Belohorcovej sexuálne chúťky: Takto to mám rada! | Topky.sk

°C

Piatok, 13. december 2019. Meniny má Lucia, zajtra Branislava, Bronislava.

Belohorcovej sexuálne chúťky: Takto to mám rada!

Zuzana Belohorcová - prvá slovenská učiteľka sexu
Zuzana Belohorcová - prvá slovenská učiteľka sexu
21.01.2010 11:30

PRAHA – Sex nie je tabu! S prvou moderátorkou erotickej relácie Peřičko - Zuzanou Belohorcovou (33) je možné diskutovať o čomkoľvek. Nedávno dokonca poodhalila šteklivé informácie zo svojho súkromia. Prezradila, akým posteľným praktikám holduje!


V priebehu tohto týždňa bola Zuzana hosťom internetového portálu českého denníka Aha!. V rámci on line rozhovoru sa nevyhla ani odpovediam na pikantnejšie otázky. „Romantika aj tvrdý sex,“ reagovala plavovláska diplomaticky, keď jej zvedavý čitateľ dal možnosť výberu jednej z týchto dvoch alternatív.

Moderátorku sme následne oslovili a zisťovali detaily. „Myslím si, že v tom sme všetci rovnakí. Niekedy má človek chuť na romantiku a inokedy na dobrý sex," vysvetlila Zuzana.

Viac pikantností zo svojej spálne už však sexi plavovláska odmietla prezradiť. „Nemám problém rozprávať o sexe ako takom. Ale intímne veci, ktoré sa týkajú môjho súkromia, si nechám radšej pre seba,“ dodala. 

Aj v otázke prípadného  moderovania nejakej ďalšej erotickej relácie má už budúca mamička jasno. „Peříčku som dala všetko, čo som mohla dať,“ povedala a nezabudla poznamenať, že to pre ňu bola príjemná skúsenosť, vďaka ktorej má na čo spomínať. Ďalšiu takúto ponuku by však odmietla. 

 Čomu dávate prednosť vy?

romantika

45%

tvrdý sex

55%

Počet hlasov: 1982

Galéria

Zuzana a jej tehotenské Zuzana Belohorcová Zuzane to v svadobných Rodina sa už čoskoro Zuzana a jej priateľ

Nástroje k článkuZDROJ: topky.sk/ahaonline.cz;
FOTO: Petr Vojtíšek, Peter Frolo, zuzkabelohorcova.com

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články