Pondelok, 27. jún 2022. Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta.

Deti sa pozreli von z okna a zbadali susedku, ako... Pohoršená matka okamžite volala políciu

Ilustračné fotoGaléria fotiek (2)
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images

PARDUBICE - Po peknej opálenej pokožke túži nejedna žena. Pokiaľ sa však rozhodnete opaľovať doma, mali by ste si byť vedomí toho, že z okolitých okien od susedov vás môže pozorovať ktokoľvek. A nie každému to môže byť po vôli.


Čoraz teplejšie a slnečné dni nútia ľudí sa obliekať čoraz voľnejšie. Navyše, ak je človek doma, nemusí mať žiadne zábrany. Alebo predsa len? V českých Pardubiciach policajti riešili prípad, kedy matka dvoch detí zavolala na tiesňovú linku ohľadom veľmi kurióznej situácie. Jej suseda sa totiž rozhodla opaľovať a keďže si myslela, že ju nikto nevidí, bola hore bez. Jediný problém bol v tom, že z vedľajšieho okna ju pozorovali dve malé deti. Keď uvideli polonahú susedku s vystavenými prsiami, rozbehli sa za mamou. 

Deti sa pozreli von
Galéria fotiek (2)
Zdroj: Getty Images

Nasledoval telefonát na políciu. Privolaná hliadka upozornila opaľujúcu sa dámu, že z okien u susedov ju pozorovali deti a že by teda bolo vhodné, keby si prsia zakryla. Tá tak aj urobila a ďalej sa opaľovala už aj s vrchným dielom plaviek. Nuž, aj takáto je niekedy policajná práca. 
 

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články