Dievčina (23) chytila holými rukami monštrum na FOTO: Nechutná pravda o krásnej lovkyni | Topky.sk

°C

Nedeľa, 8. december 2019. Meniny má Marína, zajtra Izabela.

Dievčina (23) chytila holými rukami monštrum na FOTO: Nechutná pravda o krásnej lovkyni

Zdroj: Instagram/hannahbarron96
13.08.2019 08:30

LAY LAKE - Iba dvadsaťtriročná Hannah Barronová z Alabamy šokuje verejnosť svojím oduševneným záujmom o poľovníctvo a rybárčenie. Krehko pôsobiaca mladá žena pózuje na svojich fotografiách s mŕtvymi zvieratami, ktoré zabila, pričom poznámky ochrancov zvierat veľmi nerieši. Najnovšie vyvolala škandál tým, že holými rukami chytila obrieho sumca.


V porovnaní s jej vrstovníčkami sa príspevky Hannah na sociálnych sieťach výrazne odlišujú. Mladá Američanka sa totiž prezentuje svojou vášňou k zabíjaniu zvierat. Natiahnutá v sexi krátkych nohaviciach, ktoré dopĺňa horný diel plaviek, najnovšie prezentuje svoju schopnosť uloviť sumca holými rukami. V kalných vodách miestneho jazera navlečená v gumákoch neváha a spod hladiny vyberá na povrch obrovský úlovok. Rybu natiahnutú na ruke ako rukavicu ukazuje bez akéhokoľvek náznaku strachu alebo zdesenia a šokovaným užívateľom spokojne vysvetľuje, aké je to všetko jednoduché.  

Dievčina (23) chytila holými
Zdroj: Instagram/hannahbarron96

Jemný zovňajšok tmavovlásky s bezchybným úsmevom je iba obal, pod ktorým sa skrýva drsná žena s dušou zabijaka. Svoju záľubu obhajuje tým, že loví iba tie zvieratá, ktoré sú premnožené. Ochrancovia prírody nevedia Barronovej prísť na meno, podľa nich je to obyčajná vrahyňa. Ona však nemá problém pochváliť sa presným opisom pocitu, aký v nej vyvoláva zasiahnuté zviera bezmocne padajúce k zemi.

Dievčina (23) chytila holými
Zdroj: Facebook/Hannah Barron Outdoors

Vášeň týkajúcu sa zabíjania zvierat Hannah zrejme zdedila po otcovi, na ktorom oceňuje najmä jeho strelecké schopnosti. Mnohí užívatelia označili za obzvlášť drsné zábery z Louisiany, na ktorých Barronová ťahá z močiara aligátora a potom ho strelí do hlavy. Vlnu nevôle vyvolali aj fotografie, ako stojí nad mŕtvym telom kojota prériového a opisuje ho ako budúcu prikrývku.  

Dievčina (23) chytila holými
Zdroj: Facebook/Hannah Barron Outdoors


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články