Streda, 22. marec 2023. Meniny má Beňadik, Benedikt, zajtra Adrián.

Poznáme výhercov súťaže s filmom BOHOVIA EGYPTA

Galéria fotiek (10)

Topky.sk v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Bontonfilm a.s., vydavateľstvom Fragment pre vás pripravili súťaž o hodnotné ceny s fantastickým príbehom, v ktorom sa v jednej z hlavných úloh predstaví Gerard Butler.


Mágia, monštrá, bohovia a šialenstvo ovládli paláce a pyramídy v údolí rieky Níl! Fantasy epos BOHOVIA EGYPTA je akčným dobrodružstvom inšpirovaným klasickou mytológiou starovekej egyptskej ríše. Osud ľudstva visí na vlásku. Na scénu vstupuje nečakaný hrdina, ktorý musí podniknúť napínavú cestu, aby zachránil svoju pravú lásku a s ňou aj celý svet. Staroveký Egypt čaká epický súboj titanov...

Bohovia Egypta sú v mnohých ohľadoch súbojom medzi Nikolajom Costerom-Waldauom a Gerardom Butlerom. Charizma a slávne role oboch hercov dokazujú, že to bude mimoriadne zaujímavý stret. Coster-Waldau sa preslávil ako zdatný šermiar Jamie Lanister v seriáli Hra o tróny. Gerard Butler si zocelil svaly ako spartský kráľ Leonidas v krvavej komiksovej adaptácii 300.

BOHOVIA EGYPTA v kinách od 25.2.2016 s dabingom, aj v 3D a IMAX 3D.

Zapojte sa do súťaže. Traja z Vás môžu vyhrať poukážku v hodnote 10 € na nákup fantasy knižiek od vydavateľstva Fragment a tašku s motívom filmu Bohovia Egypta.

Poznáme výhercov súťaže s
Galéria fotiek (10)

Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Ako sa volá staroegyptský boh púšte, ktorého vo filme Bohovia Egypta hrá Gerard Butler?

  1. A/ Horus
  2. B/ Set
  3. C/ Usir

Výhercovia:

Zuzana Karvouniari, Banov 

Zuzana Žiačková, Žilina

Adrian Hamran, Malacky 

Blahoželáme!

- reklamná správa -                                                                                                 

Poznáme výhercov súťaže s filmom BOHOVIA EGYPTA


Najčítanejšie články