°C

Pondelok, 28. september 2020. Meniny má Václav, zajtra Michal, Michaela.

Mamička sa chcela pochváliť hračkami svojho syna, ale... pozriete na FOTO a všimnete si ten trapas!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
17.09.2020 08:34

SYDNEY - Zbierkou hračiek sa chcela užívateľom Facebooku pochváliť nemenovaná mamička z Austrálie, preto odfotografovala a zverejnila pestrofarebnú kolekciu svojho syna. Zámer jej však veľmi nevyšiel, pretože pozornosť divákov nakoniec upútala niečím úplne iným.


Trojnásobná matka chcela potešiť oko užívateľov skupiny Kmart Home Décor pohľadom na úhľadnú zbierku autíčok a figúriek značky Mario Kart, ktorú zhromaždil jej syn za posledných päť rokov. Vzácne kúsky uložené za sklom však nakoniec zostali v pozadí záujmu užívateľov siete. Väčšinu pozornosť totiž upútala samotná autorka fotografie, presnejšie jej odraz na sklených dverách vitríny. Vidno v ňom totiž, že má na sebe nohavičky.

Mamička sa chcela pochváliť
Zdroj: Facebook/Kmart Home Décor and Hacks Australia

"Očividne som si tú fotku pred zverejnením nepozrela. Je to síce zahanbujúce, ale veď mám tričko," zareagovala žena v súvislosti so svojím trapasom. Svoj príspevok nevymazala a nakoniec sa dočkala niekoľkých komplimentov, v ktorých užívatelia priznávajú, že zbierka vyzerá báječne, rovnako ako autorka fotografie.


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články