Sobota, 15. máj 2021. Meniny má Žofia, zajtra Svetozár.

Poznáme výhercov súťaže s tučniakom Codym

Divoké vlny 2
Divoké vlny 2
Zdroj: Bontonfilm
25.01.2017 08:00

Po desiatich rokoch sa do kín vracia pokračovanie úspešnej animovanej akčnej komédie nominovanej na Oskara - DIVOKÉ VLNY 2.


Tučniaky už zase menia zavedené pravidlá, venujú sa surfovaniu a trávia čas na pláži. Možno nie úplne všetci, ale celkom iste mladý tučniak Cody, ktorý sa vo filme Divoké vlny stal prekvapivým šampiónom v surfovaní, sa teraz opäť vracia v novom pokračovaní. A zasa vo veľkom štýle - na surfe!

Divoké vlny 2
Zdroj: Bontonfilm

Je to jeden z tých neuveriteľných príbehov, ktorý musel byť sfilmovaný. Mladý tučniak Cody Maverick dal zbohom ľadovým planinám domova a vydal sa na exotický ostrov Pin-Gui, aby sa pred davmi fanúšikov a objektívmi kamier zúčastnil surfového šampionátu. Bola z toho veľká sláva. Cody našiel sám seba a tiež kamarátov.

Divoké vlny 2
Zdroj: Bontonfilm

Všetci sa teraz vracajú v novom dobrodružstve plnom veľkých divokých vĺn a surferskej zábavy. Cody, surfujúce kura Joe a plavčíčka Lani sa dajú dokopy s partiou piatich surfistov – Veľkou päťkou, ktorí sú silní machri a vyhľadávajú na vlnách len ten najtvrdší adrenalín. Táto Veľká päťka vezme Codyho a jeho kamarátov na cestu na to najlegendárnejšie surferské miesto na Zemi, do surferského raja, kde sú vlny naozaj divoké.

Divoké vlny 2
Zdroj: Bontonfilm

Nebolo by tučniakom na pláži príliš horúco?

Nie tak úplne. Sú druhy tučniakov, ktoré hniezdia pozdĺž južných brehov Austrálie a pozdĺž západného pobrežia Južnej Ameriky. Nehovoriac o tučniakovi galapágskom, ktorý žije na rovníku.

Nemá Cody okolo očí prehnane extravagantný chochol?

Nie, pretože Cody je tučniak skalný a tí takto jednoducho vyzerajú.

Divoké vlny 2
Zdroj: Bontonfilm

Animovanú komédiu Divoké vlny 2 si môžete pozrieť v slovenských kinách už od 26. januára so slovenským dabingom.        

Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku a traja z vás sú v hre o filmové tričko, frisbee a DVD prvého dielu DIVOKÝCH VĹN od spoločnosti BONTOFILM:

Divoké vlny 2
Zdroj: Bontonfilm

Divoké vlny 2
Zdroj: Bontonfilm

Divoké vlny 2
Zdroj: Bontonfilm

Ako sa volá exotický ostrov, na ktorý sa vydal mladý tučniak Cody v animovanej komédií DIVOKÉ VLNY 2, ktorý prichádza do kín už 26. januára?

1) Pin-Gui

2) Pinguin

3) Veľká päťka

Výhercovia:

Eva Č., Bratislava

Anna K., Nováky

Veronika B.,  Spišská Nová Ves

Blahoželáme!

Organizátorom súťaže je spoločnosť BONTONFILM, a.s.

- reklamná správa -


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: PR článok
FOTO: Bontonfilm

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články