Utorok, 11. máj 2021. Meniny má Blažena, zajtra Pankrác.

Poznáme výhercov súťaže s filmom Veľký čínsky múr

05.01.2017 08:00

Veľký čínsky múr je opradený mnohými mýtmi. Jedného z nich sa chopil legendárny režisér Čang Yimou, ktorý s pomocou Matta Damona natočil veľkolepé dobrodružné fantasy, v ktorom nepôjde o nič menšie, než o záchranu ľudskej civilizácie.


Hollywoodska superstar hrá vo Veľkom čínskom múre súbojmi zoceleného žoldniera Williama Garina, ktorý prišiel na Ďaleký východ získať tajomstvo strelného prachu. Na Veľký čínsky múr však zaútočí armáda monštier a pomoc skvelých vojakov príde vhod... A ako to všetko dopadne? To zistíte už čoskoro – výpravné dobrodružstvo prichádza do kín už v prvom mesiaci roka 2017.

Veľký čínsky múr je historicky najväčší film, ktorý sa natáčal na území najľudnatejšej  krajiny na svete. Jeho producenti aj preto nechceli nič ponechať náhode a dali dokopy výnimočnú zostavu, v ktorej figuruje hneď 25 držiteľov Oscarov. Veľkoleposť filmu tiež zaručuje jeho režisér Čang Yimou, ktorý okrem fantastických filmov Hrdina a Klan lietajúcich dýk režíroval aj slávnostné otvorenie olympijských hier v Pekingu.

Stačí, ak správen odpoviete na súťažnú otázku a traja z vás sú v žrebovaní o 2 vstupenky do kina na film Veľký čínsky múr:

 

Kedy sa tohto americko-čínskeho dobrodružstva môžeme dočkať v slovenských kinách?

 

1)  5. januára

2)  5. februára

3)  5. marca

Výhercovia:

Jana P., Trenčín

Diana H., Trenčianske Stankovce

Jana A., Piešťany

Blahoželáme!

Organizátorom súťaže je spoločnosť CinemArt SK s.r.o.


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: cinemart
FOTO: CinemArt

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články