°C

Piatok, 27. november 2020. Meniny má Milan, zajtra Henrieta.

Victoria Beckham ničí Davida sexom... Päťkrát denne!

Victoria Beckham manžela doslova ničí
Victoria Beckham manžela doslova ničí
Zdroj: isifa
09.04.2010 21:00

LOS ANGELES – Nedá mu vydýchnuť! Odkedy módna ikona Victoria Beckham (35) zatúžila po novom prírastku do rodiny, o počatie sa snaží naozaj poctivo a zo všetkých síl. Svoje materské inštinkty však údajne už poriadne preháňa – z vlastného manžela si urobila sexuálnu mašinu!


Neberie žiadne ohľady! Hoci sa futbalová hviezda, David Beckham, ešte stále zotavuje z operácie Achilovej šľachy, jeho zákonná polovička mu nachystala poriadne tvrdý tréning. Dievčatko, po ktorom nedávno zatúžila, chce totiž priviesť na svet za každú cenu. Čo na tom, že David chodí ešte stále o barlách? Keď príde ovulácia, je na čase roztočiť to v posteli!

O tom, že Victoria svoj sen o dcérke berie so všetkou vážnosťou, svedčí podľa rodinného priateľa dovolenka v Karibiku, kam si britskí prominenti odišli oddýchnuť počas Veľkej noci. Dni určené na relax sa totiž údajne zmenili v sexuálny maratón. A úbohý David bol totálne odrovnaný!

„Nesťažuje sa, ale s bandážou na chodidle je dosť ťažké sa vôbec pohybovať, nevraviac o spálňovej gymnastike päťkrát za deň,“ prezradil spomínaný zdroj denníku The Sun. Ten dodal, že bývalá Spajska je taká precízna, že na posteľové radovánky má dokonca časový harmonogram. Niet divu, že jej miláčik je úplne vyčerpaný a voľné chvíle v Los Angeles momentálne využíva na obnovu fyzických síl. Keď sa Victoria vráti z Británie, musí byť opäť vo forme!{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Galéria

Nástroje k článkuFOTO: SITA;
ZDROJ: Topky.sk, thesun.co.uk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články