Sobota, 25. február 2017. Meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor.

Komentáre

KOMENTÁR Jakuba Nedobu: SaS je viac ako len Sulík. No dokedy?

Jakub Nedoba

Jakub Nedoba

pred 15 hodinami

BRATISLAVA – Odchod Jozefa Mihála z SaS, samotný vývoj v strane a ostatné výroky Richarda Sulíka otvárajú v médiách zaujímavú diskusiu. Je to diskusia o tom, aké rôzne podoby má liberalizmus, aký silný má byť mocenský vplyv predsedu strany a kam sa strana hodnotovo posúva. Nech sa to snažia médiá a konkurenční politici akokoľvek vysmievať a dehonestovať, ... viac »

Slováci od nás nakúpia najmodernejšie zbrane, tvrdia Rusi: Podľa našej armády klamú

Obrnené vozidlo Tiger

včera o 21:15

BRATISLAVA/MOSKVA - Slovensko má záujem o naše najmodernejšie obrnené vozidlá, hlása jeden z ruských portálov. Ako to ale v skutočnosti je – chystá sa naša armáda posilňovať? Ministerstvo obrany má jednoznačnú odpoveď – nie je to pravda. viac »


Krajcer sa obul do Sulíka, rozbuškou výrok o biznis krídle: Opäť púšta svoju pokazenú platňu!

Richard Sulík a Daniel

22.02.2017 21:05

BRATISLAVA – Vyjadrenie Richarda Sulíka k odchodu Jozefa Mihála z SaS zaujalo aj bývalých odídencov zo strany. Exministra kultúry Daniel Krajcer, ktorý ju opustil pred tromi rokmi spolu s ďalšími nespokojnými členmi, pobúrilo predovšetkým Sulíkove vyjadrenie o bizniskrídle. viac »


Politológ o odchode Mihála od Sulíka: Ak sa stane toto, SaS bude v problémoch

Jozef Mihál, Richard Sulík

22.02.2017 00:15

BRATISLAVA – Pondelkové prekvapujúce zmeny v opozičnej strane SaS, ktorú opustil jeden z jej spoluzakladateľov Jozef Mihál, sa podľa politológa Radoslava Štefančíka dali očakávať. Zároveň však hovorí, že odchod iných poslancov by stranou určite zatriasol. viac »


Romantika na spôsob Alojza Hlinu: FOTO S týmto by ho väčšina žien hnala

Alojz Hlina

20.02.2017 20:55

POPRAD – Romantika na trochu iný spôsob. Predseda kresťanských demokratov Alojz Hlina oslávil so svojou manželkou prekrásne výročie. Ako sa pochválil na Facebooku, so svojou polovičkou Martinou si pripomenuli 20 rokov, čo sú manželia. viac »


KOMENTÁR Jakuba Nedobu: Zakazovať hazard je hlúposť a populizmus

Ruleta

20.02.2017 12:00

BRATISLAVA - Štvrtkové hlasovanie bratislavského metského zastupiteľstva, v ktorom tesne neprešiel zákaz hazardu, si na sociálnych sieťach vyžiadalo množstvo vášnivých reakcií. Diskusia pohltila aj občanov z iných kútov Slovenska, keďže rovnaká problematika sa v ostatných rokoch riešila vo viacerých mestách, niekde dokonca v prospech zákazu. viac »


Blaha naložil Trumpovi: Hystericky blúzni, kvôli nemu máme vyzbrojovať NATO?!

Ľuboš Blaha

17.02.2017 20:15

BRATISLAVA – Poslanec Smeru Ľuboš Blaha má v názore na Donalda Trumpa jasno. A to až tak, že pochválil Jean-Clauda Jucnkera, šéfa Európskej komisie, za to, že sa postavil Amerike. Trumpa navyše ľavicový politik počastoval tvrdými slovami. viac »


KOMENTÁR Jakuba Nedobu: Nemáme väčšie problémy ako množenie zvierat?

Jakub Nedoba

15.02.2017 21:10

BRATISLAVA – Včera našim parlamentom prešiel takzvaný „protimnožiteľský zákon“, ktorý ma za cieľ zosadiť Slovensko z čela v smutnom rebríčku najväčších exportérov nelegálne množených psov v Európe. Mnohí občania sa pýtajú, či je práve toto najdôležitejšia vec, ktorú by mala Národná rada riešiť. viac »


VIDEO Poliačik rozosmial parlament: Pri ďakovaní ukázal kanibalistické chúťky

Martin Poliačik

15.02.2017 16:05

BRATISLAVA – Liberál Martin Poliačik včera poriadne pobavil svojich kolegov v NR SR. Pri ďakovaní za to, že bude môcť stráviť sviatok lásky pri venčení psov a s manželkou namiesto toho, aby sedel v parlamente, sa mu podaril poriadny brept. viac »


KOMENTÁR Jána Baránka: Vražda v Bielom dome

Ján Baránek

11.02.2017 13:15

BRATISLAVA - Úvodná poznámka: Tento text je dlhý. Pre niekoho možno komplikovaný. Vyjadrujem v ňom svoje subjektívne názory a postoje, ktoré sa vám nemusia páčiť. Máte možnosť nečítať ho. viac »


VIDEO, ktoré vydesilo tisícky Slovákov: Obrovský presun americkej armády, čo sa deje?

VIDEO, ktoré vydesilo tisícky

10.02.2017 19:20

BRATISLAVA – Internetom sa šíri video, ktoré množstvu Slovákov spôsobilo paniku. Vidno na ňom presun veľkého množstva vojenskej techniky pri Sabinove. „Máme sa pripraviť na inváziu?“ pýtali sa znepokojení ľudia na sociálnych sieťach. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?



Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!