Sobota, 16. december 2017. Meniny má Albína, zajtra Kornélia.

Komentáre

KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Pokrytectvo našej vlády

13.12.2017 22:10

BRATISLAVA – Slovensko sa k problému zmeny klímy postavilo naozaj svojsky. Minister životného prostredia odletel do Paríža na summit diskutovať o financovaní adaptačných opatrení a o uhlíkovej neutralite. Naša vláda pritom v roku 2015, tesne pred konaním Parížskej klimatickej konferencie, ktorú si predstavitelia štátov teraz pripomínajú, schválila dotácie ... viac »

Veľké zmeny v Saudskej Arábii: Krok, ktorý prinesie miliardy a poteší ľudí

Veľké zmeny v Saudskej

12.12.2017 16:45

RIJÁD – Ďalší prekvapivý krok v Saudskej Arábii. Konzervatívne moslimská krajina, ktorá je známa svojimi prísnymi zákonmi, potešila svojich občanov. Po viac ako 35 rokoch totiž znovu otvorí prvé verejné kino. Ako uvádza agentúra AP, stať by sa tak malo na jar budúceho roku. viac »


FOTO Drsný odkaz smeráckeho župného poslanca Ficovi: Je čas na zásadné zmeny

Robert Fico

11.12.2017 21:40

MARTIN – Sobotný snem Smeru a jeho predseda Robert Raši nepriniesli žiadne veľké prekvapenie a zdá sa, že to mnohých jeho priaznivcov či členov nepotešilo. Patrí medzi nich aj Martin Borguľa, ktorý do župných volieb kandidoval pod hlavičkou Smeru – a na Facebooku venoval vedeniu drsný odkaz. viac »


KOMENTÁR: Slováci sa extrémne rýchlo zadlžujú: Hrozí riziko finančnej krízy

Peter Bukov

11.12.2017 09:30

BRATISLAVA – Slováci sa masívne zadlžujú. Predbiehajú v tom okolité štáty a eurozónu. Centrálna banka varuje pred krízou. viac »


KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Dokedy bude premiér mlčať o prijímaní imigrantov?

KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Dokedy

08.12.2017 22:15

BRATISLAVA – Málokto na Slovensku asi vie, že vlani na jar predložila Európska komisia návrh smernice určujúcej kritériá a mechanizmy povinné pre členské štáty EÚ v otázke prijímania migrantov (tzv. Dublin IV). Spomeňme teda aspoň niektoré z týchto bruselských návrhov, ktoré sa v konečnom dôsledku budú týkať aj nás. viac »


KOMENTÁR Dopingový smrad, vyvetrať!

Vladimir Putin

07.12.2017 21:20

BRATISLAVA – Celosvetové spiknutie, neoprávnené uplatnenie kolektívnej viny a zničenie športu. Takéto sú najčastejšie reakcie Ruska na ich vylúčenie z olympijských hier, s ktorými súhlasia aj milióny ľudí po celom svete. Dokonca sa s nimi stotožňujú aj viacerí politici, ktorí hovoria o poškodení nevinných športovcov. viac »


VIDEO Roztržka v NR SR, Blaha mal zaútočiť na Nicholsonovú: Ty koza, sprav si najprv školu

Lucia Ďuriš Nicholsonová a

06.12.2017 22:50

BRATISLAVA – Odvolávanie Roberta Kaliňáka malo včera v parlamente naozaj šťavnatý priebeh. Do konfliktu sa dostali aj predsedajúca Lucia Ďuriš Nicholsonová (SaS) a smerácky poslane Ľuboš Blaha, ktorí si vymenili poriadne tvrdé slová a ich prestrelka viedla až k päťminútovej pauze. viac »


FOTO Prvý deň nového župana: Luntera čakalo aj prekvapenie od Kotlebu

Ján Lunter

05.12.2017 20:10

BANSKÁ BYSTRICA – Novozvolený banskobystrický župan Ján Lunter včera zložil slávnostný sľub a prebral samosprávny kraj po Marianovi Kotlebovi. Dnes novinárom ukázal priestory vedenia kraja a to, čo mu po sebe exžupan zanechal – a patria medzi to napríklad zvyšky straníckych novín ĽSNS či posilňovňa. viac »


FOTO Zoznámte sa, nová hviezda internetu: Toto je najmladšia kráľovná na svete

Kráľ a kráľovná Džetsun

04.12.2017 23:00

BHUTÁN – Internet si našiel svoju novú obľúbenkyňu. V posledných dňoch sa aj vďaka jej aktívnemu pôsobeniu na Instagrame stala mimoriadne populárnou kráľovná Bhutánu, ktorá je zároveň najmladšou panovníčkou na celom svete. viac »


KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Migrácia, klimatická zmena a zodpovednosť vlády

KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Migrácia,

01.12.2017 17:20

BRATISLAVA – Ak sa chce premiér Fico postaviť k problému migrácie naozaj zodpovedne, mal by sa zaoberať oveľa širšou témou, ako je trénovanie ochrancov hraníc v Líbyi. Strategickým záujmom Slovenska (ako jednej z vyspelých krajín) je totiž prijatie a realizácia účinných adaptačných opatrení na klimatické zmeny. viac »


Dzurinda prehovoril, poriadna kritika Ruska: Toto by žiadal v Štátnej dume

Mikuláš Dzurinda

30.11.2017 22:05

BRATISLAVA – V ruskej Štátnej dume by vystúpil, jeho slová by však boli ďaleko tvrdšie. Bývalý šéf SDKÚ-DS Mikuláš Dzurinda sa rozhovoril o tom, aký je jeho postoj voči Rusku a za čo by od neho žiadal ospravedlnenie. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.