Pondelok, 20. november 2017. Meniny má Félix, zajtra Elvíra.

Let´s Dance

Šokujúce priznanie kráľa tanečného parketu: Kobielskeho najhoršie chvíle v Let’s Dance!

Aktuálny kráľ a kráľovná tanečného parketu Vlado Kobielsky a Dominika Chrapeková.

Aktuálny kráľ a kráľovná tanečného parketu Vlado Kobielsky a Dominika Chrapeková.

Foto
07.11.2017 05:45

BRATISLAVA - Aktuálny kráľ tanečného parketu Vlado Kobielsky (42) si svojimi dych berúcimi výkonmi či nesmiernou charizmou získal srdcia tisícok fanúšikov po celom Slovensku. A hoci v týchto dňoch prežíva eufóriu a radosť z víťazstva, nám v rozhovore prezradil, že boli aj také chvíle, kedy uvažoval, že z Let´s Dance odstúpi. Čo ho k tomu viedlo? viac »

Filip Tůma opäť trénuje tanečné kroky: Takto sa pripravujem na svadbu s Nelou!

Filip Tůma opäť trénuje
Foto

03.09.2017 06:00

BRATISLAVA - Vyzerá to tak, že jednému z najkrajších párov slovenského šoubiznisu sa predsa len rozozvučia svadobné zvony. Rok po narodení synčeka Hektora sa Nela Pocisková (26) a Filip Tůma (39) evidentne pripravujú na deň, kedy si povedia svoje áno. viac »


Deákovi sebavedomie nechýba: Takto si verí!

Deákovi sebavedomie nechýba: Takto
Video

02.09.2017 13:00

BRATISLAVA – Má výborný pocit! Branislav Deák (34) je známy herec, ktorý účinkuje vo viacerých divadlách, ale fanúšikovia ho poznajú aj z televíznych seriálov. O pár dní sa predvedie aj v úplne inom svetle, ako ho diváci doteraz poznali. Prijal totiž ponuku do tanečnej šou Let's Dance. A tak sme ho vyspovedali a zistili, ako je na túto šou pripravený. viac »


Hantuchová v Ríme vyráža dych: A to si len tak kráča po ulici... Pozrite!

Hantuchová v Ríme vyráža

31.08.2017 15:30

RÍM – Je poriadne sexi! Reč je o tenistke Daniele Hantuchovej (34), ktorá žije v Ríme, kde momentálne aj trénuje so svojím tanečným partnerom Erikom Ňarjašom (32) na nadchádzajúcu tanečnú šou Let´s Dance. Pred pár dňami sa potulovali talianskymi uličkami a blondínka bola neprehliadnuteľná, hoci bola oblečená v bežnom letnom outfite. Pozrite, aká bola krásna a sexi! viac »


Štartuje šiesta séria Let's Dance: O víťazstvo zabojujú tieto celebrity!

Let´s Dance

30.08.2017 10:29

BRATISLAVA - Na televízne obrazovky sa vracia tanečná šou Let's Dance. Aktuálny ročník súťaže a jej účinkujúcich predstavili zástupcom médií v bratislavskej Inchebe. Formát štartuje televízia Markíza v nedeľu 3. septembra. viac »


Vajdová sa po opileckom škandále hrá na skrývačku: Dala košom Markíze!

Vajdová sa po opileckom
Foto

25.08.2017 05:45

BRATISLAVA – Odignorovala ich! Herečka Petra Vajdová (32) si pred pár dňami poriadne zavarila. Muži zákonu ju v neskorých nočných hodinách chytili v bratislavskej Vrakuni, ako jazdí pod vplyvom alkoholu. Za svoju nerozvážnosť si umelkyňa vyslúžila aj primeraný trest. Svoj opilecký exces však nesie ťažko. Hoci sa za svoje činy ospravedlnila a verejne ... viac »


Hantuchovej nový chlap: Má ho po Ďurianovej!

Daniela Hantuchová

21.08.2017 10:30

BRATISLAVA – Pristane im to spolu! Reč je o tenistke Daniele Hantuchovej (34) a jej novom partnerovi, s ktorým sme v minulosti vídavali aj bývalú markizácku moderátorku Mariannu Ďurianovú (40). Nejde však o žiadneho ich milenca, ale o tanečného partnera, s ktorým športovkyňu už čoskoro uvidíme v Let´s Dance. viac »


Pekelne horúce zábery tanečnice z Let's Dance: POZOR, len na vlastné riziko!

Pekelne horúce zábery tanečnice

04.08.2017 09:00

BRATISLAVA - Fíha! Na Slovensku aktuálne vládnu tropické teplá. Niet preto divu, že si to väčšina ľudí namieri za osviežením k vode. Výnimkou nie je ani tanečnica z Let's Dance Natália Glosíková (26). Tú sa nám podarilo nafotiť na bratislavských Zlatých pieskoch. No slečna by si mala dobre premyslieť, ako sa na pláži vystavuje - páni so slabším srdcom ... viac »


Nečakaný návrat: Ďurianová opäť v Markíze!

Nečakaný návrat: Ďurianová opäť

03.08.2017 18:25

BRATISLAVA - Marianna Ďurianová (40) dala televízii Markíza zbohom v januári 2014 po dlhých 13 rokoch. Mierila do konkurenčnej Jojky, kde ale nakoniec nezakotvila. A hoci sa riaditeľ Matthias Settele (48) v tom čase vyjadroval na adresu odídencov dosť nekompromisne, blondínka si nakoniec opäť našla cestu do Záhorskej Bystrice. viac »


Vyziablina Petra Marko: Aha, ako jej trčia rebrá!

Vyziablina Petra Marko: Aha,
Foto

22.11.2011 13:00

BRATISLAVA - Stráca tukové zásoby! Petra Marko (28) sa v piatok večer opäť na chvíľu predviedla v Let´s Dance. Pozorní diváci si určite všimli, že jej postava pôsobila akosi štíhlejšie. A to najmä "vďaka" trčiacim rebrám. Podarilo sa nám zistiť, že podnikateľka nebola spokojná so svojou postavou. Začala preto makať v posilňovni. viac »


Podzámska to nezvládla: Záchvat plaču!

LSD 5, Chren, Podzámska,
Foto

22.11.2011 09:00

BRATISLAVA - Poriadne ju to vzalo! Herečka Elena Podzámska (39) sa v piatok večer pred našou kamerou rozplakala. Dojal ju úspech jej partnera Mateja Chrena (31), ktorý sa spolu s markizáckou moderátorkou postavil v Let´s Dance na stupienok víťazov. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.