Sobota, 4. február 2023. Meniny má Veronika, zajtra Agáta.

Muž počas venčenia zažil poriadny šok: Šteniatko vybehlo z kríkov a v papuli malo... to vážne?!

Ilustračné fotoGaléria fotiek (3)
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images

LEEDS - Majiteľ zlatého retrívera zabával počas prechádzky svoju sučku Ahsoku, hádzal jej palicu a ona ju vždy s radosťou priniesla späť. Všetko výborne fungovalo a obaja sa zabávali až do chvíle, kým jej z papule netrčal vibrátor.


Päťdesiatročný Manuel Barcia z anglického Leedsu sa podelil o zábavné zábery šteniatka zlatého retrívera, ktoré počas venčenia objavilo sexuálnu hračku. Dovtedy vraj hádzal pätnásťmesačnej sučke palicu a ona ju vždy poslušne priniesla. Po nejakej chvíli sa však objavila s predmetom, ktorý muža poriadne šokoval. Uviedol, že sa veľmi dobre pobavil a trvalo mu asi päť minút, kým psa presvedčil, aby sa pomôcky vzdala. 

Muž počas venčenia zažil
Galéria fotiek (3)
Zdroj: profimedia.sk

"Keďže je to retríver, rada prináša palice alebo kamene. Vytiahol som pamlsok a presvedčil ju, aby to pustila. Potom som ju dal na vôdzku a rýchlo sme odišli. Myslím, že ten predmet je ešte niekde v tráve," hovorí Manuel. 

Muž počas venčenia zažil
Galéria fotiek (3)
Zdroj: profimedia.sk

Ahsoka sa sa vraj veľmi zdráhala a odmietala vibráto nechať v parku. Z nejakého dôvodu sa jej veľmi páčil. "Nebola príliš šťastná, že som ju tam nechal. Nechcela ju opustiť. Prišlo mi to naozaj smiešne," dodal Brit. 

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články