Žena hľadala svoju stratenú mačku: Pozrela aj do kanála a to, čo tam našla, jej vyrazilo dych | Topky.sk

Streda, 21. august 2019. Meniny má Jana, zajtra Tichomír.

Žena hľadala svoju stratenú mačku: Pozrela aj do kanála a to, čo tam našla, jej vyrazilo dych

Zdroj: Facebook/City of Pascagoula - Government
16.01.2019 16:28

PASCAGOULA - Žena z amerického štátu Mississippi sa snažila nájsť svoju stratenú mačku, namiesto toho ale našla aligátora v odtokovom kanáli. Okamžite kontaktovala úradníkov pre kontrolu zvierat, ktorí krokodíla vytiahli von. Policajné oddelenie chváli ženinu reakciu.


Brooque Snowová spoločne so svojou nevlastnou dcérou hľadala v celom susedstve svoju mačku, ktorá jej utiekla. Niečo jej hovorilo, aby sa pozrela aj do odtokového kanála na ulici. Niečo sa tam naozaj ukrývalo, nie však mačka, ale aligátor! "Najprv sme tomu nechceli veriť, potom sme sa pozreli druhýkrát. Hneď som si aligátora vyfotila a povedala o tom susedom," uviedla Brooque. 

Žena hľadala svoju stratenú
Zdroj: Facebook/City of Pascagoula - Government

Neskôr zalarmovala úradníkov pre kontrolu zvierat, ktorí sa čoskoro dostavili na miesto činu a aligátora z kanálu odstránili. Teraz sa ho chystajú pustiť na slobodu do neďalekých močiarov. O tomto nezvyčajnom zážitku úradníci aj Snowová informovali prostredníctvom Facebooku. "Našťastie našiel kanál a nie otvor niečích psích dvierok," znie jeden z komentárov.

Žena hľadala svoju stratenú
Zdroj: Facebook/City of Pascagoula - Government

Kapitán policajného oddelenia v Pascagoule schvaľuje, ako sa Brooque zachovala. "Nemali by ste kŕmiť aligátory, ani keď sa vyskytnú vo vašej záhrade a v žiadnom prípade by ste sa nemali pokúšať chytiť ich svojpomocne alebo vlastnými rukami," upozornil Doug Adams. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk
VIDEO: Facebook/Michelle M. Smith

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články