Sobota, 24. marec 2018. Meniny má Gabriel, zajtra Marián.

Komentáre

KOMENTÁR Jakuba Nedobu: Nakoniec to ten Soros zariadil inak!

Jakub Nedoba

Jakub Nedoba

včera o 19:20

BRATISLAVA – Pred týždňom autor tohto textu hovoril o predčasných voľbách ako o hotovej veci. Vychádzal totiž z mylného predpokladu, že Béla Bugár hovorí pravdu. Zo zdanlivo stratenej situácie tak nielen Most (či skôr Híd), ale aj Robert Fico vykorčuľovali spôsobom, že môžu ďalšie dva roky vládnuť. viac »

FOTO Most-Híd rozhoduje o vláde: Tvrdé odkazy Slovákov, zachráňte si stranu!

Rokovania s vládnymi predstaviteľmi

12.03.2018 21:06

BRATISLAVA – Béla Bugár a jeho strana Most-Híd v týchto hodinách na republikovej rade rozhoduje, ako ďalej. Po udalostiach posledných týždňov a konci Roberta Kaliňáka na poste ministra vnútra je v dusno nielen na slovenskej politickej scéne, ale priamo aj v strane. viac »


KOMENTÁR Jakuba Nedobu k pochodu: Môžeme byť hrdí na tento národ

Jakub Nedoba

09.03.2018 16:35

BRATISLAVA – Je paradoxné, že v najťažších dňoch tejto republiky za ostatné roky dokáže byť človek na svoj národ najviac hrdý. viac »


Tvrdý odkaz z SaS: Tragická tlačovka smeráckych velikánov, strach z nich priam kričal

Ľubomír Galko

08.03.2018 22:10

BRATISLAVA – Tlačová konferencia Smeru, na ktorej rozprávala štvorica Viktor Stromček, Martin Glváč, Juraj Blanár a Ľuboš Blaha, ho poriadne nahnevala. Liberál Ľubomír Galko sa na Facebooku do svojich oponentov poriadne pustil, ich vystúpenie dokonca nazval „tragickou tlačovkou smeráckych velikánov“. viac »


FOTO Soros, odznaky a schôdzka na 5. avenue: Slováci sa smejú Ficovej teórii, toto sú naj vtipy

Robert Fico a George

08.03.2018 17:15

BRATISLAVA – Konflikt hlavy štátu Andreja Kisku a predsedu vlády Roberta Fica pokračuje. Po víkendovom prejave Kisku sa premiér rozhodol, že do toho zapojí aj známeho amerického miliardára Georga Sorosa. viac »


Smerácky poslanec vyzval vedenie: Zobuďte sa zo sna, pohádal sa s Glváčom

Martin Borguľa a Martin

06.03.2018 21:51

BRATISLAVA – Súčasná situácia nenecháva chladného hádam nikoho. Nahnevaný dnes bol aj bratislavský mestský poslanec Martin Borguľa, ktorý v hlavnom meste zastupuje najsilnejšiu slovenskú stranu Smer – a práve na ňu smerovali jeho slová na Facebooku. viac »


Denník Pravda mení svojho majiteľa: Je ním český milionár a politik

Ivo Valenta

06.03.2018 13:15

BRATISLAVA – Denník Pravda má nového majiteľa. Mienkotvorné médium, ktoré je najstarším nepretržite vychádzajúcim denníkom na Slovensku, slovenský podnikateľ Karol Biermann odovzdáva do rúk českého milionára a senátora Iva Valentu. viac »


Tvrdý odkaz Kaliňákovi priamo zo Smeru: Skončiť mal už minulý rok!

Robert Kaliňák

05.03.2018 22:04

BRATISLAVA – Robert Kaliňák to nemá ľahké ani vo vlastnej strane. Europoslankyňa Monika Smolková (Smer-SD) sa po smrti novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky Martin Kušnírovej vyjadrila, že minister vnútra mal skončiť už minulý rok. Odísť by podľa nej mal aj policajný šéf Tibor Gašpar. viac »


Komentár Ivana Zuzulu: Vyjadrenie predsedu strany #SIEŤ k aktuálnej situácii

Komentár Ivana Zuzulu: Vyjadrenie

05.03.2018 17:00

BRATISLAVA – Prezident hovorí o kríze dôvery verejnosti vo vládny systém a tá sa nedá riešiť, ako si myslí pán premiér, dohodou koaličných strán. Základnou príčinou takejto nedôvery je vládnutie R. Fica – či už samotného alebo v rôznych koalíciách – a diskusie s B. Bugárom a A. Dankom k jej zmenšeniu už neprispejú. viac »


KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Zodpovednosť tých druhých

KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Zodpovednosť

01.03.2018 12:36

BRATISLAVA – Každá vražda je hnusná, úkladná vražda je neospravedlniteľná a zavraždiť niekoho kvôli jeho povolaniu je nielen hnusné a neospravedlniteľné, ale aj nanajvýš desivé. A je jedno, či zavraždia poštárku, policajta alebo novinára. Vražda novinára kvôli kauzám, ktoré uverejnil, alebo chcel uverejniť navyše podrýva dôveru v demokraciu. viac »


FOTO Bugár sa hádal s ľuďmi, nahnevaný odkaz: Už ma to prestáva baviť!

Béla Bugár

28.02.2018 21:15

BRATISLAVA – Obviňujete ľudí na základe novinových článkov! Šéf koaličnej strany Most-Híd Béla Bugár sa na svojom Facebooku pustil do hádky s ľuďmi. Témou bola smrť investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky Martiny a dvojica Viliam Jasaň a Mária Trošková. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!