°C

Piatok, 25. september 2020. Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

VIDEO Žena si bola ráno zabehať: Začal ju prenasledovať medveď, takto sa ho zbavila

Zdroj: Youtube/Inside Edition
06.08.2019 08:50

WHISTLER - Sherry Moorová sa tešila z joggingu v kanadskom Whistleri a chcela si urobiť fotku. Vtom len pár metrov pred sebou zbadala veľkého čierneho medveďa. Američanka sa obávala, čo medveď urobí. Nakoniec sa zachovala tak, ako jej radil inštinkt. Toto stretnutie si nahrala na video, ktoré zverejnila na internete.


Moorová trávila dovolenku v Britskej Kolumbii, kde si jedno ráno bola zabehať. Chcela si spraviť selfie z joggingu, keď si všimla medveďa. Vo videu, ktoré zaznamenáva celý incident, je vidno, ako zviera kráča popri ceste a približuje sa k Sherry. "Pomyslela som si, že toto je chvíľa, kedy som skončila," začína svoje rozprávanie. 

VIDEO Žena si bola
Zdroj: Youtube/Inside Edition

FOTO Päť netatranských lokalít sužuje strach: túlajú sa v nich medvede, šokujúce slová starostu

Medveď sa postavil na zadné nohy a žena sa len pozerala a čakala, čo sa bude diať. Potom na neho začala kričať ako na psa. Zviera sa napokon postavilo na všetky štyri a odišlo preč. "Nepohla som ani brvou. Počkala som, kým nezmizne za kríkmi a potom som bežala tak rýchlo, ako ešte nikdy," hovorí. 

VIDEO Žena si bola
Zdroj: Youtube/Inside Edition

Američanka dúfa, že video pomôže ostatným v prípade, že sa ocitnú v rovnakej situácii. Na svojom YouTube kanáli uviedla aj tipy, ktoré jej dala odborníčka na voľne žijúce zvieratá. Tie zahŕňajú hlasné rozprávanie a pomalé cúvanie. V žiadnom prípade neodporúča utekať preč či predstierať, že ste mŕtvy. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk
VIDEO: Youtube/Sherry Moore

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články