Piatok, 14. máj 2021. Meniny má Bonifác, zajtra Žofia.

Poznáme výhercov súťaže s chlpáčom Ozzym!

Zdroj: PR
09.01.2017 08:00

Rýchlo a chlpato! Hrajte s psíkom Ozzym o rozprávkové ceny!


Animovaný film ‘OZZY’ je dobrodružnou komédiou o sile priateľstva, ktoré nám častokrát pomáha prekonávať strach a obavy. Tentokrát je hlavnou postavou príbehu veselý pes, bígl.

Poznáme výhercov súťaže s
Zdroj: PR

Ozzy je veľmi inteligentný a spoločenský, ale na jeho šarme mu uberá občasná zbabelosť. Nie je to skrátka žiaden hrdina, odvaha jednoducho nie je v jeho DNA. Túto vadu ale vyrovnávajú nezvyčajne rýchle labky, na ktoré sa môžete kedykoľvek spoľahnúť...

Idylický život bígla Ozzyho sa obráti hore nohami. Jeho rodina Susan, Ted a ich dcéra Paula odchádzajú do zahraničia a svojho psa nemôžu vziať so sebou. Za nový ale iba dočasný domov mu vyberú psie kúpele Modrá zátoka.

Poznáme výhercov súťaže s
Zdroj: PR

Táto voľba sa zdá byť najideálnejšia. Ale Ozzy čoskoro zistí, že v Modrej zátoke si neoddýchne a určite sa mu tu nebude nikto venovať tak ako by si to prial on aj jeho rodina. Sľubované kúpele sú vlastne psím väzením a obývajú ho hlavne nebezpeční pouliční kríženci. Na tomto hrôzostrašnom mieste, ktoré nemá nič spoločné s jeho doterajším životom prežívajú iba tí najsilnejší.

Poznáme výhercov súťaže s
Zdroj: PR

Od prvej minúty sa musí pokojný a doteraz iba rozmaznávaný Ozzy vyhýbať nebezpečenstvu. Musí nájsť silu a odvahu, aby sa mu podarilo aj spolu s novými priateľmi Chesterom, Fronkym a Docom, utiecť, dostať sa bezpečne domov a to najlepšie v úplnom zdraví a v celku.

Poznáme výhercov súťaže s
Zdroj: PR

Film zobrazuje dve rozdielne prostredia. Na jednej strane je rodina, v ktorej je Ozzy spokojný a šťastný. Toto prostredie je svetlé a farebné, je inšpirované americkým rezidenčným prostredím, v ktorom je vizuálne všetko harmonické a dokonalé. Na druhej strane je väzenský svet, ktorý je pravým opakom. Je vytvorený podľa prostredia, ktoré okamžite rozpoznajú fanúšikovia filmov Veľký útek, Frajer Luke, alebo Vykúpenie z väznice Shawshank a neujdú im odkazy na niektoré ich scény.

Poznáme výhercov súťaže s
Zdroj: PR

OZZY vznikol v španielsko-kanadskej koprodukcii. Bol predstavený a premietaný na filmových festivaloch a trhoch v Cannes, Berlíne, Toronte a Los Angeles. V slovenských kinách od 5. januára 2017. 

Stačí ak správne odpoviete na súťažnú otázku a traja z vás sú v hre o rozprávkové DVD Robinson Crusoe od Magic Box Slovakia:

Poznáme výhercov súťaže s
Zdroj: PR

Ako sa volajú psie kúpele, ktoré vyberie rodinka svojmu psíkovi Ozzymu v novom animovanom filme OZZY, ktorý prichádza do kín 5.1.?

1)Hotel Hilton

2)Modrá zátoka

3)Červená zátoka

Výhercovia:

Ľubomír Š., Topoľčany 

Magdaléna Š., Bratislava

Beáta Č., Ružomberok

Blahoželáme!

Organizátorom súťaže je spoločnosť Magic Box Slovakia, s.r.o.

- reklamná správa -


Galéria


Nástroje k článkuPR článok


ZDROJ: Magic Box
FOTO: Magic Box
VIDEO: YouTube

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články