Piatok, 27. apríl 2018. Meniny má Jaroslav, zajtra Jarmila.

Pikantná reklama na budove pošty v Banskej Bystrici: FOTO Aha, veď propagujú striptíz

Pikantná reklama na budove

24.04.2018 00:01

BRATISLAVA - Slovenská pošta vystupuje ako seriózna inštitúcia, ktorá má u občanov svoj kredit a vážnosť. Trochu jej to však v posledných dňoch kazil veľký billboard, ktorý visí na jej budove v Banskej Bystrici. Okoloidúcim totiž bila do očí reklama na miestny pánsky nočný klub, do ktorého sa väčšinou nechodí len tak skromne sŕkať limonádu a konverzovať ... viac »


Fascinujúce VIDEO z východu Slovenska: Obrovský kŕdeľ migroval na sever Európy

Migrácia sťahovavého vtáctva nad
Video

15.04.2018 14:00

TREBIŠOV - Príchod jari potvrdil aj prílet sťahovaných vtákov, ktoré sa vracajú zo svojich teplých zimovísk naspäť do severných hniezdisk. Nášmu čitateľovi sa podarilo vo fascinujúcom videu zachytiť, ako migroval celý kŕdeľ sťahovaných vtákov, ktorý prelietal nad Trebišovom. viac »


Maturanti a učitelia sa sťažujú: Písomka zo slovenčiny bola zavádzajúca, ministerstvo to vidí inak

Maturanti a učitelia sa
Foto

22.03.2018 21:00

BRATISLAVA – O tohtoročnej maturitnej písomnej skúške zo slovenského jazyka a literatúry sa začalo pochybovať. Do redakcie sme prijali tip od stredoškoláčky, ktorá v mene študentov a pedagógov svojej školy tvrdí, že v teste sa vyskytli pochybné otázky so spornými odpoveďami. Myslí si, že na písomke boli testovaní skôr z taktiky ako z vedomostí. O vyjadrenie ... viac »


Veľké odhalenie o Slovenkách, ktoré v Nemecku robia prostitútky: Detaily o zárobku, klamú úrady!

Veľké odhalenie o Slovenkách,

21.03.2018 08:44

BRATISLAVA - Študujú na vysokej škole, doma vychovávajú deti, navonok sú to vzorné študentky či manželky. No po večeroch a víkendoch sa menia na spoločníčky ponúkajúce služby všetkého druhu. Aj takto vyzerá život mnohých Sloveniek, ktoré si sexom zarábajú na slušnejší život. viac »


BRAVČOVÁ MASŤ alias slovenský poklad: Odborník hovorí o jej benefitoch, budete prekvapení!

Bravčová masť a jej

18.03.2018 00:00

BRATISLAVA – Boris Halaj, ktorý roky pracuje v mäsiarskom priemysle, tvrdí, že bravčová masť je v skutočnosti jednou z najzdravších lokálnych potravín. Aj keď je mnohokrát zatracovaná, tieto dôvody vás presvedčia o presnom opaku. V rozumnom množstve a v dobrej kvalite dokáže divy. viac »


Smutný osud odhodeného psa: FOTO Majiteľka ho vysadila na ceste, bezmocný útulok, najhorší koniec

Smutný osud odhodeného psa:
Foto

13.03.2018 20:00

PIEŠŤANY - Smutné prípady odhodených psíkov nie sú, žiaľ, v našej spoločnosti výnimkou. Útulky sú plné a nie je v ich kompetencii pomôcť každému opustenému zvieraťu. Pracovníci piešťanského útulku porozprávali o psíkovi, ktorého majiteľka vyhodila na ceste. Príbeh nemá šťastný koniec. viac »


Mrazivá zrážka v Nitre na FOTO: Neskorá reakcia vodiča na sanitku si vyžiadala svoju daň

V Nitre došlo ku
Foto

12.03.2018 17:00

NITRA - K dopravnej kolízii došlo v pondelok aj na Schurmannovej ulici v Nitre. Peter nám zaslal fotografie priamo z miesta incidentu. O stanovisko sme požiadali hovorkyňu nitrianskej polície Renátu Čuhákovú, ktorá nám ozrejmila, že k nehode došlo v dôsledku neskorej reakcie vodiča na sanitku. Materiálna škoda sa vyčíslila až na 3200 eur. Dychová skúška ... viac »


Smerácka oslava MDŽ: Tichý protest a dojemný skutok, konanie muža na FOTO nikto nečakal

Smer-SD oslavoval MDŽ v
Foto

12.03.2018 17:00

BANSKÁ BYSTRICA – Aj napriek stupňujúcej sa politickej kríze, ktorá lomcuje Slovenskom od vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice, si členovia Smer-SD v plnom prúde užívali nedeľné oslavy MDŽ v Banskej Bystrici. No smerácka oslava sa nezaobišla bez protestných transparentov ľudí, ktorí ticho stáli pred halou. Na transparentoch sa objavil aj nápis, ktorý tu ešte nebol. viac »


Neverila vlastným ušiam: Virtuóz dojal celé talianske letisko, Mirka bola hrdá, že je Slovenka

Jozef Hollý si zahral
Video

12.03.2018 07:21

BRATISLAVA – Do redakcie sme dostali krásny tip od čitateľky Miroslavy, ktorá na talianskom letisku natrafila na dychberúce vystúpenie populárneho slovenského virtuóza – Jozefa Hollého. Svojou spontánnou hrou na klavír chytil ľudí za srdce. Miroslava jeho vystúpenie zvečnila na krátkom videu. Vypočujte si jeho improvizáciu aj vy. Budete ohromení. viac »


Fico, Kaliňák, Bugár a Danko na plote v Senci: FOTO Patrik sa rozhodol konať vlastnou hlavou

Patrik vyjadril nespokojnosť so
Foto

10.03.2018 16:03

SENEC - Súčasné politické dianie na Slovensku nechá chladným len málokoho. Situácia po vražde novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej sa ostro vyhrocuje. Po celej krajine sa organizuje množstvo zhromaždení, aby ľudia dali najavo nespokojnosť so súčasnou situáciou v politike a rovnako, ako apel na políciu, nech sa skutok rýchlo a spravodlivo ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?