Utorok, 31. máj 2016. Meniny má Petronela, Petrana, zajtra Žaneta.

Dochrámaná Judínyová: Zachraňovať ju musel Skrúcaný!

Pošlite nám tip
Erika Judínyová sa nepríjemne zranila. Ratovať ju musel priateľ Štefan Skrúcaný.
Erika Judínyová sa nepríjemne zranila. Ratovať ju musel priateľ Štefan Skrúcaný.
29.06.2012 00:01

BRATISLAVA – Zradili ju obľúbené topánočky! Erika Judínyová sa v stredu zúčastnila otváracej párty nového bratislavského podniku. Zábavný večer spojený s pracovnými povinnosťami ale pre moderátorku markizáckej Smotánky nedopadol najlepšie. Počas schádzania zo schodov sa totiž nepríjemne zranila - dochrámala si nohu. Tá ju bolela tak veľmi, že ju partner Štefan Skrúcaný musel odniesť domov na rukách.


Erika Judínyová sa netají svojou záľubou v topánkach na extrémne vysokých podpätkoch. V poslednej dobe si zamilovala extravagantnú bielu obuv z novej kolekcie prestížnej svetoznámej značky. Ako sa však najnovšie zdá, po stredajšej skúsenosti si ju na nohy tak skoro neobuje. Na párty sa v nich totiž nepríjemne zranila.

„Schádzala som dole zo schodov a zle som dostupila. Vyvrtol sa mi členok,“ povedala nám na adresu nepríjemného zranenia Judínyová. Ako tiež dodala, noha ju bolela tak veľmi, že ňou ani nedokázala hýbať. Do privolaného taxíka ju preto musel odniesť partner Štefan Skrúcaný na rukách.

Zranenie nohy moderátorku dosť vystrašilo. „Chceli sme ísť ešte v ten večer do nemocnice,“ prezradila blondínka, ktorá si opuch zatiaľ lieči prikladaním obkladu s octanovou masťou. „Pravdepodobne nie je nič zlomené. Plánujem s tým ešte ísť k doktorovi,“ uzavrela Erika.

Sledujte TOPKY TV: Takto to vyzeralo na otvorení bratislavského podniku.

Stalo sa vám niekedy, že ste spadli zo schodov?

13 % nie
áno 87 %

Hlasovalo: 1148


Zdielať článok na Facebooku

Galéria

Erika Judínyová sa nepríjemne Erika Judínyová sa nepríjemne Erika prišla na otvorenie Erika Judínyová prišla do Dvojica si to namierila Erika sa okrem zábavy

Nástroje k článkuFOTO: Ján Zemiar;
VIDEO: Vladimír Labát
ZDROJ: Martin Janáček, Zuzana Šuľáková

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články