Sobota, 17. apríl 2021. Meniny má Rudolf, zajtra Valér.

Módne (s)hity z Eurovízie: Kristína išla na vodnícky ples, Hasprová si zvýraznila megaprsia!

Módne (s)hity z Eurosongu
Módne (s)hity z Eurosongu
09.02.2010 11:00

BRATISLAVA – Oblečenie na pódiu tiež zaujme! Uvedomili si to aj súťažiaci v rámci Eurovision Song Contest 2010. Nápadný kostým zvolila speváčka Kristína, aj Viktória z kapely Sunlips. Šatami zaujala aj minuloročná porotkyňa Katarína Hasprová. Ako obstáli v očiach stylistu Ivana Bednárika?


Módne (s)hity z Eurovízie:

Vierka Aiysi

Veľmi moderné, aj tanečníčky majú domyslené oblečenie. Vybrať tieto outfity trvalo určite dlhšie, než stratégia „kuk do skrine a ide sa“. Rock je živý! Aj hrivu to má, aj diery na legínach, aj podpätky. Len neviem, či sa mám skôr pozerať na prsia alebo na opasok. Ten mohol pokojne zostať visieť v tej skrini. :-)

Módne (s)hity z Eurovízie:

Viktória z kapely Sunlips

Začalo to veľmi pekne. Bolo to pekné, vkusné, pódiové, zdalo sa, že bude zábava. Potom z nej strhávali šaty a začalo byť horúco, ale... Pomóóóóc! Katastrofa! Vyzerá ako tanečnica zo zlého bavorského baru. Preboha, šaty a na tom korzet – alebo to nazvime „čudo na šnurovačku“ – a tá záclona, to je akože tyl? Živá pohroma! A také to bolo pekné na začiatku.

Módne (s)hity z Eurovízie:

Dáška Kostovčik

Princezná na hrášku. Veľmi pekné šaty! Asymetria, to je teraz veľmi cool. Ale ruky má dve, tak neviem, prečo len jednu rukavicu. Potom to mohla skúsiť aj iba s jedným sandálikom. Možno by aj nejaký princ prišiel. Načo robiť popri zaujímavých šatách aj ďalšie výstrelky? Zbytočne! Dostala by 1- za vlasy, ale za tú rukavicu 3!

Módne (s)hity z Eurovízie:

Katka Hasprová

No a kde je tá Katka z obalu CD? Pekné šaty. Katka asi nemá na Slovensku konkurenciu v dekolte... Len by ho mala viac odhaliť, keď je taký krásny. Pôsobila by štíhlejšie. Taktiež opasok by mala mat nižšie, pretože nepotrebuje zvýrazňovať prsia, ale pás. :-)

Módne (s)hity z Eurovízie:

Kristína

Vodníčka Kristína? Alebo Xena z lesa? Trošku divadelný kostým, ale to je na scénu v poriadku. Len vypracovanie je hrozné. Telová látka na páse úplne zle sedí a tá kankánová sukňa? Juhuu! Top je veľmi zaujímavý a aplikácia lístkov sa mi veľmi páči. Celkovo mi to ale príde veľmi cirkusové. A tie čižmy mali zostať tiež bez dekorácií. No, vodnícky ples, to je ono!

Módne (s)hity z Eurovízie:

Ivana Poláčková

Toto sa mne veľmi páčilo. Aj spev a celý prejav tejto slečny. Jednoduché a svieže. Ale prečo tá obstarožná fúkaná? Mladé slečny na Slovensku asi všetky objavili kulmu. Toto je tuším najpopulárnejší účes.

Módne (s)hity z Eurovízie:

Miro Jaroš

Na toto som čakal a dočkal som sa. Preboha! Toto nebola stužková slávnosť! Miro, v tomto outfite by som nevyšiel na pódium ani za svet. Fialkové vlasy, maturitný oblek a špičky od seba... Veľmi smiešne spojenie, vyzeralo to ako Mirko od vedľa, a nie Miro Jaroš zo SuperStar.

 {{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Galéria


Nástroje k článku


ZDROJ: Topky.sk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články