Nedeľa, 17. október 2021. Meniny má Hedviga, zajtra Lukáš.

Mladíkovi z bytu mizli veci: Nainštaloval kameru, keď si pozrel VIDEO, skamenel od hrôzy

Zdroj: Youtube/You Know It Joe
12.06.2021 08:41

NEW YORK - Video, ktoré nakrútil Joe Cummings z New Yorku ešte pred dvanástimi rokmi, šokuje užívateľov sociálnej siete. Bezpečnostná kamera umiestnená v jeho kuchyni totiž zachytila takmer neuveriteľnú scénu akoby vystrihnutú z hororových filmov.


Newyorčan Joe má dodnes nočné mory z toho, čo sa prihodilo v jeho dome pred mnohými rokmi. Vtedy si všimol, že mu z bytu miznú nejaké veci a potraviny. Nainštaloval si preto domáci kamerový systém. Keď si o niekoľko dní neskôr pozrel záznam, zostal v nemom úžase. Zábery totiž zachytili neznámu ženu, ako uprostred noci vyliezla z kuchynskej skrinky, vymočila sa do drezu a potom konzumovala jedlo z chladničky. Chvíľu dokonca pozerala aj televíziu.

Majiteľ nahlásil incident polícii, votrelkyňa bola zatknutá a skončila vo väzení. V byte vraj žila dva týždne. "Netuším, ako sa tam dostala. Bývam na najvyššom poschodí, takže pravdepodobne vkĺzla dovnútra cez okno po požiarnom schodisku. Policajti sa domnievajú, že ma asi chcela okradnúť, ale nakoniec sa skryla v úzkom priestore a zostala tam," dodal Cummings.


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab
VIDEO: Youtube/You Know It Joe

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články