°C

Sobota, 11. júl 2020. Meniny má Milota, zajtra Nina.

Otec zverejnil FOTO s podivnými škvrnami na schodoch: Z odhalenia ich pôvodu vás možno napne

Zdroj: Facebook/Paul Watson
12.03.2020 11:09

NEWCASTLE UPON TYNE - So zapáchajúcim značkovaním na koberci sa bude musieť popasovať otecko, ktorý zverejnil na Facebooku fotografiu nezameniteľnej stopy jeho malého syna. Zábery vyvolali pobavenie najmä u rodičov, ktorí s podobnými incidentmi zápasia pravidelne.


Paul Watson z anglického Newcastlu sa podelil na Facebooku s nechutným incidentom, ktorý mal na svedomí jeho syn. Všetko je zachytené na fotografii, na ktorej vidno hnedé stopy tiahnuce sa po schodoch. Áno, nemýlite sa, sú to rozmazané hovienka malého chlapčeka.

Otec zverejnil FOTO s
Zdroj: Facebook/Paul Watson

"Pripravoval som synovi kúpeľ na poschodí a on sa tam hore tajne vykakal. Vzápätí sa chcel ale schovať, a tak sa spustil po okakanom zadku dolu schodmi. Všetko som zbadal, keď už bolo neskoro," napísal Paul na sociálnej sieti. Zároveň ale dodal, že sa synčeka nemôže hnevať, pretože šmýkať sa po zadku dolu schodmi ho naučil práve on. 

Otec zverejnil FOTO s
Zdroj: Facebook/Paul Watson

"Je lepšie to vidieť, ako to cítiť a čistiť," okomentoval záber jeden z užívateľov, z ktorého zrejme prehovorila podobná osobná skúsenosť. "Vitajte v rodičovstve," zaznel ďalší komentár. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články