Nedeľa, 26. marec 2023. Meniny má Emanuel, zajtra Alena.

Nová lovestory vo VyVolených

Inez sa zalúbila do režiséra VyVolených Tomáša Eibnera.Galéria fotiek (7)
Inez sa zalúbila do režiséra VyVolených Tomáša Eibnera.

BRATISLAVA - Zasnený pohľad a červeň na lícach. To je najnovší imidž prostorekej Inez Kardošovej (22). Tmavovláska z Prievidze sa totiž po uši zaľúbila. A jej VyVoleným nie je nik iný ako režisér jojkárskej reality show Tomáš Eibner (27)!


Inezino prvé stretnutie s charizmatickým režisérom bolo úplne nevinné. „Videl som, že má trému, a tak som sa ju snažil podporiť,“ povedal Eibner na margo ich zoznámenia. Inez to však zrejme pochopila inak a po tomto priateľskom geste sa v jej srdci začali prebúdzať sympatie k tmavovlasému režisérovi. Svoje city dokázala tajiť dosť dlho, nedávno však ženskému osadenstvu luxusnej vily prezradila, že „vonku“ je niekto, koho spoznala pred vstupom do vily a koho prítomnosť jej dodáva silu. Potom prezradila, že je to člen štábu a na stôl napísala prstom meno Tomáš.

Sympatický režisér má však na vec iný pohľad. Uňho totiž povestná iskra nepreskočila a je prekvapený, že Inez si jeho pomoc zle vysvetlila. „Ja jej city určite ,nezdieľam‘, v súkromí som totiž šťastne zaľúbený,“ povedal s úsmevom Tomáš. Tmavovláska má však v súčasnosti aj iné starosti. Už túto sobotu ju totiž čaká Duel s Milanom Šakalom Maruniakom (50), ktorého si v stredajšej Výzve zvolila za súpera. Jej obavy z možného vypadnutia však určite zmierňuje nádej, že sa bude konečne môcť stretnúť so svojou láskou. To ešte netuší, že jej vysnívaný princ po randení s ňou ani trochu netúži a šťastný pár z nich podľa všetkého nikdy nebude.
Nová lovestory vo VyVolených 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články