Utorok, 28. marec 2017. Meniny má Soňa, zajtra Miroslav.

Michal sa hnal z Rakúska s daňovým priznaním, na úrade ho schladili: Všetko, čo potrebujete vedieť

Michal sa hnal z

23.03.2017 00:01

BRATISLAVA - Blíži sa koniec obdobia, dokedy môžete podávať daňové priznania a ako to už býva zvykom, mnohí Slováci sa spamätávajú na poslednú chvíľu. Úrady by s tým však mali rátať, aj keď to tak niekedy nevyzerá. Náš čitateľ sa posťažoval na daňový úrad v Skalici. Problém je však už, zdá sa, vyriešený. viac »


Chuck Norris nás stále baví: NAJ VTIPY, pri ktorých budete plakať

Chuck Norris nás stále

20.03.2017 16:30

BRATISLAVA - Minulý týždeň oslávil narodeniny jeden z najkultovejších hercov, Chuck Norris. Vtipy o ňom nás zabávajú už roky a neustále pribúdajú nové. Chuck je jednoducho legenda, ktorá sa stala neutíchajúcim zdrojom inšpirácie. Pri príležitosti nedávnych 77. narodenín tohto slávneho Američana vám prinášame výber vtipov od našich čitateľov, ktoré zaručene pobavia. viac »


FOTO skazy na jednej z najkrajších ulíc v Topoľčanoch, ľudia sú zhrození: Vysvetlenie mesta

FOTO skazy na jednej
Foto

17.03.2017 00:01

TOPOĽČANY - Jedného rána sa zobudili a pýcha celej ulice bola preč. Obyvatelia Topoľčian sú sklamaní a zhrození z toho, že jedna z najkrajších častí mesta prišla o to, čo ju robilo výnimočnou. Mesto vysvetlilo, prečo sa tak stalo. viac »


Rodí sa unikátny film o zimných krásach Slovenska: FOTO Mliečna dráha ako z rozprávky

Rodí sa unikátny film

09.03.2017 17:00

BRATISLAVA - Viete, ako vyzerá pohľad z Veľkého Rozsutca na nočnú oblohu nad Slovenskom očami fotografa a filmára? Presne takto. Je to jedna z 333 fotografií, ktoré poslúžili na to, aby bol tento záber v pohybe a Jozef Dovičin ho použil na dokončenie svojho filmu o zimných krásach Malej Fatry. viac »


Vo Ficových rodných Topoľčanoch sa dejú veci: Poburujúce LETÁKY kotlebovcov, manipulácia histórie

Marián Kotleba
Foto

03.03.2017 21:54

BRATISLAVA/TOPOĽČANY - Obyvatelia Topoľčian sú pobúrení letákmi, ktoré ich pozývajú na sobotňajšie premietanie filmu Bitka pri Viedni spojené s vystúpením zástupcu strany Ľudová strana Naše Slovensko. Snímka, ktorú pre xenofóbny pohľad na spracovanie historických udalostí odmietla odvysielať aj verejnoprávna RVTS, si môžu občania dokonca pozrieť priamo ... viac »


Kúpili si lístky na koncerty v Bratislave: Ani peniaze ani kultúra, REAKCIA organizátora

Kúpili si lístky na

03.03.2017 00:01

BRATISLAVA - Kúpili si lístky na koncert v domnienke, že na nich čaká pekný kultúrny zážitok. A pravdepodobne by to tak aj bolo, keby sa koncert konal. Akcia sa ale zrušila, a tak niekoľko kamarátok čakalo, že im vrátia za lístky peniaze. Ani to sa nestalo. Jediné, čo sa im dostalo, boli len nesplnené sľuby. viac »


Šok na dražbe: Cena holuba sa vyšplhala na sumu, z akej by ste si žili ako králi

Šok na dražbe: Cena
FotoVideo

28.02.2017 19:59

BRUSEL - Poštový holub menom Zlatý princ je absolútnou hviezdou na belgickom dražobnom trhu s holubmi. Do konca dražby síce ostáva ešte pár dní, ale už teraz sú ľudia za holuba ochotní zaplatiť viac ako 270-tisíc eur! Na to, prečo je holub taký vzácny, sme sa spýtali Daniela Krajčíka, zástupcu spoločnosti PIPA pre Slovensko. viac »


Veľké priznanie: VIDEO Slováci zisťovali, ako zahraničným študentom chutí naše jedlo

Veľké priznanie: VIDEO Slováci
Video

27.02.2017 18:00

BRATISLAVA - Trojica mladých slovenských youtuberov, známych ako Adventure Hunters, vyspovedala v rámci svojej videosérie s názvom Sociálna turistika zahraničných študentov. Zaujímalo ich, ako cudzincom chutí naša domáca kuchyňa. A pridali aj bonusovú otázku. viac »


Prípad policajnej arogancie: AUDIO Hádka na stanici v Malackách, začalo to zadržaním vodičáku

Prípad policajnej arogancie: AUDIO
FotoVideo

23.02.2017 22:10

MALACKY - Peter sa stal účastníkom bežnej nehody. V Malackách sa zrazil s kamiónom, no, našťastie, nešlo o nič vážne. Policajti mu ale na mieste zadržali vodičský preukaz. Incident má ale nečakanú dohru. Čo sa dialo o niekoľko dní na policajnej stanici, nemá obdoby. viac »


Slováci v Británii vraj prežívali čisté peklo: To, čo s nami robili, bol des, REAKCIA firmy

Slováci v Británii vraj
Foto

21.02.2017 14:13

BRATISLAVA - Veľkou Britániou otriasa škandál, v ktorého centre sa ocitla skupina Slovákov pracujúca neďaleko Londýna. Dlhší čas boli podľa vlastných slov diskriminovaní a vystavení vôli i nevôli svojich nadriadených len kvôli svojej národnej príslušnosti. Firma, ktorá ich zamestnávala, akékoľvek nekalé praktiky popiera, no z jej komunikácie je zrejmé, ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?