Utorok, 22. máj 2018. Meniny má Júlia, Juliána, zajtra Želmíra.

Módne (s)hity: Sklovská à la parašutista, lentilka Horváthová a Lakatošovej bradavky!

Ivan Bednárik si posvietil na akciu Slovenka roka.
Ivan Bednárik si posvietil na akciu Slovenka roka.
30.05.2011 09:23

BRATISLAVA - Vybrali si to najlepšie?! Na minulotýždňovom podujatí Slovenka roka chcela určite každá dáma očariť. Komu sa to podarilo a komu nie, to zhodnotil stylista Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v diskusii pod článkom.


Módne (s)hity: Sklovská à

Erika Judínyová, moderátorka

No, princezná Erika dnes v bielom a s obľúbeným účesom. Erika má zjavne aj nejaký trik na super extra de luxe štíhlu postavu. Veď už aj prsty jej zoštíhleli. Hľa, prsteň skoro skončil na zemi.

Módne (s)hity: Sklovská à

Sisa Lelkes Sklovská, speváčka

Musím to hneď napísať, lebo zabudnem, čo mi napadlo. Keď sa darí, tak sa darí, niekedy sa zadarí len na poli. A na pole by určite doplachtila aj Sisa v tejto róbe à la parašutista. Tuším sa to volá base jump, keď človek skočí bez padáku a len rozprestrie „krídla” na špeciálnom obleku. Mejkap a vlasy ale chválim, veľmi pekné.

Módne (s)hity: Sklovská à

Barbara Heribanová, dcéra moderátorky Aleny Heribanovej

Keď to tak porovnám, tak v rodine Heribanových zavládlo obdobie svetlých, béžových a šedých farieb. Ale našťastie, úsmev pretrváva. Mladosť znesie všetko. Mladá slečna Heribanová vyzerá veľmi pekne.

Módne (s)hity: Sklovská à

Alena Heribanová, moderátorka

Z Alenky som ale prekvapený, lebo táto farba naozaj nie je pre ňu. Pôsobí veľmi bledo. A úplne by som vyradil šedé pančušky. Pretože to je už skoro ako farba kuracích pŕs v mrazáku. A ku kabelke - niekde tam na podujatí snáď pobehovala ešte jej druhá dcéra  Tamara, dúfam. Lebo k tomuto outfitu sa rozhodne nehodí.

Módne (s)hity: Sklovská à

Silvia Lakatošová, riaditeľka Miss Universe SR

Vkusné šaty s odhalenou nôžkou. Ale zvolil by som pevnejšiu bielizeň, lebo asi bolo chladno. Ako totiž vidíme, črtajú sa nám Danka a Janka. A možno by som vypol vlasy do chvosta, pôsobila by vyššie.

Módne (s)hity: Sklovská à

Zuzana Ťapáková, generálna riaditeľka TV Markíza

Absolútna hviezda a kráľovná večera. Veľmi, veľmi krásne, do posledného detailu. Bravo! Všetky hviezdy, berte si príklad. Alebo radšej nie, nemal by som čo hodnotiť.

Módne (s)hity: Sklovská à

Kveta Horváthová, moderátorka

Kveta bude asi aj v stovke vyzerať super. Krátke, šmrncovné vlasy à la kura sú nesmrteľné. Šatočky jej tiež svedčia. Len tie lodičky a náušnice mohli byť čierne, aby si ju niekto nepomýlil s lentilkami.

Módne (s)hity: Sklovská à

Karin Majtánová, moderátorka

Trochu vážne, ale veľmi pekné. Krásna kabelka a nádherné lodičky. Karin, dnes je to za 1.


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články