Utorok, 13. apríl 2021. Meniny má Aleš, zajtra Justína.

Ľahkovážna Kristína: Nebezpečná choreografia!

Kristína pri nácviku choreografie.
Kristína pri nácviku choreografie.
05.02.2010 09:15

BRATISLAVA – Nešetrí nikoho! Speváčka Kristína Peláková (22) sa už dnes večer predstaví v hudobnej šou Eurosong 2010. Ako sme sa dozvedeli, okrem spevu sa rozhodla predviesť aj netradičné tanečné vystúpenie, pri ktorom sa aj profesionáli poriadne zapotia.


Podľa našich informácií si na dnešnom eurovíznom vystúpení dáva mladá speváčka poriadne záležať. Tanečná zostava, ktorá bude sprevádzať jej súťažnú skladbu Keď sa slnko skloní na Horehroní, je vraj taká náročná, že s ňou majú problém aj profesionáli. 

Keďže Kristína spieva o Horehroní, do choreografie boli zapojené aj prvky tanca a typické nástroje pre tento kraj," prezradil choreograf Jaro Moravčík.  Ako vidno na našich fotografiách, tanečníci počas priameho prenosu prekvapia netradičným vystúpením, ktoré je plné akrobatických kúskov.

 

Speváčku Kristínu dokonca zdvihnú do vzduchu a budú ju nosiť na rukách, čo môže byť dosť nebezpečné. Dokonca sme zistili, že jeden z tanečníkov nemá celkom v poriadku koleno. Snáď staré zranenia a tréma nezohrajú počas dnešného večera u žiadneho z tanečníkov rolu a všetko dopadne tak, ako má.   

Viac informácií o Eurosongu nájdete TU!

 {{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Galéria

Pri nácviku nebola núdza Takto sa nacvičovala choreografia. Kristína pri nácivku. Kristínu držia tanečníci na

Nástroje k článkuZDROJ: Zuzana Šuľáková
FOTO: Juraj Miček

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články