Štvrtok, 19. apríl 2018. Meniny má Jela, zajtra Marcel.

Sexuálne orgie na vyučovaní, žena si privodila orgazmus!

Ken drží v ruke sexuálnu pomôcku pripomínajúcu vŕtačku
Ken drží v ruke sexuálnu pomôcku pripomínajúcu vŕtačku
08.03.2011 12:40

CHICAGO - Netradičné metódy výuky praktizuje Northwesternská univerzita v Chicagu. Na seminár sexuálnej výchovy si prizvali pár, ktorý študentom predviedol, ako má vyzerať ženský orgazmus.


Podľa denníka The Daily Northwestern sa 120 mladých ľudí 21. februára po vyučovaní zúčastnilo prezentácie, počas ktorej si žena privodila orgazmus pomocou sexuálnej pomôcky. Profesor psychológie John Michael Bailey uviedol, že "prizerať sa ako si nahí ľudia "robia dobre" pred obecenstvom ešte nikdy nikomu neublížilo".

Na seminár o ľudskej sexualite pozval Kena Melvoin-Berga, ktorý študentom spolu so svojou snúbenicou Faith názorne ukázali, ako vyzerá ženská ejakulácia. "Chvíľu som váhal, ale potom som s tým súhlasil. Bál som sa totiž, že sa to niektorým ľuďom bude zdať nevhodné," povedal Bailey.

Rodičia študentov sú pohoršení a na školu sa chystajú podať sťažnosť. Vyhlásili, že "neplatia ťažké peniaze za to, aby sa ich deti pozerali na nejakých exhibicionistov, ktorí pred desiatkami párov očí stvárajú sexuálne orgie". Podľa nich to nemá nič spoločné so vzdelávaním.

Koordinátorka univerzity pre sexuálnu výchovu a prevenciu násilia Laura Anne Stuartová na tom nevidí nič zlé. "Názorné demonštrácie rôznych sexuálnych techník slúžia na zlepšenie kvality vzdelávania študentov," povedala.Váš prehliadač nemá nainštalovaný flash player a nepodporuje html5 video tag. Get Adobe Flash player


Privítali by ste na našich školách sexuálnu výchovu s názornými ukážkami?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 1404Galéria

Párik exhibicionistov tvrdí, že

Nástroje k článku


Foto a
VIDEO: Daily Mail;
ZDROJ: digitalspy.co.uk, np

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články