VIDEO Chlapík chcel opraviť pevnú linku: Odmontoval kryt a to, čo pod ním našiel, mu vyrazilo dych | Topky.sk

Štvrtok, 27. jún 2019. Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta.

VIDEO Chlapík chcel opraviť pevnú linku: Odmontoval kryt a to, čo pod ním našiel, mu vyrazilo dych

Zdroj: Youtube/ViralHog
11.01.2019 08:42

SYDNEY - Chlapík z Austrálie sa živí vykonávaním opravárskych práci v domácnostiach. V jednom z domov sa rozhodol bližšie pozrieť na pevnú linku, ktorej telefón bol primontovaný k stene a už dlhší čas nefungoval. Keď odmontoval hlavný kryt, zostal šokovaný. V telefóne totiž našiel hromadu švábov.


Väčšina ľudí už takmer zabudla na kedysi používané pevné linky. Niekto na ne ale dodnes nedá dopustiť, čoho príkladom je táto domácnosť. Pevná linka v ich dome nefungovala a opravár zo Sydney zistil prečo. Po tom, ako odmontoval kryt telefónu, aby sa dostal ku káblom, totiž objavil kopu mŕtvych švábov. Tento bizarný výjav nakrútil na mobil a zverejnil na sociálnej sieti. 

VIDEO Chlapík chcel opraviť
Zdroj: Youtube/ViralHog

"Nahral som toto video počas práce v dome v Sydney. Povedal som si, že sa pozriem na telefón, bol špinavý a nefungoval. A toto som objavil," okomentoval svoje zábery. Mnoho ľudí sa na videu pobavilo, ďalší ostali, naopak, znechutení. "Ešteže sú mŕtve," znie jeden z komentárov. 

FOTO Vystrašený muž volal okamžite pomoc: Keď uvidel, čo má v záhrade, chytila ho panika

Podobné situácie sa však stávajú bežne, našťastie existuje niekoľko spôsobov, ako sa vyhnúť nežiadúcim škodcom v príbytku. Najlepšou a najjednoduchšou alternatívou je zavolať si na obhliadku profesionála. Variant, ktorý je zadarmo, spočíva v zničení miest, kde sa títo škodcovia chodia kŕmiť či ukrývať. Dobrým opatrením je aj kompletné vyčistenie domu a utesnenie vstupných bodov do interiéru.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk
VIDEO: YouTube/ViralHog

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články