Streda, 17. január 2018. Meniny má Nataša, zajtra Bohdana.

Komentáre

Kauza zrušenej relácie Reportéri: Kontroverzný začiatok Rezníka v RTVS

pred 11 hodinami

BRATISLAVA – Krok, ktorý rozbúril hladiny slovenskej žurnalistiky a politiky hneď zo začiatku nového roka. RTVS pod vedením svojho nového šéfa Jaroslava Rezníka totiž oznámila zmeny v relácii Reportéri, po čom nasledovali ostré reakcie z viacerých strán. viac »

FOTO Prvý deň nového župana: Luntera čakalo aj prekvapenie od Kotlebu

Ján Lunter

05.12.2017 20:10

BANSKÁ BYSTRICA – Novozvolený banskobystrický župan Ján Lunter včera zložil slávnostný sľub a prebral samosprávny kraj po Marianovi Kotlebovi. Dnes novinárom ukázal priestory vedenia kraja a to, čo mu po sebe exžupan zanechal – a patria medzi to napríklad zvyšky straníckych novín ĽSNS či posilňovňa. viac »


FOTO Zoznámte sa, nová hviezda internetu: Toto je najmladšia kráľovná na svete

Kráľ a kráľovná Džetsun

04.12.2017 23:00

BHUTÁN – Internet si našiel svoju novú obľúbenkyňu. V posledných dňoch sa aj vďaka jej aktívnemu pôsobeniu na Instagrame stala mimoriadne populárnou kráľovná Bhutánu, ktorá je zároveň najmladšou panovníčkou na celom svete. viac »


KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Migrácia, klimatická zmena a zodpovednosť vlády

KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Migrácia,

01.12.2017 17:20

BRATISLAVA – Ak sa chce premiér Fico postaviť k problému migrácie naozaj zodpovedne, mal by sa zaoberať oveľa širšou témou, ako je trénovanie ochrancov hraníc v Líbyi. Strategickým záujmom Slovenska (ako jednej z vyspelých krajín) je totiž prijatie a realizácia účinných adaptačných opatrení na klimatické zmeny. viac »


Dzurinda prehovoril, poriadna kritika Ruska: Toto by žiadal v Štátnej dume

Mikuláš Dzurinda

30.11.2017 22:05

BRATISLAVA – V ruskej Štátnej dume by vystúpil, jeho slová by však boli ďaleko tvrdšie. Bývalý šéf SDKÚ-DS Mikuláš Dzurinda sa rozhovoril o tom, aký je jeho postoj voči Rusku a za čo by od neho žiadal ospravedlnenie. viac »


FOTO Beblavý mal dôvod na radosť: Vychválený hereckou hviezdou

FOTO Beblavý mal dôvod

29.11.2017 22:15

BRATISLAVA – Potešený a povzbudený! Miroslav Beblavý mal dôvod na radosť. Jedného zo zakladateľov strany SPOLU – občianska demokracia rozradostnil komentár na Facebooku, kde ho pochválila slovenská herecká hviezda. viac »


KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Veľké prekvapenie Bélu Bugára

KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Veľké

29.11.2017 18:30

BRATISLAVA – Béla Bugár je už dosť skúseným politikom na to, aby ho už neprekvapovalo násilnícke správanie sa predsedu vlády. Ak mu pripadá predstava premiéra o spojení hlasovania o zákone úplne bezvýznamnom pre obyvateľov Slovenska, no o to významnejšom pre dámy a pánov poslancov, s hlasovaním o dôvere vláde ako znásilnenie, potom asi zabudol na viaceré ... viac »


Trump oceňoval veteránov, pobúril poznámkou: Navajovia, Pocahontas a rasizmus

Donald Trump

28.11.2017 21:15

WASHINGTON - Americký prezident opäť zahviezdil. Donald Trump si na stretnutí veteránov z druhej svetovej vojny z indiánskeho kmeňa Navajov k demokratickej senátorke Elizabeth Warrenovej neodpustil poznámku, ktorú nielen ona označila za rasistickú.  viac »


KOMENTÁR Róberta Chovanculiaka: Pán premiér, pozrite sa aj na východ!

KOMENTÁR Róberta Chovanculiaka: Pán

28.11.2017 18:57

BRATISLAVA – Vláda na čele s premiérom a ministrom práce sa teší z historicky nízkej nezamestnanosti. Priemery a agregáty však môžu skresľovať skutočnú situáciu. Slovensku sa ako celku darí, to však neznamená, že sa darí aj všetkým jeho častiam. viac »


FOTO Fico si odmakal nočnú, Slováci sa činili: Toto sú najlepšie vtipy na jeho účet

Robert Fico na nočnej

27.11.2017 22:05

BRATISLAVA – Chcel ukázať solidaritu, na obrátilo sa to proti nemu. Premiér Robert Fico si zo soboty na nedeľu odpracoval nočnú službu pri zváračke plastov v v Lozorne a fotky z nej sa automaticky stali hitom internetu. viac »


Celoeurópsky prieskum ukázal, čo si ľudia v skutočnosti myslia: Sme šťastní v EÚ?

Vlajka EÚ

27.11.2017 20:30

BRUSEL - Nemáme sa až tak zle! Ako uviedla Európska komisia, Slováci sú podľa najnovšieho prieskumu Eurobarometer v Európskej únii poriadne spokojní a podobne to vidia ľudia aj v ďalších krajinách zoskupenia. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!