°C

Štvrtok, 9. júl 2020. Meniny má Lujza, zajtra Amália.

Cyklista vo vlaku pobúril cestujúcu: Keď uvidíte tú FOTO, pobúri aj vás?!

Zdroj: Reddit/vulfneck
23.07.2019 18:03

LONDÝN - Nespokojná žena z Veľkej Británie sa na Reddite posťažovala na cyklistu, ktorý vo vlaku obsadil prakticky všetky štyri sedadlá v boxe. Cestujúca bola z jeho konania poriadne znechutená. Čitatelia príspevku ju však kritizujú za to, že muža ohovára na internete namiesto toho, aby za ním zašla osobne a dohovorila mu.


Fotka zachytáva cyklistu, ako si spravil vo vlaku pohodlie. Na jednom sedadle sedí, na druhom má vyložené nohy, na tretie si položil ruksak, na štvrté prilbu. Sám tak zaberá celý box, hoci by na zvyšných sedadlách mohli sedieť ďalší traja ľudia. 

Cyklista vo vlaku pobúril
Zdroj: Reddit/vulfneck

Keď to zbadala jedna z cestujúcich, ostala nesmierne pohoršená. Užívatelia ale namiesto toho, aby s ňou súhlasili, jej ostro protirečia. "Prečo ste mu niečo nepovedali priamo na mieste?" pýta sa jeden z čitateľov príspevku. Ďalší zase vynadal žene za to, že sama sa vo vlaku správala nevhodne, keď fotila cudzích ľudí bez ich vedomia. Muža mala konfrontovať osobne, nie rozširovať jeho fotografie na sociálnych sieťach. 

FOTO Muža v Poprade zbadáte na sto honov: Z pohľadu na jeho bicykel je nadšená aj polícia

"Naše topánky sú špinavé od všetkých tých vecí, na ktoré denne stúpame a posledná vec, ktorú chcem ráno urobiť, je sadnúť si do špiny z topánok," obhajovala sa autorka príspevku. 

Myslíte si, že sa cyklista vo vlaku správal nevhodne?

40 % nie
áno 60 %

Hlasovalo: 2522Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články