Streda, 25. apríl 2018. Meniny má Marek, zajtra Jaroslava.

Puškárová prekvapila v priamom prenose: Aha, ako vyzerala!

Zlatica Švajdová Puškárová
Zlatica Švajdová Puškárová
06.02.2017 18:30

BRATISLAVA – Zaexperimentovala! Moderátorka markizáckeho spravodajstva Zlatica Švajdová Puškárová (39) počas víkendu prekvapila televíznych divákov. Na obraze sa objavila tak, ako ju diváci už dlho nevideli. Pozrite, ako vyzerala...


Zaspomínala si na staré časy! Tvár markizáckeho spravodajstva Zlatica Puškárová patrí k ženám, ktoré si potrpia na svoj imidž. Niet sa čo čudovať, pravidelne je na očiach mnohým televíznym divákom. Nedávno prekvapila nečakanou zmenou. Na obraze sa totiž objavila s jemne novým účesom.

Hoci sa hovorí, že zmena je život a väčšinou k lepšiemu, nemusí to tak byť vždy. Puškárová totiž v minulosti nosila účesy, ktoré jej nie vždy pristali. A to najmä tie s ofinou. No tentoraz návrat k tomuto výzoru Zlatici vyšiel, čo jej chvália aj mnohí fanúšikovia na sociálnej sieti, kde sa moderátorka pochválila aj fotkou zo spravodajstva.

„Boli časy, keď som veľmi rada nosila ofinu. Včera sme si povedali, že skúsime zaspomínať s takou polovičnou. Ofina je trošku aj otrava, či nie?“ napísala moderátorka, ktorej to na obraze podľa mnohých fanúšikov pristalo. Čo si myslíte vy?

Páči sa vám Puškárovej účes s ofinou?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 1451Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Tv Markíza, Facebook,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články