°C

Streda, 30. september 2020. Meniny má Jarolím, zajtra Arnold.

Žena si za stieračom na aute našla mimoriadne nepríjemný ODKAZ od susedky: Zasadila jej poriadnu ranu!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Thinkcstock.com
07.09.2020 08:27

LONDÝN - Niektoré dni sú lepšie, iné horšie. Svoje o tom vie nemenovaná žena, ktorá si za stieračom na aute našla mimoriadne nepríjemný odkaz. Niektorá z jej susediek žene odkázala, aby sa zbavila svojho priateľa. Dôvodom je fakt, že neznáma susedka mala so ženiným priateľom sex.


Nemenovanej žene sa v momente doslova zrútil celý svet. Pod stieračom svojho auta si našla ručne napísaný odkaz od jednej zo svojich susediek. Tá tvrdila, že má vyhodiť svojho priateľa, pretože s ním mala sex. „1. Umyte si auto. 2. Vyhoďte ho (nemusí to byť v tomto poradí),“ píše sa v odkaze. 

VIDEO Politik sexoval so sekretárkou, no zabudol vypnúť kameru: Jeho kolegovia sa pozerali cez Zoom!

Susedka nielenže okomentovala žalostný stav auta, ale aj priznala fakty. So ženiným priateľom totižto mala milostný pomer. „Pre vašu informáciu, vyspala som sa s vašim priateľom. Povedal, že ste sa rozišli. Žijem v 5D,“ odkázala ďalej susedka.

Žena si za stieračom
Zdroj: Instagram/neighborsfromhell

Žena fotografiu úprimného odkazu zdieľala na Instagrame, konkrétne na populárnom profile Neighbors From Hell. Od toho dňa odkaz videl takmer každý. Mnohí neznámu susedku nekritizovali, skôr ju chválili za úprimnosť a otvorenosť voči mužovej teraz už pravdepodobne ex-priateľke.

„V skutočnosti je toto dobrá susedka,“ odkázal jeden z používateľov Instagramu. „Úprimne, kúpila by som jej drink,“ odkázala ďalšia. Iní sa domnievali, že osoba, ktorá dala žene vedieť o priateľovej nevere, mala byť trochu jemnejšia. Predsa len, nie je ľahké zistiť, že váš partner vás podvádza.


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články