°C

Štvrtok, 9. júl 2020. Meniny má Lujza, zajtra Amália.

Sexica (26) zarába 300-tisíc ročne za svoje polonahé FOTO: Popularita si ale vyžiadala krutú daň

Zdroj: Facebook/Natalia Garibotto
19.07.2019 20:00

SAO PAULO - Brazílska instagramová hviezda Natalia Garibottová dostáva od svojich fanúšikov množstvo vtipných prosieb, jeden muž si dokonca chcel kúpiť vodu z vane, v ktorej sa kúpala. Táto sexica zarába 300-tisíc dolárov ročne len za to, že na svojom účte prezentuje svoje sporo odeté telo, najmä jeho zadnú časť.


Dvadsaťšesťročná modelka si vďaka svojim ženským krivkám získala viac ako 1,3 milióna sledovateľov na sociálnej sieti. Priznala však, že od svojich fanúšikov denne dostáva zvláštne prosby, niektorí z nich ju dokonca žiadajú o ruku. 

Sexica (26) zarába 300-tisíc
Zdroj: Facebook/Natalia Garibotto

Natalia, ktorá získala titul na Univerzite v Miami v oblasti obchodného práva a predtým pracovala v nehnuteľnostiach, tvrdí, že modeling nerobí iba pre peniaze. "Milujem, keď môžem inšpirovať ženy a mužov k tomu, aby pravidelne chodievali do posilňovne a k tomu, aby zarábali peniaze," vyhlásila nedávno. Sama v posilňovni denne strávi tri hodiny. 

Sexica (26) zarába 300-tisíc
Zdroj: Facebook/Natalia Garibotto

Podľa Garibottovej netreba pracovať tvrdo, ale múdro. Okrem modelingu zarába peniaze investovaním na akciových trhoch a do nehnuteľností a naviac má svoju vlastnú značku opaľovacieho oleja. Za jeden instagramový príspevok jej platia neuveriteľných 5000 dolárov. 

Sexica (26) zarába 300-tisíc
Zdroj: Facebook/Natalia Garibotto

Úspech však Nataliu stál množstvo priateľstiev. "Je ťažké dôverovať ľuďom, s priateľmi som zažila ťažké chvíle. Využívali ma kvôli sociálnym sieťam. Vtedy som si uvedomila, že sa musím obklopiť ľuďmi z oboru, v ktorom pôsobím. Moja rodina je na mňa nesmierne hrdá, aj keď niekedy diskutujú o vhodnosti fotografií, ktoré zverejňujem," priznala. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články