Piatok, 20. apríl 2018. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Komentáre

FOTO Beblavý sa pustil do Bugára: Tvrdé slová o idiotskom návrhu a chobotinách

Miroslav Beblavý a Béla Bugár

Miroslav Beblavý a Béla Bugár

pred 2 hodinami

BRATISLAVA – Novinka strany Bélu Bugára sa mu poriadne nepáči. Miroslav Beblavý (SPOLU) sa na Facebooku poriadne rozohnil, čo nezvykne. Zo strany politika padali dokonca aj tvrdšie slová. viac »

KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Horúce kreslo ministra vnútra

KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Horúce

včera o 12:45

BRATISLAVA – V rámci rituálnych tancov okolo ministra vnútra a jeho podriadeného policajného prezidenta sa prekvapivo ukázalo, že bojovníci proti korupcii majú značne selektívny prístup k odhaľovaniu škandálov. Ako inak si máme vysvetliť, že najplamennejší z bojovníkov za očistu spoločnosti si vzal na mušku Tomáša Druckera iba pred pár dňami. Kompromitujúci ... viac »


FOTO Druckerov rýchly koniec baví internet: Toto sú najlepšie výtvory Slovákov

FOTO Druckerov rýchly koniec

včera o 20:06

BRATISLAVA – Nečakaný koniec Tomáša Druckera vo funkcii ministra vnútra vyvolal poriadne búrlivé reakcie. Drucker strávil na šéfovskej stoličke dôležitého rezortu iba necelý mesiac a skončil najmä kvôli tomu, že sa nedokázal vyrovnať so situáciou ohľadom policajného šéfa. viac »


FOTO Vysmiaty Kaliňák s rodinou: Toto odkladal dlhé roky

Robert Kaliňák

17.04.2018 07:05

BRATISLAVA – Užíva si rodinnú idylku a zdá sa, že politiku na chvíľu vypustil z hlavy. Bývalý minister vnútra, ktorú svoju stoličku opustil v turbulentnom marci po vražde novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky Martiny Kušnírovej, vyzerá na dovolenke s rodinou spokojne. viac »


KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Politika včera, dnes a zajtra

KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Politika

13.04.2018 19:10

BRATISLAVA - Keďže politici sa spravidla riadia tým, čo zaujíma média, aj ich aktivity bývajú veľmi často ovplyvňované „záujmami verejnosti“. Kým žurnalistickému svetu vládli tlačené médiá, rozhodujúce boli informácie typu „včera“. Aj najväčšie senzácie v novinách boli zo včerajška, málokedy z dnešného predpoludnia. A platilo to všeobecne známe, že ... viac »


Nebezpečný manéver v Stredozemnom mori: Ruské lietadlo vydesilo Francúzov

Nebezpečný manéver v Stredozemnom

12.04.2018 21:45

DAMASK – Cez víkend bolo v Stredozemnom mori poriadne horúco. Ako uvádza agentúra Reuters, nad francúzskou vojnovou loďou totiž mimoriadne blízko preletelo ruské lietadlo. Incident sa stal v období, keď medzi Ruskom a Západom narastá napätie kvôli situácii v Sýrii. viac »


KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Nahá opica a prehrešky „tých druhých“

KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Nahá

12.04.2018 08:30

BRATISLAVA – Zhruba pred päťdesiatimi rokmi vyšla dnes už kultová kniha britského zoológa Desmonda Morrisa Nahá opica (The Naked Ape). V tomto bestselleri sa autor zameral na tie aspekty ľudského života, ktoré majú svoj predobraz u rôznych druhov zvierat, a popísal spojitosti medzi človekom (nahou opicou) a zvieracou ríšou. viac »


Galkov odkaz Druckerovi: Ak by bol čestný človek, urobí toto

Tomáš Drucker a Ľubomír

11.04.2018 21:05

BRATISLAVA – Do kauzy podozrivej kúpy pozemkov manželky ministra vnútra Tomáša Druckera, na ktorú pred dvomi dňami upozornil šéf OĽaNO Igor Matovič, sa vložil aj Ľubomír Galko. Podpredseda SaS reagoval na Druckerovu včerajšiu obranu a na to, ako ho slová stále čerstvého ministra nepresvedčili. viac »


FOTO Posledná rozlúčka s Pavlom Paškom: Smutné tváre bývalých kolegov

Pohreb Pavla Pašku

11.04.2018 18:41

KOŠICE – Trúchliaca rodina, ale aj najbližší politickí kolegovia sa v utorok prišli rozlúčiť s bývalým predsedom parlamentu Pavlom Paškom, ktorý prekvapujúco skonal minulý piatok v dôsledku infarktu. Pohreb sa konal v košickom krematóriu o tretej hodine. Samotný obrad bol pokojný, pričom smútoční hostia prichádzali už pol hodinu pred začiatkom. viac »


Ďalšia rana pre maďarskú opozíciu: Koniec veľkého Orbánovho protivníka

Viktor Orbán

10.04.2018 16:15

BRATISLAVA – Po osemdesiatich rokoch prichádza koniec. Maďarský denník Magyar Nemzet, ktorý patrí medzi dve opozičné denníky v krajine, už nebude vychádzať. Posledné vydanie sa v novinových stánkoch objaví v stredu 11. aprila. V utorok o tom informoval vydavateľ vo vyhlásení, z ktorého citoval spravodajský portál Index.hu a následne tlačová agentúra Reuters. viac »


KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Volanie po slušnosti a kríza morálky

KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Volanie

09.04.2018 21:35

BRATISLAVA – Volanie po slušnosti spájajú organizátori a účastníci mítingov s viacerými požiadavkami. V ich splnení vidia jedinú možnosť, ako pretrhnúť nitky spájajúce súčasnú politiku s nekalým biznisom, korupciou a bezprávím. Nikoho neprekvapuje, že prevažujúca väčšina demonštrujúcich sú mladí ľudia. Mladí ľudia, bez „skúseností“, cynizmu a apatie ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!