Štvrtok, 2. február 2023. Meniny má Erich, Erik, Erika, zajtra Blažej.

Takmer päťdesiat hudobníkov na koncerte Richard Rikkon uvádza

Richard RikkonGaléria fotiek (1)
Richard Rikkon

BRATISLAVA - Prípravy na koncert s názvom Richard Rikkon uvádza preložený z 1. októbra na 8. novembra finišujú.


Aj napriek tomu, že presunom termínu na november prišiel hostiteľ koncertu Richard Rikkon o účinkujúcich Ivana Táslera, Mariána Čekovského a Kulyho (v tomto termíne koncertujú v Českej republike) berie to s profesionálnym nadhľadom: „Bohužiaľ takéto veci sa stávajú a už pri prvých rozhovoroch o možnom presune termínu sme s tým museli počítať.

Ale prezradím, že koncert v Bratislave nebude posledným a tak verím, že so spomínanými interpretmi sa ešte na jednom pódiu stretneme. Aj preto si veľmi vážim tých, ktorí na 8.novembra prijali moje pozvanie a s ktorými ponúkneme divákom na Pasienkoch dúfam skvelý hudobný zážitok“.

Richard Rikkon spolu so spevákmi a speváčkami, symfonickým orchestrom, rockovou rytmikou a hudobným aranžérom Tomášom Rédeyom (známym z Let´s dance) pripravujú spolu okolo tridsať známych hitov a klasických melódií v ich netradičnej úprave to všetko pod dirigentskou taktovkou Karola Kevického.

Klasická hudba bude prearanžovaná do popového rytmu a naopak, popové hity budú rozšírené o sláčikový orchester a klavír. Takto sa môžu návštevníci bratislavského koncertu tešiť na hity Matka, Skúsime to cez vesmír, Spálená láska, Viem, že povieš áno, Isabel a tiež megahit Mekyho Žbirku Atlantída vo verzii zo semifinále retroshow Môj najmilší hit, teda v podaní Katky Hasprovej.

Pripravovaný projekt klavírneho virtuóza Richarda Rikkona a jeho hostí (Maťo Ďurinda, Martina Schindlerová, Tina, Katarína Hasprová, Ivan Štroffek, Barbara Haščáková) je prvým formátom svojho druhu na Slovensku.

Všetci priaznivci populárnej hudby sa majú na čo tešiť 8. novembra 2007 na megakoncert s podtitulom „…Hudba nemá žiadne hranice… je ako vesmír, niekde sa začala a nikde nekončí...." Richard Rikkon a jeho hostia Vás presvedčia, že medzi klasikou a popom existujú mosty.
Vstupenky na tento koncert ostávajú v platnosti aj na náhradný termín koncertu.


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články