Nedeľa, 22. apríl 2018. Meniny má Slavomír, zajtra Vojtech.

Let´s Dance

Šokujúce priznanie kráľa tanečného parketu: Kobielskeho najhoršie chvíle v Let’s Dance!

Aktuálny kráľ a kráľovná tanečného parketu Vlado Kobielsky a Dominika Chrapeková.

Aktuálny kráľ a kráľovná tanečného parketu Vlado Kobielsky a Dominika Chrapeková.

Foto
07.11.2017 05:45

BRATISLAVA - Aktuálny kráľ tanečného parketu Vlado Kobielsky (42) si svojimi dych berúcimi výkonmi či nesmiernou charizmou získal srdcia tisícok fanúšikov po celom Slovensku. A hoci v týchto dňoch prežíva eufóriu a radosť z víťazstva, nám v rozhovore prezradil, že boli aj také chvíle, kedy uvažoval, že z Let´s Dance odstúpi. Čo ho k tomu viedlo? viac »

Zranená Vajdová, Evelyn v šoku a Adelin trapas v priamom prenose!

Zranená Vajdová, Evelyn v
Foto

02.10.2017 05:30

BRATISLAVA - Piate kolo Let's Dance bolo prekvapivé hneď z niekoľkých dôvodov. Po vážnom zranení totiž len málokto predpokladal, že Petra Vajdová (32) sa v nedeľu naozaj postaví na parket. A ona prišla a zatancovala. Eva Evely Kramerová (27) zas bola v šoku, keď si pre ňu produkcia pripravila skvelý darček, aký naozaj nečakala. A moderátorka šou Adela ... viac »


Hantuchovej následky z Let's Dance: Toto by nik nečakal!

Hantuchovej následky z Let's
Video

01.10.2017 22:00

BRATISLAVA - Prekvapila! Bývalá tenisová hviezda Daniela Hantuchová (34) sa aj po ukončení bohatej športovej kariéry môže pýšiť priam dokonalou figúrou. Jej skvelú postavu si mohli všimnúť aj diváci markizáckej šou Let's Dance, kde niekoľko týždňov bojovala o titul kráľovnej tanečného parketu. No minulú nedeľu neuspela a zo šou vypadla. Účinkovanie ... viac »


Hviezda Let's Dance Vajdová sa vážne zranila: Vnútorné krvácanie... Rýchly prevoz do nemocnice!

Hviezda Let's Dance Vajdová

30.09.2017 07:50

BRATISLAVA - Herečka Petra Vajdová (32) patrí k najvýraznejším tváram markizáckej šou Let's Dance. Mnohí ju vďaka jej perfektným tanečným výkonom tipovali na víťazstvo, ale... Teraz je ohrozená jej účasť v projekte. Na generálke sa totiž vážne poranila a jej stav si vyžiadal okamžitý prevoz do nemocnice. viac »


Módne (s)hity zo 4. kola Let's Dance: Dáma večera Kövešová, Adela ako femme fatale a Didiana? Toto nemá fazónu!

Módne (s)hity zo 4.
Foto

27.09.2017 00:00

BRATISLAVA - V nedeľu večer sa konalo už štvrté kolo tanečnej šou Let's Dance. Ako sa na túto príležitosť vyobliekali známe tváre? Na to si posvietila módna stylistka Andrea Ziegler. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom! viac »


Zákulisie 4. kola Let's Dance: Skrývaná manželka tancujúceho kuchára aj intímne chvíle Drobnej a Lakatošovej!

Zákulisie 4. kola Let's
Foto

26.09.2017 05:45

BRATISLAVA - Diváci televízie Markíza mali v nedeľu večer možnosť pozrieť si už štvrté kolo tanečnej šou Let's Dance. Na televíznych obrazovkách predviedlo deväť párov svoje tanečné umenie. A na to, čo sa dialo mimo kamier, sme si posvietili my. Ukážeme vám skrývanú manželku kuchára Michala Konráda a zachytili sme aj intímne chvíle Emmy Drobnej (23) a Silvie Lakatošovej (44). viac »


Popletená Adela, hádka porotkýň a buchtička Evelyn ako femme fatale!

Popletená Adela, hádka porotkýň
Foto

25.09.2017 18:30

BRATISLAVA - Štvrté kolo nablýskanej šou Let's Dance prinieslo aj tentoraz množstvo zaujímavých momentov. Pozornosť divákov si bezpochyby vyslúžila najmä známa komička Eva Evelyn Kramerová (27), ktorá sa na tanečnom parkete predviedla ako hotová femme fatale. No a bez povšimnutia zaiste neostala ani hádka porotkýň, či mierne popletená moderátorka Adela Vinczeová (36)! viac »


Toto ste si v Let's Dance nevšimli: Vavrinčíkovej trápenie v priamom prenose aj odhalené prsia Vajdovej a Lakatošovej!

Toto ste si v
Foto

19.09.2017 10:30

BRATISLAVA - Uplynulú nedeľu si diváci televízie Markíza mohli vychutnať už tretie kolo tanečnej šou Let's Dance. My sme si posvietili na to, čo ste si na televíznych obrazovkách nemali šancu všimnúť. A bolo toho hneď niekoľko - Lenka Vavrinčíková (30) prežívala trápenie v priamom prenose a Petre Vajdovej (32) či Silvii Lakatošovej (43) len tak-tak, že nevykukli prsia. viac »


Vzrušujúce Let's Dance: Sex na parkete, Hantuchová v podprsenke a nohavičky najsexi tanečnice!

Vzrušujúce Let's Dance: Sex
Foto

18.09.2017 18:30

BRATISLAVA - Tretie kolo Let's Dance bolo filmové. Každý pár zatancoval choreografiu na hudbu z nejakého známeho filmu. Nechýbala ani snímka 50 odtieňov sivej a Silvia Lakatošová s partnerom predvádzali erotiku a sex na parkete. Daniela Hantuchová bola tiež za sexicu a všetkým sa ukázala v podprsenke. Núdza o pikantné momenty nebola ani na tréningoch, ... viac »


Ďurovčík si zaspomínal na zosnulého Jožka Bednárika: Na toto nikdy nezabudne!

Ďurovčík si zaspomínal na
Video

18.09.2017 13:30

BRATISLAVA - Sedemnásty október je dňom, kedy by narodeniny oslávil fenomenálny režisér Jozef Bednárik. Legendárneho umelca si včera pripomenuli aj v markizáckej šou Let's dance, kde legendárny "Béďo" porotcoval už od jej úplného začiatku. A nebyť jeho tragického odchodu, do kresla vedľa Jána Ďurovčíka, Zuzany Fialovej a Tatiany Drexler by jednoznačne ... viac »


Evelyn prezradila pravdu o Let's Dance: Takto vyzerá náš skutočný tréning!

Evelyn prezradila pravdu o
FotoVideo

17.09.2017 20:00

BRATISLAVA - Pred pár dňami sme boli na tanečnom tréningu Evy Evelyn Kramerovej (27) a Lukáša Hojdana (30). Dvojica trénovala svoju choreografiu na dnešné kolo Let's Dance. Išlo však len o veľmi skrátenú verziu ich skutočných príprav - zaujímalo nás preto, ako vyzerá ich reálny, plnohodnotný tréning. A známa blondínka nám prezradila pravdu! viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.