Pondelok, 27. marec 2017. Meniny má Alena, zajtra Soňa.

Komentáre

Smerák Blaha vysmial opozíciu: Stretne sa poloblázon, úchyl, fašista a nacionalista!

Ľuboš Blaha

Ľuboš Blaha

pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Opozícii venoval iba tvrdé slová. Včerajšia diskusia na TA3, ktorej sa zúčastnila štvorica Igor Matovič (OĽaNO-NOVA), Boris Kollár (Sme rodina), Richard Sulík (SaS) a Marian Kotleba (ĽSNS), si vyslúžila pozornosť aj smeráka Ľuboša Blahu. viac »

O Obamacare zaklamal bez mihnutia oka: Trump sa vyhovára, VIDEO ako dôkaz

Donald Trump

pred 9 hodinami

WASHINGTON – Pokus nahradiť Obamacare skončil poriadnym trapasom. Donald Trump zatiaľ jeden zo svojich hlavných sľubov nesplnil a jeho obranu, že nikdy nič také nesľuboval, dokázali novinári ihneď zbúrať. viac »


VIDEO Takto rieši zdravotníctvo: Trump si poriadne zatrúbil a Američania ho vysmiali!

Donald Trump

včera o 19:30

WASHINGTON – Ako diskutuje americký prezident o zdravotnej starostlivosť? Veľmi netradične. Donald Trump sa počas štvrtkového stretnutia s vodičmi kamiónov a šéfmi prepravných spoločností, s ktorými ju chcel prebrať, blysol iným momentom. viac »


Ako môže Facebook inšpirovať médiá v zlepšovaní ich biznisu?

Ako môže Facebook inšpirovať

25.03.2017 16:00

BRATISLAVA – Online médiá sa musia prispôsobiť novým trendom, inšpirovať veľkými hráčmi a posunúť prácu s používateľmi do novej úrovne. viac »


KOMENTÁR Jakuba Nedobu: Aj po roku od vzniku je táto vláda pľuvancom do očí voličov

Jakub Nedoba

24.03.2017 21:05

BRATISLAVA – Presne pred rokom bola vymenovaná tretia Ficova vláda. Dostala mnoho marketingových prívlastkov, za všetky napr. „vláda historického kompromisu“ či „hrádza proti extrémizmu“. Avšak to, ako vláda vznikala, koho vlastne spojila, za akú cenu sa udržovala pri živote a akých ľudí naďalej drží v hre, je len obrazom súčasného politického absurdistanu. viac »


„Hviezdou“ Twitteru aj Trumpov syn: Nechutná reakcia na útok v Londýne

Donald Trump Jr.

23.03.2017 22:25

LONDÝN – Aký otec, taký syn? Zdá sa, že u Trumpovcov by to platiť mohlo. Donald Trump Jr. a jeho včerajší Tweet, ktorým reagoval na teroristický útok v Londýne, pri ktorom zahynuli štyria ľudia, upútal pozornosť – a to predovšetkým tú negatívnu. viac »


Minister Richter sa musel asi zblázniť: Sám seba označil za zástupcu Boha na Zemi!

Ján Richter

22.03.2017 21:45

BRATISLAVA – Richter pápežom? Parlament je dnes dejiskom zaujímavých udalostí. O jednu z nich sa postaral aj minister práce Ján Richter, ktorý pobavil počas svojej závrečnej reči predkladateľa k návrhu novely zákona o službách zamestnanosti. viac »


FOTO Už si preňho prišli: Fico mal pred komplexom Bonaparte prichystané prekvapenie!

Akcia 3D Teamu KDH

21.03.2017 22:05

BRATISLAVA - Pred domom už mal „sťahovákov". Premiér Robert Fico, ktorý dnes oznámil, že opustí bytový komplex Bonaparte z podvodu obvineného podnikateľa Ladislava Bašternáka, si pred obydlím mohol najsť prekvapenie - sťahovaciu dodávku. viac »


Poriadne nám naložili! Toto si o nás myslia Američania

Poriadne nám naložili! Toto

21.03.2017 17:45

BRATISLAVA – Spojené štáty vedia, kde nás najviac tlačí topánka. Ministerstvo zahraničných vecí USA si posvietilo vo výročnej správe aj na Slovensko – a v oblasti ľudských práv našlo poriadne množstvo nedostatkov. viac »


KOMENTÁR Jakuba Nedobu: Hanbou Slovenska sú nielen fašisti, ale aj antifa

Jakub Nedoba

18.03.2017 07:35

BRATISLAVA – Minulú sobotu sa konal v Bratislave antifašistický pochod. Konkrétne pod názvom Antifašistická mobilizácia 2017, čo by malo sľubovať, že pod jednou vlajkou sa stretnú ľudia rôznych názorov, ktorých spája odpor voči fašizmu a extrémizmu. Narozdiel od minulého roku však organizátori podujatia neudržali na uzde svoje krajne ľavicové postoje. ... viac »


KOMENTÁR: Keď sa upchá dôchodková rúra

Ilustračné foto

17.03.2017 16:30

BRATISLAVA – História dôchodkov sa začala písať už v neskorom stredoveku, najmä v baníctve. Prvé vdovské fondy podobné dôchodkom sa zjavili v polovici 17. storočia na území Nemecka. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?