Z Podzámskej a Chrena manželia: Svadobné foto z Paríža! | Topky.sk

Pondelok, 18. jún 2018. Meniny má Vratislav, zajtra Alfréd.

Z Podzámskej a Chrena manželia: Svadobné foto z Paríža!

Matej Chren a Elena Podzámska nafotili sériu svadobných fotografií v romantickom Paríži.
Matej Chren a Elena Podzámska nafotili sériu svadobných fotografií v romantickom Paríži.
08.08.2012 09:00

PARÍŽ – Povedali si „áno“?! Elena Podzámska (40) a Matej Chren (29) tvoria pár už viac ako dva roky. Zamilovaná dvojica sa nikdy netajila tým, že svoj vzťah berie veľmi vážne a plánuje spoločnú budúcnosť. Ako vidno, herečka a tanečník sú každým dňom k oficiálnemu spečateniu svojho zväzku o krok bližšie. Takto si vyskúšali svoj deň D na nečisto v romantickom Paríži, kde nafotili propagačné svadobné zábery.


Elena Podzámska a Matej Chren už viackrát dali najavo, že sa v ich prípade nejedná o žiadne chvíľkové pobláznenie. Len necelý rok po tom, čo sa zaľúbenci dali dokopy, otvorene hovorili o svadobných plánoch. Zrejme sa inšpirovali tým, keď si na jednej módnej prehliadke vyskúšali úlohu mladomanželov.

Najnovšie je dvojica o ďalšiu skúsenosť bohatšia. Len nedávno sa totiž Elena a Matej vrátili z Paríža, kde sa podieľali na tvorbe svadobných záberov. „Fotili sme to pre návrhárku Michaelu Bubeliny a pracovalo sa perfektne. Boli sme tam dobrá partia, mali sme to spojené s menším výletom,“ povedal nám na margo vzniku fotografií tanečník.

Keďže to Podzámskej a Chrenovi vo svadobnom svedčalo, zaujímalo nás, ako to vlastne s ich dňom D vyzerá. „Stále hovoríme to isté. Určite by sme sa chceli vziať, ale presný termín ešte nemáme,“  poznamenal Matej. Ten sa tiež netajil tým, že už dlhšiu dobu sa chystá požiadať Elenu o ruku. „Neviem vám však povedať, v akom časovom horizonte sa to stane. S Elenou si však viem predstaviť svoj život do budúcna,“ uzavrel tému Chren. 

Pod Eifelovkou vznikla aj takáto sexi svadobná fotografia. Elena Podzámska má štíhlu postavu, ktorou sa môže pochváliť.
Z Podzámskej a Chrena

Páčia sa vám svadobné fotografie Eleny Podzámskej a Mateja Chrena?

67 % nie
áno 33 %

Hlasovalo: 3384Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Zuzana Šuľáková
FOTO: Ľuboš Kačkovič - Hugo agency

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články