Piatok, 28. apríl 2017. Meniny má Jarmila, zajtra Lea.

Komentáre

Špeciál aj o francúzskych voľbách: RTVS o horúcich témach priamo z miesta činu

Večera s Havranom

Večera s Havranom

pred 12 hodinami

PARÍŽ – Brexit, nespokojnosť s Európskou úniou, ale predovšetkým francúzske prezidentské voľby, ktorých druhé kolo sa uskutoční už o týždeň a post hlavy štátu sa pobijú Emmanuel Macron a Marine Le Penová. To sú témy, ktoré momentálne najviac rezonujú na starom kontinente. viac »

Bašternák vracia úder, trestné oznámenie na Hlinu: Za všetko môže tento banner!

Alojz Hlina

včera o 20:50

BRATISLAVA – Prekáža mu veľký banner na žeriave. Po sérii obvinení, ktoré smerovali na adresu podnikateľa Ladislava Bašternáka, podnikol právne kroky aj on. Ako informoval Alojz Hlina na Facebooku, podnikateľ mal naňho podať trestné oznámenie za krivé obvinenie. viac »


Starosta pobúrený Le Penovou, toto prehnal: Vynadal obyvateľom vlastného mesta

Daniel Delomez

26.04.2017 22:10

PARÍŽ – Výsledok krajne pravicovej kandidátky Marine Le Penovej, ktorá v nedeľných prezidentských voľbách presvedčila až 21 percent Francúzov, nepobúril iba veľkých hráčov. Poriadne nahnevaný bol aj starosta malého mestečka Amnezin, ktorý si servítky pred ústa nedával. viac »


Flašíková-Beňová zažila v Bruseli deň blbec: Pokazilo sa všetko, čo sa mohlo!

Monika Flašíková Beňová

25.04.2017 18:00

BRUSEL – Nie každý deň je nedeľa, to si musela hovoriť europoslankyňa Monika Flašíková-Beňová. Ako informovala v statuse na Facebooku, včera v Bruseli zažila deň ako z hororu. viac »


KOMENTÁR: Takto vidia výsledky francúzskych volieb odborníci

Emmanuel Macron a Marine

25.04.2017 10:15

PARÍŽ – Prvé kolo francúzskych prezidentských volieb nakoniec prekvapenia neprinieslo, Francúzi ďalej posunuli centristu Emmanuela Macrona a krajne pravicovú kandidátku Marine Le Penovú. Ako vidia výsledky odborníci? viac »


Sme témou aj v europarlamente: Na pretrase rastúci slovenský extrémizmus

Jana Žitňanská

24.04.2017 21:30

BRATISLAVA – Europoslankyňa Jana Žitňanská riešila narastajúci extrémizmus na Slovensku aj na pôde Európskeho parlamentu. Predstavila projekt „Poznaj svoju minulosť a nezabudni“, ktorý spustilo občianske združenie Pomoc človeku na čele s Monikou Ščevovichovou. viac »


Nespokojnosť v tábore Fillona: VIDEO Vulgarizmy voličov, vyvŕšili sa na novinároch

Francois Fillon

24.04.2017 13:15

PARÍŽ – Priaznivci konzervatívneho kandidáta Francoisa Fillona v tom mali po prvom kole francúzskych volieb jasno. Dôvod neúspechu ich favorita, ktorý získal niečo cez 19% hlasov a skončil tretí za dvojicou Emmanuel Macron a Marine Le Penová, bol jasný – novinári. viac »


V Prešove pochybili pri územnom pláne: Je v ohrození aj diaľničný obchvat?

Mária Čutková

23.04.2017 09:45

PREŠOV – Krajské mesto predložilo a schválilo zmeny v územnom pláne, ktoré sú zrejme v rozpore s Ústavou Slovenskej republiky, ako aj s ďalšími platnými právnymi normami. Na krajské mesto je to pomerne veľký prešľap. Pochybil mestský úrad, Odbor hlavného architekta mesta Prešov, pochybili poslanci pri schvaľovaní, kto vlastne? Môže prípadná neplatnosť ... viac »


KOMENTÁR Jakuba Nedobu: Protikorupčný pochod neprebudil Smer, ale najmä obludárium

Jakub Nedoba

21.04.2017 19:15

BRATISLAVA – O utorňajšom protikorupčnom pochode sa už popísalo všeličo, ale na povrch vyplávalo podstatné. Smer mal voči davu rešpekt. Síce premiér Fico problémových ministrov neodvolá, ale tisíce protestujúcich najmä mladých ľudí nevysmial, ani protest nespochybnil. viac »


KOMENTÁR: Je Le Penová mocnejšia ako meč?

Marine Le Penová

21.04.2017 13:15

BRATISLAVA – Prieskumy naznačujú, že Marine Le Penová si zabezpečí miesto v druhom kole prezidentských volieb vo Francúzsku, ale v tomto kole ju pravdepodobne porazí buď François Fillon alebo Emmanuel Macron. viac »


VIDEO Trump terčom posmechu, pomýlil si mená: Čo to, preboha, hovorí?

Donald Trump

20.04.2017 20:30

WASHINGTON – Zdá sa, že Donald Trump má poriadne problémy zapamätať si mená svojich spolupracovníkov. Po tom, čo minule netrafil meno chlapíka sediaceho priamo vedľa neho, tentoraz si poplietol priamo Paula Ryana, predsedu Snemovne reprezentantov. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.