Utorok, 18. máj 2021. Meniny má Viola, zajtra Gertrúda.

Najšokujúcejšie outfity roku 2010: Toto si navliekli farmárka Martina, Studenková, Rapantová a iné!

Tieto outfity nás v roku 2010 doslova šokovali.
Tieto outfity nás v roku 2010 doslova šokovali.
30.12.2010 13:00

BRATISLAVA - Majú vkus? To, čo si na seba v roku 2010 obliekli niektoré známe tváre, doslova vyrážalo dych. Zdena Studenková (56) šokovala mimoriadne odvážnym outfitom, Hana Rapantová (34) zas na jednej akcii vyzerala ako hradné strašidlo. Celebritám ale svojimi módnymi kreáciami tvrdo konkurovala vychádzajúca hviezda - Martina zo šou Farmár hľadá ženu.


Najšokujúcejšie outfity roku 2010:

Farmárka Martina alias Kleopatra z Turca

 

Martinka je skutočný expert. Na prvé stretnutie s farmármi si obliekla celkom slušivé šaty, ale... Zaujímavým doplnkom k nim boli biele ponožky v čiernych lodičkách a vykúkajúce ramienka podprsenky. Čo predviedla priamo na Mariánovej farme, to bola ešte silnejšia káva. Flitrovaný top, pod ním široké ramienka podprsenky, k tomu podivná červená sukňa. Ale ako sme sa neskôr dozvedeli od jej mamy, "Mati pristane všetko". Len my sme to asi nepochopili...

Najšokujúcejšie outfity roku 2010:

Zdena Studenková

 

Odvážna! To je slovo, ktoré dokonale vystihovalo Zdenu Studenkovú na marcovom odovzdávaní cien OTO 2009. Už keď stála na pódiu po boku kolegu Jozefa Vajdu, bolo vidieť, že pod sakom má lesklú čiernu podprsenku. Pri tanci na následnej afterparty to však vyzeralo tak, že pokojne mohla prísť len v tej podprsenke.

Najšokujúcejšie outfity roku 2010:

Erika Judínyová

 

Výstrihy, obtiahnuté nohavice, to k Erike Judínyovej jednoducho patrí. Tento rok však prekvapila aj iným štýlom. Počas nakrúcania Smotánky na bratislavskej pláži si na seba vzala ultra krátke minišaty. Prsia síce zostali skryté, moderátorkin zadoček však veselo vykúkal.

Najšokujúcejšie outfity roku 2010:

Lucia Olešová

 

Cirkusantka! Toto slovo asi najviac vystihuje outfit mladej speváčky, ktorý predviedla na jednej spoločenskej akcii. Toto oblečenie je však vhodné skôr na tréning brušných tancov.

Najšokujúcejšie outfity roku 2010:

Suzie Hroncová

 

Ako podivná matróna vyzerá mladá speváčka v tomto oblečení. Stylista Ivan Bednárik ju dokonca označil za kočovnú pani, či kráľovnú nevkusu. Navyše, veľmi zvláštne pôsobia aj Hroncovej vlasy. Ako taká cukrová vata.

Najšokujúcejšie outfity roku 2010:

Tamara Heribanová

 

Tamara si na krst svojej prvotiny zvolila poriadne extravagantné šaty. Model totiž vyzeral ako obal jej knihy. Navyše, šaty vôbec neboli z látky, ale z papiera! Pre prípad nehody však mala pod nimi aj druhé oblečenie.

Najšokujúcejšie outfity roku 2010:

Maroš Kramár

 

Herec začiatkom augusta moderoval rozlúčkový večierok miss Amenovej pred jej odletom na svetovú súťaž. Kramár sa však obliekol, akoby išiel na pláž. Pri vyfintených modelkách pôsobil ako päsť na oko. Stylista Ivan Bednárik pri ňom dokonca použil spojenie "katastrofa leta".

Najšokujúcejšie outfity roku 2010:

Adela Banášová

 

Toto musela moderátorka pretrpieť kvôli Talentmánii. Tvorcovia šou ju na úvod navliekli do obtiahnutého overalu. Ten sa tak nepríjemne zarezával do intímnych partií, že si Adela radšej rukami kryla rozkrok.

Najšokujúcejšie outfity roku 2010:

Hana Rapantová

 

Hradný duch! Aj to sa vynorí človeku v mysli, keď vidí model tejto moderátorky. Hana totiž vyzerá ako z čias minulých, keď sa na kráľovských dvoroch usporadúvali súboje. Žeby tie výložky  na pleciach znamenali, že skolila šesťhlavého draka?!

Najšokujúcejšie outfity roku 2010:

Mirka Kosorínová

 

Tak toto sympatickej tanečnici nevyšlo. Nielenže jej tvár vyzerá ako po rannom zobudení, ešte si na seba navliekla aj toto zvláštne farebné čudo. Podľa stylistu Ivana Bednárika sa tanečnici nehodí ani strih šiat, úplne totiž zakryl jej peknú postavu. Mirka v tomto modeli pôsobí uplne stratene.

Najšokujúcejšie outfity roku 2010:

Gabriela Dzuríková

 

Sympatická herečka mala priestor na predvádzanie svojich kreácií ako porotkyňa jojkárskej tanečnej súťaže Showdance. Model à la čínska úradníčka však nebol práve tým najlepším. Ani účes jej príliš nepristal.

Najšokujúcejšie outfity roku 2010:

Iveta Malachovská

 

Na plesoch v roku 2010 prekvapili mnohé dámy. Iveta Malachovská si na ten najprestížnejší, v opere SND, obliekla trochu gýčovú zeleno-modrú róbu. Určite by to chcelo menej volánov. Takto sa totiž Ivanovi Bednárikovi pri hodnotení týchto šiat vynorila v mysli tanečnica z Moulin Rouge.

Najšokujúcejšie outfity roku 2010:

Zuzana Panczová

 

Sladko zamilovaná! Asi tento pocit chcela Zuzana na prítomných preniesť svojimi šatami na Bratislavskom bále. Viac než dospelú ženu ale pripomínala dievčatko, ktoré si od rodičov vydupalo oblečenie v štýle bábiky Barbie. Navyše, táto róba vôbec nelichotila Zuzaninej postave.

Najšokujúcejšie outfity roku 2010:

Denisa Mendrejová

 

Chcela šokovať a podarilo sa jej to! Denisa Mendrejová sa takto obliekla na tohtoročnú voľbu Miss Universe, kde víťazke odovzdávala korunku. Vyzerala pri tom ako taká sladká salónka. A keby náhodou niekomu neudreli do očí obtiahnuté šaty výraznej farby, toho pozornosť si Denisa zaručila veľmi zvláštnym účesom.

Najšokujúcejšie outfity roku 2010:

Elena Podzámska

 

Tento model vyzerá, akoby Elena stála na dvore plnom hydiny, keď zafúkal silný vietor - a ktoré pierka sa na ňu prilepili, v tých išla na Slávika. No kým obyčajní smrteľníci nevedia, čo si o tomto myslieť, stylista tvrdí, že herečka má skvelý vkus. Či sa vám už tieto šaty páčia alebo nie, musíte uznať, že šokovali.

Najšokujúcejšie outfity roku 2010:

Iveta Tkáčová

 

Skvelé oblečenie na tréning. Jediná chyba bola, že po zaberačke vo svojom tanečnom štúdiu si pani Tkáčová odbehla na slávnostné otvorenie banky pre boháčov. Medzi pánmi v oblekoch vyzerala naozaj nepatrične. Iveta sa bránila tým, že na akciu pôvodne vôbec nemala v úmysle prísť, prehovoril ju na to manžel. 

Najšokujúcejšie outfity roku 2010:

Nataša Nikitinová

 

Popoluška pred premenou! Tak vyzerala na Plese v opere manželka Maroša Kramára. Krásna Nataša zvolila naozaj veľmi nelichotivé šaty. Ako poznamenal Ivan Bednárik, úplne jej zdeformovali prsia a upozornili na všetky nedostatky jej postavy.

Najšokujúcejšie outfity roku 2010:

Kristína Peláková

 

Speváčka Kristina sa tento rok rozhodla byť lesnou vílou. Začala už kostýmom na Eurovízii, v ktorom spievala o najkrajších stromoch na Horehroní. Zladenie outfitu s témou piesne sa ešte dá tolerovať. Prečo ale tieto infantilné šaty na Slávikovi?!

Najšokujúcejšie outfity roku 2010:

Marianna Ďurianová

 

Predviedla zadoček! Aj Marianna Ďurianová počas teplých mesiacov podľahla módnemu overalu. Samotné oblečenie príliš nešokovalo. Keď sa však moderátorka postavila, všetci si vďaka zarezanej látke mohli prehliadnuť krivky jej pozadia.

Najšokujúcejšie outfity roku 2010:

Jadranka Handlovská

 

Exrosnička sa po dlhšej dobe ukázala na spoločenskej akcii. Outfit, ktorý zvolila, bol v podstate priemerný. Prekvapujúce skôr bolo, že aj po rokoch sa Jadranska stále oblieka do minisukní. A poriadne krátkych! Bohužiaľ, k mohutnejšej hornej časti sa odhalené štíhle nôžky príliš nehodia.

Najšokujúcejšie outfity roku 2010:

Andrea Chabroňová

 

Táto róba je poriadnym orieškom na rozlúsknutie. Naozaj to takto malo vyzerať alebo krajčírka nestíhala a jednoducho prišpendlila k hornej časti kus látky, čo sa jej tam hodil?! Ešteže dekolt je pekný. Snáď Andrea na OTOvi pútala viac pohľadov k hornej časti a nedokončený spodok si nikto nevšimol.

Najšokujúcejšie outfity roku 2010:

Barbara Haščáková

 

Po dlhom čase na Slovensku a takto sa doriadila. Zdá sa, že pobyt v USA mladej speváčke príliš neprospel. Stylista Ivan Bednárik totiž pri jej hodnotení použil výraz "hotová katastrofa".{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: archív topky.sk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články