°C

Nedeľa, 24. január 2021. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

FOTO Podivný objav v nemocničnej izbe vydesil pacientku: Pozrela na strop a až ju zamrazilo

Zdroj: Facebook/Australian Paranormal
07.01.2021 22:01

BRISBANE - Nemocnice sú pomerne nepríjemné miesta, o to zvlášť, keď v nich straší. Príkladom je zariadenie v austrálskom Brisbane, odkiaľ sa na internet dostala táto fotka. Vo vetracom otvore na strope jedna z pacientiek spozorovala niečo, z čoho mnohých poriadne zamrazilo.


FOTO domu na predaj vyvolali obrovský rozruch: Žil v ňom môj mŕtvy dedko, vidíte to tam tiež?

Pred pár dňami zverejnila Kitt Williamsová na Facebooku dve fotografie, ktoré urobila jej svokra po tom, čo povedala, že má pocit, akoby sa na ňu niečo v nemocnici zhora pozeralo. "Žmurkalo to a rozhliadalo sa to po miestnosti. Niekedy to tam bolo, inokedy zase nie. Cítila, že sa na ňu niečo pozerá a pozoruje ju," napísala. Jej svokra vraj dokonca počas toho, ako zaspávala, mala pocit, že ju chodia kontrolovať zdravotné sestry, pretože sa jej niekto dotýkal. Keď ale otvorila oči, nikto pri jej posteli nestál.

FOTO Podivný objav v
Zdroj: Facebook/Australian Paranormal

Na prvej fotke je televízia na strope nemocničnej izby s hodinami v jednom rohu a vetracím otvorom v druhom. Na druhom zábere vidno vetrací otvor zachytený z menšej vzdialenosti, pričom sa zdá, že z neho vykúka pár očí. 

FOTO Podivný objav v
Zdroj: Facebook/Australian Paranormal

Po zverejnení fotografií sa užívatelia rozdelili na dve skupiny. Niektorí tvrdia, že vidia plavovlasého chlapca. "Nemocnice ma desia. Keby som tam videl niečo také, najmä v noci, hneď by som odtiaľ odišiel," napísal istý mladík. Iní zas uviedli, že to bola jednoznačne izolácia, ktorá obklopuje prieduch, alebo odraz. Jedna osoba si myslela, že to mohla byť aj vačica ukrývajúca sa vo vetracom otvore.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články