Piatok, 25. máj 2018. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Verešová šokovala stlačenými prsiami: Polovicu predností mala vonku!

Andrea Verešová
Andrea Verešová
19.03.2016 22:00

PRAHA - Všetky oči na... Slovenská modelka Andrea Verešová (34) opäť hviezdila. Svoje dokonalé telo naposledy predviedla na medzinárodnom filmovom festivale v pražskom Obecnom dome, ktorý sa konal vo štvrtok. Tentokrát však zaujala nielen svojou krásou a výstavnou figúrou, ale najmä poriadne dráždivým dekoltom. Na zmysly mužov zaútočila takýmito zbraňami!


Jej krivky muži obdivujú a ženy ticho závidia. Andrea Verešová patrí jednoznačne medzi najkrajšie a najžiadanejšie modelky česko-slovenského šoubiznisu. Okrem iného je známa tým, že na spoločenských udalostiach rada púta pozornosť. Jej odvážne modely v kombinácii s božskými tvarmi neraz priam hypnotizujú oči prítomných. 


Erotická FOTO Andrey Verešovej: Hodnota sexepílu...1200 percent!


Vždy neprehliadnuteľná brunetka nechýbala ani medzi hosťami filmového festivalu Febiofest, ktorý sa uskutočnil vo štvrtok v pražskom Obecnom dome. Príťažlivá brunetka nasadila naozaj ťažký kaliber a obliekla si poriadne dráždivý model.  

Dvojnásobná mamička zvolila na túto príležitosť priliehavú dlhú sukňu, ktorú dopĺňal krátky sexi top. Horný diel bol riadne tesný a jej prednosti v ňom boli úplne napratané a postláčané. Navyše vôbec nezakryl celé jej prsia a Andrea už veľa na predstavivosť prítomných nenechala. Provokatívny kúsok toho odhalil naozaj dosť... 

Andrei Verešovej spod tesného topu takmer vypadli prsia.
Verešová šokovala stlačenými prsiami:

Páči sa vám odvážny model Andrey Verešovej?

61 % nie
áno 39 %

Hlasovalo: 2685Galéria

Andrea Verešová Andrei Verešovej spod tesného Andrea Verešová poriadne provokovala. Dokonalé krivky modelky Andrey Andrea Verešová na móle

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: Profimedia, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články