany #Sieť vykadili na Červenom námestí

pred 12 hodinami

BRATISLAVA – V socialistickom Československu koloval kedysi vtip o slobode v USA a v Sovietskom zväze. Pointa bola v tom, Američan sa bez problémov vytentuje pred Bielym domom, a aj sovietsky hrdina to môže takisto celkom pokojne spraviť, hoc aj na Červenom námestí – len si pri tom nesmie stiahnuť nohavice. viac »

Aliancia za rodinu opäť traumatizuje Slovákov: FOTO Zneužitie detí pred voľbami

Juraj Droba, Anton Chromík

včera o 19:05

BRATISLAVA – Anton Chromík sa opäť pripomenul. Muž, ktorý stojí za referendom za rodinu, ktoré sa v roku 2015 skončilo fiaskom, sa tentoraz zapojil do kampane pre blížiacimi sa župnými voľbami. A opäť sa pokúša zapojiť emócie. viac »


KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Strane verte, súdruhovia

KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Strane

včera o 15:15

BRATISLAVA – Svoju nedávnu tlačovú konferenciu o financovaní župných volieb začal predseda strany SaS europoslanec Richard Sulík krátkym úvodom o tom, ako strana #Sieť zradila voličov. V tejto súvislosti mi napadla historka, ktorú pred rokmi spomínal jeden môj starší kolega. viac »


Zneužívajú hroznú nehodu na svoje ciele? Politici sa vyjadrili k tragédii opatrovateliek

Pri smrteľnej zrážke s

16.10.2017 22:05

BRATISLAVA – Tragická dopravná nehoda, pri ktorej v sobotu zahynuli aj slovenské opatrovateľky vracajúce sa z Rakúska, vyvolala okrem vyjadrení ľútostí aj množstvo otáznikov. Niektorí opoziční poslanci začali dokonca kritizovať vládu, ktorú nepriamo obvinili z podielu na tejto udalosti. viac »


KOMENTÁR Jakuba Nedobu: Ako sa vyrovnať s Mečiarom či antichartou?

Jakub Nedoba

16.10.2017 20:15

BRATISLAVA – V predošlom týždni ma najviac zaujali dva ľudské príbehy, ktoré hovoria o vyrovnávaní sa s minulosťou. Je ňou popieranie českého muzikanta a komika Františka Ringa Čecha, že podpísal tzv. antichartu, a taktiež nový dokumentárny film s Vladimírom Mečiarom. viac »


KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Čisté svedomie Andreja Kisku

KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Čisté

15.10.2017 07:05

BRATISLAVA – Prestrelka medzi hlavou štátu a jeho oponentmi jasne potvrdzuje, čo sme povedali už viackrát, že súčasná kríza v slovenskej politike je predovšetkým krízou morálnou. Obidve strany sporu sa navzájom atakujú známymi i menej známymi argumentmi a snažia sa dokázať, že druhá strana má viac „masla na hlave“. viac »


Toto ste ešte nezažili! Ftáčnik vypenil priamo pred kamerami

Milan Ftáčnik, Pavol Frešo

13.10.2017 20:20

BRATISLAVA – Debata o bezplatnej doprave v Bratislavskom kraji dráždi. V televíznej debate dokonca Milan Ftáčnik neudržal nervy na uzde a niekoľkokrát na bratislavského župana Pavla Freša vypenil. viac »


Hnev Američanov, môže za to videohra: Dôvodom je zabíjanie nacistov

Nacisti vo Wolfenstein

12.10.2017 23:20

WASHINGTON – Zdá sa, že v dnešnej dobe sú ľudia ochotní nahnevať sa naozaj kvôli hocičomu. Zúrivosť Američanov na sociálnych sieťach pocítili aj vývojári videohry Wolfenstein: The New Colossus, ktorej jediným cieľom je pritom iba boj proti nacistom. viac »


VIDEO Zeman jednou vetou rozzúril celú Ukrajinu: Ničomník a alkoholik!

Miloš Zeman

12.10.2017 07:30

PRAHA – Český prezident Miloš Zeman našiel ďalší spôsob, ako sa spoľahlivo znemožniť. Počas svojho utorkového vystúpenia pred Parlamentným zhromaždením Rady Európy nahneval výrokmi o Kryme do takej miery, že to musel hasiť český premiér Bohuslav Sobotka. viac »


Opozícia sa búri, koaliční poslanci si robia, čo chcú: Nehanbia sa, všetko kvôli voľbám

Ondrej Dostál

10.10.2017 22:40

BRATISLAVA – To je ale pekná hanba! Poslanec Ondrej Dostál, ktorý v parlamente háji farby opozičnej SaS, je poriadne nahnevaný. Dôvodom je zmena času hlasovania a hlavne dôvod, pre ktorý si ju koaliční poslanci odhlasovali. viac »


Skopávanie babičiek či komiksový komunista: Toto sú najbizarnejšie české predvolebné VIDEÁ

Skopávanie babičiek či komiksový

09.10.2017 19:05

PRAHA – Naši západní susedia si poslancov do poslaneckej snemovne budú voliť už budúci víkend, čo znamená, že snaha zaujať voličov vrcholí. Tohtoročné české voľby však ponúkajú naozaj zaujímavú a často až bizarnú zbierku videí, ktoré si kandidáti zvolili ako formu prezentácie. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!