°C

Pondelok, 25. január 2021. Meniny má Gejza, zajtra Tamara.

VIDEO Mama s deťmi zažila po návrate domov šok: Vlámali sa k nej štyri medvede!

Zdroj: Youtube/ViralHog
03.08.2020 08:32

ANCHORAGE - Ohromujúce video zachytáva medveďa, ktorý sa pohybuje okolo umývadla rodinného domu. Ani zďaleka však nebol sám, dom v Anchorage na Aljaške navštívila celá medvedia rodinka. Dovnútra sa dostali tak, že odsunuli dvere a napokon vybehli do bezpečia na dvor.


Keď sa matka spolu s deťmi 23. júla vrátila domov, vo svojom dome našla štyri čierne medvede. Rodina údajne nechala otvorené odsúvacie dvere, cez ktoré sa šelmy dostali dnu. Tri mláďatá boli v kuchyni a jedli zo smetného koša. Jedno z nich sa potom presunulo k drezu, kým ďalšie dve sa vybrali k dverám. Mláďatá sa snažili vyšplhať na okno v dome, aby unikli skôr, ako sa žene podarí zatlačiť dvere. Matke medvedici sa podarilo utiecť von cez predné dvere. Nakoniec celá rodinka utiekla späť do lesa. 

VIDEO Mama s deťmi
Zdroj: Youtube/ViralHog

"Keď sme prišli domov, čakalo na nás poriadne prekvapenie. Hneď, ako mama vošla do kuchyne, zbadala tri čierne medvedie mláďatá," hovorí hlas vo videu, ktorý pravdepodobne patrí jednému z jej detí. 

VIDEO Muža (54) v noci napadol v kuchyni medveď! Prežil len zázrakom, TOTO ho zachránilo

Aljašská vláda radí obyvateľom, aby sa nepribližovali k medveďom a rešpektovali ich osobný priestor. Odporúča tiež uchovávať jedlo aj odpad mimo dosahu zvierat. V prípade, že niekto s medveďom príde do kontaktu, mal by zachovať pokoj.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk
VIDEO: Youtube/ViralHog

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články