Streda, 19. máj 2021. Meniny má Gertrúda, zajtra Bernard.

Čírovej moderátorský trapas: Toto museli v Markíze vystrihnúť!

Mária Čírová ako nešikovná nevesta.
Mária Čírová ako nešikovná nevesta.
04.05.2010 08:38

BRATISLAVA – Speváčka Mária Čírová (21) je od apríla už aj moderátorkou. Vo svojej novej relácii bude najnovšie riešiť svadbu a veci s ňou spojené. Pri nakrúcaní upútavky na túto tému sa jej však podarilo vyrobiť menší trapas. Čo vyparatila pred kamerami?


Nedomysleli to! Mária Čírová nedávno nakrúcala svadobnú upútavku do magazínu televízie Doma s názvom L.O.V.E. Keďže sa bude relácia tento týždeň zaoberať témou vydaja, mladá moderátorka si pred kamerou vyskúšala tradičné hádzanie kytice.

Kvety by mali za nevestiným chrbtom chytať družičky, tie však televízia Doma do upútavky nedala. Namiesto nich stál za Máriou moderátorský stolík. A práve ten prišiel k ujme! Teda krehké poháre, čo na ňom stáli. Presne do nich totiž kytica smerovala.

Tento trapas však diváci v televízii neuvidia. „Keď Mária hodí kyticu a povie ´ááááá´, vtedy spot skončí,“ prezradil nám zdroj zo zákulisia. Upútavky na svadobnú tému budete môcť v televízii vidieť celý tento týždeň.

 

VIDEO: Čírovej trapas pri nakrúcaní upútavky.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Galéria

Moderátorky sa pri nakrúcaní Neskôr sa pri fotení Moderátorka Silvia Petöová a Potom sa hanbila, že Mária akoby pri počúvaní

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: Tv Markíza;
VIDEO: Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články