Štvrtok, 22. marec 2018. Meniny má Beňadik, zajtra Adrian.

Let´s Dance

Šokujúce priznanie kráľa tanečného parketu: Kobielskeho najhoršie chvíle v Let’s Dance!

Aktuálny kráľ a kráľovná tanečného parketu Vlado Kobielsky a Dominika Chrapeková.

Aktuálny kráľ a kráľovná tanečného parketu Vlado Kobielsky a Dominika Chrapeková.

Foto
07.11.2017 05:45

BRATISLAVA - Aktuálny kráľ tanečného parketu Vlado Kobielsky (42) si svojimi dych berúcimi výkonmi či nesmiernou charizmou získal srdcia tisícok fanúšikov po celom Slovensku. A hoci v týchto dňoch prežíva eufóriu a radosť z víťazstva, nám v rozhovore prezradil, že boli aj také chvíle, kedy uvažoval, že z Let´s Dance odstúpi. Čo ho k tomu viedlo? viac »

Filip Tůma opäť trénuje tanečné kroky: Takto sa pripravujem na svadbu s Nelou!

Filip Tůma opäť trénuje
Foto

03.09.2017 06:00

BRATISLAVA - Vyzerá to tak, že jednému z najkrajších párov slovenského šoubiznisu sa predsa len rozozvučia svadobné zvony. Rok po narodení synčeka Hektora sa Nela Pocisková (26) a Filip Tůma (39) evidentne pripravujú na deň, kedy si povedia svoje áno. viac »


Deákovi sebavedomie nechýba: Takto si verí!

Deákovi sebavedomie nechýba: Takto
Video

02.09.2017 13:00

BRATISLAVA – Má výborný pocit! Branislav Deák (34) je známy herec, ktorý účinkuje vo viacerých divadlách, ale fanúšikovia ho poznajú aj z televíznych seriálov. O pár dní sa predvedie aj v úplne inom svetle, ako ho diváci doteraz poznali. Prijal totiž ponuku do tanečnej šou Let's Dance. A tak sme ho vyspovedali a zistili, ako je na túto šou pripravený. viac »


Hantuchová v Ríme vyráža dych: A to si len tak kráča po ulici... Pozrite!

Hantuchová v Ríme vyráža

31.08.2017 15:30

RÍM – Je poriadne sexi! Reč je o tenistke Daniele Hantuchovej (34), ktorá žije v Ríme, kde momentálne aj trénuje so svojím tanečným partnerom Erikom Ňarjašom (32) na nadchádzajúcu tanečnú šou Let´s Dance. Pred pár dňami sa potulovali talianskymi uličkami a blondínka bola neprehliadnuteľná, hoci bola oblečená v bežnom letnom outfite. Pozrite, aká bola krásna a sexi! viac »


Štartuje šiesta séria Let's Dance: O víťazstvo zabojujú tieto celebrity!

Let´s Dance

30.08.2017 10:29

BRATISLAVA - Na televízne obrazovky sa vracia tanečná šou Let's Dance. Aktuálny ročník súťaže a jej účinkujúcich predstavili zástupcom médií v bratislavskej Inchebe. Formát štartuje televízia Markíza v nedeľu 3. septembra. viac »


Vajdová sa po opileckom škandále hrá na skrývačku: Dala košom Markíze!

Vajdová sa po opileckom
Foto

25.08.2017 05:45

BRATISLAVA – Odignorovala ich! Herečka Petra Vajdová (32) si pred pár dňami poriadne zavarila. Muži zákonu ju v neskorých nočných hodinách chytili v bratislavskej Vrakuni, ako jazdí pod vplyvom alkoholu. Za svoju nerozvážnosť si umelkyňa vyslúžila aj primeraný trest. Svoj opilecký exces však nesie ťažko. Hoci sa za svoje činy ospravedlnila a verejne ... viac »


Hantuchovej nový chlap: Má ho po Ďurianovej!

Daniela Hantuchová

21.08.2017 10:30

BRATISLAVA – Pristane im to spolu! Reč je o tenistke Daniele Hantuchovej (34) a jej novom partnerovi, s ktorým sme v minulosti vídavali aj bývalú markizácku moderátorku Mariannu Ďurianovú (40). Nejde však o žiadneho ich milenca, ale o tanečného partnera, s ktorým športovkyňu už čoskoro uvidíme v Let´s Dance. viac »


Pekelne horúce zábery tanečnice z Let's Dance: POZOR, len na vlastné riziko!

Pekelne horúce zábery tanečnice

04.08.2017 09:00

BRATISLAVA - Fíha! Na Slovensku aktuálne vládnu tropické teplá. Niet preto divu, že si to väčšina ľudí namieri za osviežením k vode. Výnimkou nie je ani tanečnica z Let's Dance Natália Glosíková (26). Tú sa nám podarilo nafotiť na bratislavských Zlatých pieskoch. No slečna by si mala dobre premyslieť, ako sa na pláži vystavuje - páni so slabším srdcom ... viac »


Nečakaný návrat: Ďurianová opäť v Markíze!

Nečakaný návrat: Ďurianová opäť

03.08.2017 18:25

BRATISLAVA - Marianna Ďurianová (40) dala televízii Markíza zbohom v januári 2014 po dlhých 13 rokoch. Mierila do konkurenčnej Jojky, kde ale nakoniec nezakotvila. A hoci sa riaditeľ Matthias Settele (48) v tom čase vyjadroval na adresu odídencov dosť nekompromisne, blondínka si nakoniec opäť našla cestu do Záhorskej Bystrice. viac »


Vyziablina Petra Marko: Aha, ako jej trčia rebrá!

Vyziablina Petra Marko: Aha,
Foto

22.11.2011 13:00

BRATISLAVA - Stráca tukové zásoby! Petra Marko (28) sa v piatok večer opäť na chvíľu predviedla v Let´s Dance. Pozorní diváci si určite všimli, že jej postava pôsobila akosi štíhlejšie. A to najmä "vďaka" trčiacim rebrám. Podarilo sa nám zistiť, že podnikateľka nebola spokojná so svojou postavou. Začala preto makať v posilňovni. viac »


Podzámska to nezvládla: Záchvat plaču!

LSD 5, Chren, Podzámska,
Foto

22.11.2011 09:00

BRATISLAVA - Poriadne ju to vzalo! Herečka Elena Podzámska (39) sa v piatok večer pred našou kamerou rozplakala. Dojal ju úspech jej partnera Mateja Chrena (31), ktorý sa spolu s markizáckou moderátorkou postavil v Let´s Dance na stupienok víťazov. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!