Streda, 25. apríl 2018. Meniny má Marek, zajtra Jaroslava.

Richard Müller

Diamantový rok Richarda Müllera!

Richard Müller oslávil tohtoročného Valentína naozaj veľkolepo!

Richard Müller oslávil tohtoročného Valentína naozaj veľkolepo!

18.02.2014 13:00

Richard Müller oslávil tohtoročného Valentína naozaj veľkolepo! V predvečer tohto sviatku najskôr získal za svoj album HLASY od Zväzu autorov a interpretov cenu za Najlepší album roku 2013. Potom sa vybral na nákup valentínskeho darčeka pre svoju partnerku. Pre Vandu Wolfovú vybral krásny diamantový prsteň! viac »

Štandardný výkon Zlatého Slávika - dokonalé!

Štandardný výkon Zlatého Slávika

14.05.2012 13:38

Dokonalý hudobný zážitok! Tak sa dá nazvať dvojhodinový koncert Richarda Müllera. Zlatý Slávik dvoma beznádejne vypredanými vystúpeniami v bratislavskom Istropolise odštartoval slovenskú časť Potichu Tour 2,5. Od fanúšikov si Richard tradične vyslúžil niekoľkonásobné standing ovations! viac »


Richard Müller vyráža na ďalšie Potichu Tour!

Richard Müller

16.01.2012 09:00

Skvelá správa pre všetkých fanúšikov Richarda Müllera! Po megaúspechu minuloročného turné po slovenských a českých divadlách vyráža Richard Müller znovu na koncertnú šnúru. Fanúšikovia, ktorých mestá sa do jesenného turné nedostali, sa tak môžu tešiť na famózny hudobný zážitok. viac »


Unikátny vianočný darček Richarda Müllera!

Unikátny vianočný darček Richarda

16.12.2011 09:31

Spevák a skladateľ Richard Müller robí vždy „VŠETKO“ inak! Či už ide o krst albumu, vydanie exkluzívneho boxu 25 cédečiek s názvom „VŠETKO“ alebo prípravu Vianoc. Tesne pred sviatkami totiž otvoril unikátny e shop na facebooku, kde vám ponúka osobné venovania! viac »


Müller odkazuje Táslerovi: „EŠTE“ sa stretneme!

Müller odkazuje Táslerovi: „EŠTE“

11.11.2011 09:08

Richard Müller má za sebou turné, oslavu 50-tky, exkluzívny box „VŠETKO“ a k tomu „EŠTE“ stihol aj nový album! Najnovšia doska úradujúceho Zlatého slávika sa stane bezpochyby hudobnou udalosťou roka. K spolupráci si totiž Richard prizval známeho hudobníka Ivana Táslera! viac »


Richard Müller je najpredávanejším česko-slovenským interpretom na iTunes!

Richard Müller, Vanda Wolfová,

03.11.2011 16:55

Slovensko aj Česká republika má už vyše mesiaca možnosť nakupovať hudbu cez iTunes. Najpredávanejším česko-slovenským interpretom sa na ňom stal úradujúci Zlatý slávik Richard Müller! Zároveň jeho najnovší album EŠTE už v predpredaji dosiahol druhú priečku v rebríčku predajnosti. viac »


„VŠETKO“ od Richarda Müllera medzi diamantmi v Číne

„VŠETKO“ od Richarda Müllera

18.10.2011 11:16

Exkluzívny box „VŠETKO“ od Richarda Müllera sa predáva aj v čínskom Šen-zene! Box obsahuje kompletnú zbierku albumov, ktoré Zlatý slávik počas kariéry nahral. Okrem skvelej hudby čaká na jedného majiteľa diskografie špeciálne prekvapenie – voucher na diamant v hodnote 5 tisíc eúr. viac »


Richard Müller a Ivan Tásler spolu na jednom albume!

Richard Müller a Ivan

17.10.2011 14:03

A je to tu! Richard Müller predstavil nový singel „Útek“ z dlhoočakávaného štúdiového albumu. Nová doska úradujúceho Zlatého slávika sa stane bezpochyby hudobnou udalosťou roka. K spolupráci si totiž Richard prizval ikonu slovenskej hudobnej scény Ivana Táslera! viac »


Richard Müller štartuje Potichu Tour 2.

Richard Müller

12.09.2011 15:00

Čerstvý 50-nik Richard Müller dnes koncertom v Trnave odpáli veľké česko-slovenské Potichu Tour 2. Úradujúci Zlatý slávik do poslednej chvíle dolaďoval detaily a skúšal s hudobníkmi. Pozitívnou energiou ho nabil nedávny krst boxu „VŠETKO“ v Prahe, kde na Richarda čakalo obrovské prekvapenie v podobe krstnej mamy! viac »


Richard Müller pridáva koncerty v Košiciach aj v Bratislave

Richard Müller pridáva koncerty

02.09.2011 11:07

BRATISLAVA - Jesenné Potichu Tour 2 Richarda Müllera sa pre obrovský záujem fanúšikov rozširuje, v Košiciach odohrá Müller dva koncerty, v Bratislave až päť. viac »


Richard Müller vydáva VŠETKO

Richard Müller

19.08.2011 09:57

BRATISLAVA - 6. septembra 2011 sa na trhu objaví box so všetkými albumami, zriedkavými nahrávkami aj rôznymi raritami, ktoré kedy Richard Müller nahral. Ponesie výstižný názov Všetko. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.