°C

Utorok, 26. január 2021. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

FOTO KORONAVÍRUS Blondínka (29) šokovala internet: Keď uvidíte, aké má plavky, bude vám z nej zle

Zdroj: Instagram/yulia_ushakova
25.03.2020 12:23

ŤUMEŇ - Ruská fitness modelka Julia Ušaková si poriadne zavarila. Na Instagrame zverejnila kontroverznú fotografiu, na ktorej má na prsiach nasadené ochranné masky a v intímnej oblasti rúško. V príspevku zažartovala, že si z Číny objednala trendy plavky. Mnohí ju za tento nevhodný žart z pandémie odsudzujú.


Dvadsaťdeväťročná Julia má na svojom Instagrame viac ako 500-tisíc sledovateľov. Nedávno uverejnila fotku, ktorou zrejme chcela svojich fanúšikov pobaviť, no stal sa presný opak a nevýslovne ich pobúrila. Na zábere má totiž oblečené plavky pozostávajúce z ochranných masiek na tvár a rúška, ktoré jej zakrýva intímne partie. "Práve som si z AliExpressu objednala tieto trendové plavky," okomentovala záber.

FOTO KORONAVÍRUS Blondínka (29)
Zdroj: Instagram/yulia_ushakova

Našlo sa pár ľudí, ktorí príspevok ohodnotili pozitívne, no drvivá väčšina zaň Ušakovú poriadne skritizovala. "Na celom svete chýbajú rúška a ochranné pomôcky proti koronavírusu. Toto je najhorší vtip, aký som za posledné dni videl," napísal jeden užívateľ.

FOTO KORONAVÍRUS Blondínka (29)
Zdroj: Instagram/yulia_ushakova

Ďalšia osoba poznamenala, že je to hlúpe a neúctivé predovšetkým voči lekárom, ktorí zachraňujú ľudské životy a sami nemajú dostatok týchto ochranných prostriedkov. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk
FOTO: Instagram/yulia_ushakova

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články