Pondelok, 20. november 2017. Meniny má Félix, zajtra Elvíra.

Komentáre

VIDEO Trump sa chcel chváliť, dobehla ho minulosť: Za toto zožal veľký posmech

Donald Trump

Donald Trump

17.11.2017 18:25

WASHINGTON - Donald Trump sa vrátil zo svojho ázijského turné zjavne poriadne smädný. Počas stredajšieho prejavu v Bielom dome, kde sa chválil svojimi úspechmi, ho však po chvíli dobehla minulosť. viac »

KOMENTÁR Jakuba Nedobu: Slovensko po krajských voľbách nesčervenelo a ani nezhnedlo

Jakub Nedoba

06.11.2017 19:30

BRATISLAVA – Média mali pred voľbami jasno. Opozícia je mimo, SaS nomináciou Drobu je mimo relity a na župné voľby rezignovala. Pravica proti skúseným regionálnym politikom ako Mikuš, Chudík či Blanár postavila politikov druhej kategórie. Stávkové kancelárie dávali rovnaký kurz na Luntera aj Kotlebu. Práve kandidáti ĽSNS (tzv. kgáliky) mali zahltiť ... viac »


FOTO Beblavého úsmevná spomienka: Panika na pláži, zachránil ho Číňan

Miroslav Beblavý

03.11.2017 16:15

BRATISLAVA – Človeka niekedy vie potešiť naozaj maličkosť. Svoje by o tom mohol hovoriť aj Miroslav Beblavý, ktorý dnes spomínal na leto. Nezaradený poslanec na Facebooku pripomenul jeden svoj letný zážitok a to, ako sa mu oplatilo šetriť. viac »


VIDEO Krajcerov tvrdý odkaz na poslednú chvíľu: Žiadni komunisti ani fašisti

Daniel Krajcer

02.11.2017 06:10

BRATISLAVA – Jeden z kandidátov na bratislavského župana Daniel Krajcer sa v poslednej debate pred župnými voľbami, ktoré sa uskutočnia v sobotu, poriadne rozohnil. V diskusii v televízii TA3 jasne odkázal, že na čele župy nemajú čo robiť ani fašisti, ani komunisti. viac »


Komentár Ivana Saktora: Rozhodujte s rozumom, ale predovšetkým slobodne

Ivan Saktor

31.10.2017 16:45

BRATISLAVA – Niektorých priateľov prekvapilo moje rozhodnutie vzdať sa kandidatúry na župana v priamom prenose RTVS, pretože vedia, že svoju kandidatúru som ohlásil práve z dôvodu snahy o zmenu vedenia Banskobystrického kraja. viac »


KOMENTÁR Jakuba Nedobu: Ako o rok oslávime sté výročie od vzniku Česko-Slovenska?

Jakub Nedoba

30.10.2017 22:15

BRATISLAVA – Uplynulú sobotu sme si pripomenuli 99 rokov od vzniku spoločného štátu Čechov a Slovákov. Kým v Českej republike ide o významný deň, ktorý je štátnym sviatkom, na Slovensko je celé výročie v nemilosti. viac »


KOMENTÁR Ivana Zuzulu: 30. október ako štátny sviatok

KOMENTÁR Ivana Zuzulu: 30.

30.10.2017 17:10

BRATISLAVA – V sobotu sme si pripomenuli 99. výročie vzniku spoločného štátu Čechov a Slovákov – Československej republiky. U našich západných susedov je tento deň aj štátnym sviatkom. Tendencie vyhlásiť 28. október za štátny sviatok sa objavujú aj u nás. Majú však takéto snahy význam? viac »


VIDEO Volebný podvod! Krajcer odhalil tajomstvá svojich súperov

Daniel Krajcer

27.10.2017 22:05

BRATISLAVA – Veľkí favoriti podvádzajú už teraz! Také bolo posolstvo jedného z kandidátov na bratislavského župana Daniela Krajcera, ktorý sa do svojich rivalov pustil v predvolebnej relácii RTVS. viac »


Kisku zasiahla tragická nehoda opatrovateliek: Nemohol sa pozerať na utrpenie zosnulých

Andrej Kiska

26.10.2017 20:57

BRATISLAVA - Tragická dopravná nehoda, pri ktorej pred dvomi týždňami zahynulo sedem opatrovateliek vracajúcich sa z Rakúska a ich vodič, nedala spávať ani prezidentovi Andrejovi Kiskovi. Ten na sociálnej sieti oznámil, že sa rodinám pokúsi pomôcť. viac »


Chválila Rusko či extrémistov: Po vlne pobúrenia stopka pre Šimkovičovej asistentku

Petra Demková

25.10.2017 22:30

BRATISLAVA – Poslankyňou v bratislavskej župe za Ružinov sa nestane. Kontroverznú kandidátku Petru Demkovú, ktorá sa blysla rôznymi zvláštnymi statusmi a postojmi na Facebooku, Most-Híd z kandidátky stiahol. Informoval o tom krajský predseda Mostu-Híd László Solymos. viac »


Rozkol v koalícii KDH a SaS: Saskár posielal starostu Pekára do väzenia, teraz spolu kandidujú

Kamil Bodnár a Dušan

24.10.2017 21:45

BRATISLAVA – Tomu sa povie zmena názoru! Ružinovský kandidát strany SaS na župného poslanca Kamil Bodnár sa do Bratislavy prisťahoval len pred pár rokmi zo Stropkova. No hneď vedel, že ružinovský starosta Dušan Pekár porušuje zákon, a zaslúži si od neho somárske uši. Tie mu poza chrbát urobil na fotke, ktorou sa okamžite pochválil na sociálnej sieti. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.Ski Jump Mania Penguins

Ski Jump Mania Penguins

Že tučniaci nevedia lietať? V Ski Jump Mania Penguins vedia. Skáč, leť a vyhrávaj!